Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. O tej suni rozmawiałam z Murką ale obecnie nie ma możliwości wziąć jakiegokolwiek psiaka.Może coś się wyklaruje w ciągu tygodnia więc musimy cierpliwie czekać.Mam tylko nadzieję,że malutka jakoś przetrwa z o wiele większymi od siebie suczkami....
  2. Hopi w ogóle ma taki swój "system" jedzenia.Rano bardzo nie chętnie je,natomiast po południu trochę, a najwięcej wieczorem.Może to taki nawyk z jej przeszłości,że gdzieś się włóczyła cały dzień i wracała wieczorem aby zjeść i się przespać...
  3. Wszystko poszło dobrze i malutka jest już w domu :) Bidusia jest głodna bo już wczoraj od godz.16 nic nie jadła.Dzisiaj wieczorem może dostać łyżkę karmy a jutro już normalne posiłki.Pani Wioletta mi powiedziała,że jest bardzo mądrą i przekochaną sunieczką :)
  4. Jestem tego samego zdania co Poker.Widać,że Gabi się zatrzymała i raczej nie robi większych postępów, dlatego dobrze by było zmienić jej przynajmniej na jakiś czas miejsce pobytu.Może zapytaj Anecik o "wakacyjne" miejsce? Doskonale wiem,że u Hani psiaki są pod bardzo dobrą opieką i tu nie chodzi o podważanie kompetencji hoteliku.Znam Hanię i Piotra i wiem ile robią na rzecz psiaków i kotów,dlatego na pewno nie będą mieli nic przeciw aby z nimi ten temat omówić :)
  5. Mogę tylko sobie wyobrazić co Ty Poker i Twój Tz przeszliście w dniu wypadku.... Najważniejszy,że wszystko dobrze się zakończyło :) Sunia żyje i pomału wraca do zdrowia.
  6. Hopi była dzisiaj u weta i miała pobraną krew.Nie ma przeciw wskazań do przeprowadzenia zabiegu więc odbędzie się w piątek.Przy okazji wizyty czip został zarejestrowany.Hopi ma małą niedowagę i Państwo już się o to postarają aby tak do pół kilo przytyła.Mała robi postępy i to bardzo cieszy.... :)
  7. Bardzo się cieszę,że Holcia dobrze się aklimatyzuje w swoim nowym domku :)
  8. Wszystko dla małej jest nowością i nie ma co się dziwić po tym jakie wiodła przedtem życie.Po schodach też nie umie chodzić ale ma cudowny domek i wspaniałych,świadomych opiekunów więc wszystko z czasem na pewno się zmieni :) Co do badania krwi to jutro dopytają u weta.
  9. Pani Wioletta napisała: Nie za bardzo lubi na a łóżku czy fotelu. Wejdzie na chwilę i zaraz zeskakuje. Zdecydowanie woli podłogę Legowisko na razie także bee wszystko przyjdzie z czasem Dzisiaj mamy duzo czasu więc już 3 spacery zaliczone - nie ma kondycji dziewczyna trzeba stopniowo przyzwyczajać do wysiłku. Jutro pójdzie z nami do pracy na popołudniowa zmianę, zobaczymy co powie....:) Kosmiczna pozycja...:)
  10. W nocy Hopi trochę popłakiwała i się kręciła ale Państwo dali sobie radę i raczej p.Wioletty była mniej wyspana niż Hopi....:) Odpoczynek po spacerku...:)
  11. Pan Sławek napisał gdy wyjeżdżali od Murki: Cała naprzód ku nowej przygodzie! :) I teraz wieczorem :): Zdjęcia kiepskiej jakości bo żona nie powala świecić światła żeby nie przeszkadzało spać i krzyczy na mnie żeby nie błyskać lampą w oczy :) Jak pies leży na grzbiecie to znaczy że jest dobrze! :) Małe strzyżonko i będzie Księżniczka :) Jest naprawdę dobrze, podróż znosiła dość kiepsko ale w domu szybko się odnalazła Zachowuje się jak by była już kilka dni.Będzie dobrze! :)
  12. Rozmawiałam dzisiaj z p.Małgosią i wszystko w jak najlepszym porządku :) Muki to wierny psi przyjaciel,który nie odstępuje swojej Pani na krok.Musi być tam gdzie ona i uczestniczyć w życiu co dziennym.Uwielbia spacery i bawi się ze swoimi psimi przyjaciółmi.Pani Małgosia mu dogadza i gotuje mięsko z warzywami a raz w tygodniu dostaje biały serek z żółtkiem, co bardzo lubi :) Jestem spokojna o Mukiego bo niczego mu w tym domu nie zabraknie :) Czip zarejestrowany. Lubi sobie czasem poleżeć na szerokim parapecie i poobserwować świat z góry....:)
  13. Rozmawiałam z p.Sławkiem i dzisiaj jadą po Hopi :) Umówiony jest też termin sterylizacji na piątek godz.9.W poniedziałek mają się pokazać z Hopi u weta, aby ją przebadał i oglądną wszystkie wpisy w książeczce. Dziękuję Martuniu za czujność i podpowiedź odnośnie nie przedłużania terminu sterylizacji :) Faktycznie mogło by być już za późno i trzeba by było czekać do cieczki i ileś po, aby wykonać zabieg.
  14. Tak dziewczyny kochane już po wizycie i po pewnych ustaleniach...:) Wypadła bardzo dobrze i w zasadzie to była tylko formalność.Może jak Martunia znajdzie chwilę czasu, to coś więcej napisze, a ja jeszcze tu z całego serca podziękuję za jej przeprowadzenie :) Doszliśmy do wniosku,że nie ma sensu aby Hopi czekała w hoteliku na sterylizację więc zapewne jutro Pan Sławek wraz z żoną pojadą i ją zabiorą do siebie.W oświadczeniu będzie zobowiązanie do przeprowadzenia zabiegu najpóźniej do końca lipca.Czas jednego tygodnia to sporo na aklimatyzację więc po zabiegu Hopi nie wróci do nieznanego jej miejsca i ludzi.Państwo zapewnią jej wszystko co możliwe aby czuła się u nich dobrze i bezpiecznie i o tym jetem przekonana :) Jutro jeszcze będą dzwonić do swojego weta,a także u koleżanki ze sklepu zoologicznego kupią obróżkę i chociaż adresówkę zastępczą, jeżeli nie uda się grawerowaną.Szelki,smycz i legowisko mają, choć p.Sławek co do tego ostatniego mi powiedział,że wątpi aby korzystała, mając do wyboru fotel,kanapę czy łóżko....:) Kasia powiadomiona i pomału będzie Hopi szykować do nowego domku :) Acha,nie napisałam,że Państwo byli w hoteliku i poznali Hopi :) Nawet nie muszę pisać, ile to spotkanie sprawiło im radości...:)
  15. Wizyta p/a dzisiaj po godz.19 Trzymam mocno kciuki aby wypadła pozytywnie.
  16. Jestem na zaproszenie omi i też dołożę się do transportu, jak będzie wiadomo co i jak.Namiary mam do p.Maćka,który przewoził nam psiaki z Zamościa do Nowej Soli za niską cenę.Gdyby był potrzebny nr tel. to podam na pw.A dokładnie z jakiej do jakiej miejscowości potrzebny jest ten transport?
  17. Ja także zaglądam do Tobisia i cieszę się ogromnie,że udało się pokonać lamblie! :)
  18. Dziękujemy Elu :) Na pewno bardzo się przydadzą :)
  19. Otrzymałam wiadomość od Martuni,że jak dobrze pójdzie to wizyta p/a dla Hopi będzie w piątek po południu.
×
×
  • Create New...