Jump to content
Dogomania

Bogusik

Members
  • Posts

    16235
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    27

Everything posted by Bogusik

  1. Trochę zaległych zdjęć Ferri - szczęściarza :) Najlepsza pozycja,to kołami do góry... Pańcio już też totalnie zakochany....:) Spacer po pięknym parku...:)
  2. Trochę odważne posunięcie ale sunie po zabawie bez problemu dały sobie zapiąć smyczki. Widok bawiących się i radosnych suń jest bezcenny :)
  3. Tysiu,spojrzałam na post rozliczeniowy i ja deklarowałam taką pomoc jak wyżej a nie jednorazową 100zł.Popraw proszę bo nie chcę pozostać osobą,która nie wpłaciła :) Czy jeszcze nie ma wpłaty 200zł od skarbnika Skarpety?
  4. Zapraszam serdecznie na dwa bazarki,możliwa wspólna wysyłka fantów https://www.dogomania.com/forum/topic/352835-coś-na-święta-i-po-świętachdo-111220/ Bazarek Anuli:) https://www.dogomania.com/forum/topic/352820-ciuszki-i-nie-tylko051220-111220/
  5. Rozmawiałam z p.Izą i wszystko bardzo dobrze.Dzisiaj był na długim spacerze,z którego Ferri był bardzo zadowolony. Wszystkie potrzeby załatwia na dworze.Najchętniej przebywa w pokoju Aluni,z resztą wczoraj po przyjeździe właśnie tam zaraz poszorował. Bacznie wszystkich domowników obserwuje i przychodzi po głaski.Cała Rodzina jest nim zachwycona :) Dostał dzisiaj zakupioną kość i ze smakiem ją obgryza :)
  6. Ja również zapraszam na bazarek,możliwa wspólna wysyłka fantów. https://www.dogomania.com/forum/topic/352835-coś-na-święta-i-po-świętachdo-111220/
  7. Wielkie Ufffff... Zmęczony i Ferri i kierowca ale na szczęscie dotarli szczęśliwie do Wrocka. Pierwsze wrażenie Pani Izy: Jest cudowny!:):):).........................:):):) Już pije wodę :)
  8. Oby tylko się udało i dotarli szczęśliwie do celu... Chyba na podniesienie ducha Pani Ania przysłała przed chwilą zdjęcia kochanych przylepek....:)
  9. Właśnie po pierwszej rozmowie z p. Izą byłam przekonana,że to jest dobry dom dla Ferri a wizyta p/a to potwierdzi. Mówiłam o tym Anuli,że u mnie włącza się intuicyjnie zielona lampka i tym razem tak było :) Siedzę jak na szpilach w oczekiwaniu na wiadomość,że dojechali szczęśliwie na miejsce....
  10. Pani Iza napisała: Pani Bogusiu pakiet startowy czeka :) jesteśmy umówieni w tyg na przymiarkę szelek i smyczy, miseczki porcelanowe zaraz zamówię i adresatkę :)
  11. Anulko,pociągnęłaś za pierwszy i bardzo ważny sznurek.Zainteresowałaś się Ferrim i o niego zapytałaś na zamojskim wątku :) Później to już machina poszła w ruch,dzięki wspaniałym dogomaniakom,którym jego los również nie był obojętny i pomogli odmienić jego życie :) Powstał spory dług po Ayli i Ferri ale damy radę! :) Najważniejsze,że kolejne życie zostało wyrwane ze schroniskowego koszmaru...:)
  12. Poker,gdybyś z jakiś powodów nie mogła zrobić tej wizyty dzisiaj,to z całej reszty planu były by nici...Jestem Tobie dozgonnie wdzięczna za to,ile do tej pory zrobiłaś i robisz dla psiaków. Ferri ma dom właśnie dzięki Twojemu zaangażowaniu i pomocy :) Wiem,że jest Tobie co raz trudniej robić wizyty bo ich nie ma 1-2 na dwa miesiące ale naprawdę dużo więcej. Z drugiej strony nie ma na dogomanii drugiej osoby,która mogłaby Ciebie odciążyć i jedynie trzeba szukać na Fb...Puki nie powiesz STOP i nie odmówisz,będziemy Ciebie prosić o wizyty, bo mamy do Ciebie pełne zaufanie i wiemy,że przeprowadzasz je profesjonalnie! Jeszcze raz z całego serca dziękuję :)
  13. Huuuura! Mamy zielone światło od Poker :) Na pewno zda nam tutaj relację z wizyty, jak znajdzie chwilę czasu. Pani Iza powiadomiona o decyzji,Pan Maciek otrzymał potwierdzenie wyjazdu Ferriego ,Kasia będzie szykować go jutro do wyjazdu :) U Kasi p. Maciek ma być w godz. 12-13 Teraz spore uuuuffff.... zrobiłam ale dopiero, jak jutro Ferri szczęśliwie dotrze na miejsce, to może wypompuję z siebie resztę emocj... Prosimy o kciuki na jutrzejszy dzień, bo przed kierowcą i Ferri, długa droga do pokonania.
  14. Wczoraj był dzień wiszenia na telefonie aby jakoś to ogarnąć...:) Coś mnie tknęło i nie czekając na wynik wizyty p/a zadzwoniłam do Martuni i poprosiłam aby zapytała p. Maćka kiedy mógłby przewieść Ferri i jaki był by koszt. Otrzymałam wiadomość,że w tą sobotę p. Maciek jedzie po 2 psy, ale ponieważ wracał ze Szczecina i nie miał ze sobą rozpiski co do wielkości psów więc powiedział,że na 100% potwierdzi dzisiaj do południa, czy jeszcze zmieści Feriego. Nie dużo myśląc zadzwoniłam do Poker,przedstawiłam sytuację i dowiedziałam się,że może w piątek po południu zrobić wizytę.Później do p. Izy i znowu do Poker...i udało się dograć ten termin, właśnie na dzisiaj o godz. 20 :) Wieczorem znowu mnie olśniło,że Mureczka nic nie wie co się kroi,więc i do niej zadzwoniłam aby przekazać te wiadomości i zapytać czy będzie w sobotę mogła wyprawić Ferriego. Tu też na szczęście nie było przeszkód :) Mam potwierdzenie,że p. Maciek ma miejsce i może zabrać jutro Ferriego :) Koszt to 300zł. Mam już także potwierdzenie od p. Izy,że pokryją ten koszt :) Poker, lepiej tego nie ujęłaś!:)Pogotowie ratunkowe i to na sygnale! :) Bardzo,bardzo dziękuję,że mimo dosyć późnej pory,pojedziesz na wizytę :) Jeżeli wypadnie pozytywnie,to chłopak będzie już jutro w swoim domku :) Mocno trzymamy kciuki!
  15. Wczoraj rozmawiałam z p. Anią i powiedziała mi,że obie sunie są bardzo kochane i cudownie się aklimatyzują :) Śpią bardzo spokojne,pięknie jedzą i wszystkie potrzeby załatwiają na spacerach. Przychodzą po głaski a w wolnych chwilach bawią się i szaleją po mieszkaniu :) Przypomniałam o rejestracji czipów o ile nie zmieniła zdania co do adopcji.Pani Ania na to: Ależ skąd! Obie są już moje i nikomu ich za skarby świata nie oddam! :):)
  16. Ojej,to faktycznie była gorąca linia aby to wszystko logistycznie dograć. Można by rzec,że cudem się udało....:)
×
×
  • Create New...