-
Posts
16235 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
27
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Bogusik
-
Nie rozmawiałam tylko pisałam.Trudno powiedzieć ale nie unika kontaktu i jedynie boi się czy właściciele nie zmienią zdania i ją wydadzą. Jak ja jej podałam Twój numer to podziękowała i napisała,że już jest po rozmowie z panią z urzędu i wszystko mają uzgodnione.To jest adopcja z gminy więc skoro Ty rozmawiałaś i nic nie udało się zdziałać to pozostaje nam tylko trzymać kciuki. Jutro napiszę do p.Pauliny i zapytam jak poszło bo tyle tylko mogę...
-
Ja podałam p.Paulinie nr telefonu do Toli.Wiem tylko,że jutro z kimś jedzie po sunię i na miejscu ma być pani z urzędu.
-
Masz numer do Toli? EOT: Już podałam tej Pani nr telefonu do Marty
-
Nie wiem co z sunią...:( My bierzemy do Murki sunie,które będą miały prawdo podobnie jutro sterylkę i pieska z dredami.Pekinek ładny ale już czwartą noc z rzędu miał spędzić pod balkonem i to w ulewę. Nikogo biedak nie poruszył a jedynie jedna pani zadzwoniła do fundacji i problem z głowy...
-
Wszystko jakimś cudem ogarnięte i pekinek wraz z TZ Martuni jest w drodze do elficzkowa :) W wolnej chwili dziewczyny napiszą o tym więcej.
-
Piszę pw :)
-
Rozmowy trwają.....Może uda się nam temu pekinkowi pomóc.
-
Martuniu,z pełnymi garściami kciuków,myślami i całym sercem jestem z Wami kochani.Przesyłam moc dobrej i pozytywnej energii
-
Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2
Bogusik replied to jankamałpa's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę,że udało się i Savi okazała się taką cudną przytulaską :) Anula ma nr konta to i w moim imieniu podeśle małej parę groszy. -
Dzięki Murce bo dzisiaj była w schronisku już wiemy,że ta sunia z pędzelkami jest czyli zdrowa a krótkowłosa w lecznicy.Zaraz po sterylizacji pojedzie do Murki.Druga będzie musiała poczekać bo jej obecny stan zdrowia nie pozwala na zabieg. Martunia i jej TZ są w kontakcie z wetem, za co bardzo im dziękuję, bo przynajmniej coś wiemy...:) Ta sunia czeka na sterylizację
-
Jaaga,przynosisz bardzo cieszącą wiadomość :) Tyle co mogę to dołożę się do transportu.
-
Wiem mari,bo na pewno każda z nas czuje podobnie....:(
-
Niestety ale są złe wiadomości :( Jedna z suń ma babeszjozę a może obie bo miały kleszcze i sterylizacja jest obecnie nie możliwa.Dzisiaj mają trafić do weta.Martunia mi napisała,że chyba ta gładkowłosa bo w sobotę nie wyszła z budy. Kciuki bardzo potrzebne bo wiadomo,że jest zagrożenie życia...:)
-
Masz rację Martuniu.Właśnie te filmiki nie są jednorazowym kadrem,który uchwyci dany moment tylko pokazują dużo,dużo więcej... Jeżeli będą kolejne filmiki to prześlij mi Martuniu, wstawię gdzie będzie trzeba.
-
No strasznie wygląda biedaczysko :( Przydałby się domowy dt aby pomału go jakoś wyczesywać i choć w części uratować sierść.Ogolony do skóry będzie wyglądał koszmarnie a być może nie da się inaczej....:( Na razie czekamy na sterylizację obu suniek,którym kończy się kwarantanna.Mają zaklepane miejsce u Murki i jeżeli któraś by znalazła dom to wtedy można pomyśleć nad tym biedakiem bo innego dt nie mamy puki co......
-
Szczęśliwe zakończenie - Savita już w swoim domku. Szaleństwo nr 2
Bogusik replied to jankamałpa's topic in Już w nowym domu
Na prośbę Toli wstawiam filmik: -
Otrzymałam takie info od Martuni oraz filmik: Bogusiu, pies ma wpisany 2015 rok urodzenia. Jest spokojny, ma swój świat. Waży ok 15 kg, średniej wielkości . Nie było Wiesia, nic więcej nie mogę zrobić.
-
Martuniu,glądając filmiki serce się rozpada na tysiące kawałków z bezsilności....:( Tak bardzo mi szkoda tych wszystkich biedaków uwięzionych za kratami schronu.Łzy same płyną potokiem....:(:(:(
-
Na prośbę Toli wstawiam filmiki zeschroniska Nowe boksy pod opieką wolontariatu