Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Wiedziałam o szykującym się domu dla Miłeczki i mocno trzymałam kciuki za wizytę p/a.Bardzo się cieszę,że wypadła pomyślnie i teraz jakoś trzeba będzie ogarnąć transport.Rozejrzę się tu i ówdzie....
  2. Nie rozmawiałam tylko pisałam.Trudno powiedzieć ale nie unika kontaktu i jedynie boi się czy właściciele nie zmienią zdania i ją wydadzą. Jak ja jej podałam Twój numer to podziękowała i napisała,że już jest po rozmowie z panią z urzędu i wszystko mają uzgodnione.To jest adopcja z gminy więc skoro Ty rozmawiałaś i nic nie udało się zdziałać to pozostaje nam tylko trzymać kciuki. Jutro napiszę do p.Pauliny i zapytam jak poszło bo tyle tylko mogę...
  3. Ja podałam p.Paulinie nr telefonu do Toli.Wiem tylko,że jutro z kimś jedzie po sunię i na miejscu ma być pani z urzędu.
  4. Masz numer do Toli? EOT: Już podałam tej Pani nr telefonu do Marty
  5. Nie wiem co z sunią...:( My bierzemy do Murki sunie,które będą miały prawdo podobnie jutro sterylkę i pieska z dredami.Pekinek ładny ale już czwartą noc z rzędu miał spędzić pod balkonem i to w ulewę. Nikogo biedak nie poruszył a jedynie jedna pani zadzwoniła do fundacji i problem z głowy...
  6. Wszystko jakimś cudem ogarnięte i pekinek wraz z TZ Martuni jest w drodze do elficzkowa :) W wolnej chwili dziewczyny napiszą o tym więcej.
  7. Rozmowy trwają.....Może uda się nam temu pekinkowi pomóc.
  8. Martuniu,z pełnymi garściami kciuków,myślami i całym sercem jestem z Wami kochani.Przesyłam moc dobrej i pozytywnej energii
  9. Kolejny psiak dostał właśnie taką szansę a to bardzo cieszy :)
  10. Bardzo się cieszę,że udało się i Savi okazała się taką cudną przytulaską :) Anula ma nr konta to i w moim imieniu podeśle małej parę groszy.
  11. Dzięki Murce bo dzisiaj była w schronisku już wiemy,że ta sunia z pędzelkami jest czyli zdrowa a krótkowłosa w lecznicy.Zaraz po sterylizacji pojedzie do Murki.Druga będzie musiała poczekać bo jej obecny stan zdrowia nie pozwala na zabieg. Martunia i jej TZ są w kontakcie z wetem, za co bardzo im dziękuję, bo przynajmniej coś wiemy...:) Ta sunia czeka na sterylizację
  12. Jaaga,przynosisz bardzo cieszącą wiadomość :) Tyle co mogę to dołożę się do transportu.
  13. Wiem mari,bo na pewno każda z nas czuje podobnie....:(
  14. Niestety ale są złe wiadomości :( Jedna z suń ma babeszjozę a może obie bo miały kleszcze i sterylizacja jest obecnie nie możliwa.Dzisiaj mają trafić do weta.Martunia mi napisała,że chyba ta gładkowłosa bo w sobotę nie wyszła z budy. Kciuki bardzo potrzebne bo wiadomo,że jest zagrożenie życia...:)
  15. Masz rację Martuniu.Właśnie te filmiki nie są jednorazowym kadrem,który uchwyci dany moment tylko pokazują dużo,dużo więcej... Jeżeli będą kolejne filmiki to prześlij mi Martuniu, wstawię gdzie będzie trzeba.
  16. No strasznie wygląda biedaczysko :( Przydałby się domowy dt aby pomału go jakoś wyczesywać i choć w części uratować sierść.Ogolony do skóry będzie wyglądał koszmarnie a być może nie da się inaczej....:( Na razie czekamy na sterylizację obu suniek,którym kończy się kwarantanna.Mają zaklepane miejsce u Murki i jeżeli któraś by znalazła dom to wtedy można pomyśleć nad tym biedakiem bo innego dt nie mamy puki co......
  17. Otrzymałam takie info od Martuni oraz filmik: Bogusiu, pies ma wpisany 2015 rok urodzenia. Jest spokojny, ma swój świat. Waży ok 15 kg, średniej wielkości . Nie było Wiesia, nic więcej nie mogę zrobić.
  18. Martuniu,glądając filmiki serce się rozpada na tysiące kawałków z bezsilności....:( Tak bardzo mi szkoda tych wszystkich biedaków uwięzionych za kratami schronu.Łzy same płyną potokiem....:(:(:(
  19. Na prośbę Toli wstawiam filmiki zeschroniska Nowe boksy pod opieką wolontariatu
  20. Lucky wraz ze swoją wspaniałą rodziną pozdrawiają :)
×
×
  • Create New...