-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Uwaga !! -> szczeniak na łańcuchu - znaleziony domek :)
Lili8522 replied to agumka's topic in Już w nowym domu
Kurde, wpadłam przypadkiem bo gdzieś zobaczyłam wątek, i znów mi ciśnienie skoczyło :angryy: -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Dzień Dobry Foxiku :loveu: -
Ja tak u Was z doskoku ale mam pytanie czysto teoretyczne bo znalazłam gdzieś, że DT płatny bierze 300zł plus własna karma :crazyeye:. Tak więc pytanie jest następujące ile Waszym zdaniem powinien wziąść taki dom 'płatny' jeżeli zapewnia: -karme (kupiona bądź gotowane jedzonko) -odrobaczanie -preparaty na kleszcze i pchły -pielęgnacje -strzyżenie -spacery Pies w domu, do dyspozycji ogródek.
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Lili8522 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Super, że mała będzie widzieć! :multi::loveu: -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
[quote name='danavas']mnie nie, ale Kubę terroryzuje.... normalnie wampir!!!! ;) już go Jakub zaczął omijać.....[/QUOTE] Bobi Mały terrorysta :evil_lol: No ładne rzeczy hihi -
[quote name='Osa'][SIZE=3]Po długiej i ciężkiej walce dzisiaj pożegnałyśmy Wiktorię...[/SIZE] :-(:-(:-([/QUOTE] Biedna sunia :placz::placz: Niech kiedyś się to odbije:angryy: na tym kimś kto jej zrobił krzywde!!!!!!!!!!!! Wiki biegaj sobie wesoło za TM już nie musisz czuć bóli ani krzywdy :-(
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Lili8522 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Super! Mam nadzieje że będą dobre wieści!!! -
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
Lili8522 replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='olga7']Ten kojec i budę powinien wlasciciel zrobić Nelsonowi 3 lata temu a nie dopiero teraz ,gdy postraszyla go policja a pies umierał ciężko chory na raka i na skutek kilkuletnich zaniedbań jego zdrowia. Niech taki widok umęczonego,osamotnionego więznia -Nelsona przesladuje go dzień i noc -do końce życia : Jak wielki byl smutek więzionego i samotnego Nelsona -tak wielkie niech będą wyrzuty sumienia cynicznego wlaściciela tego psa .Niech go spotka kara ,na jaką zasłużyl na pewno. Łezka uroniona :-( Nelsoniku -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
Lili8522 replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
Mała dzisiaj jedzie na Badania? Zaniedbałam wątek :oops: -
KORNEK 8 latek porzucony przez najbliższych ... ma dom
Lili8522 replied to Aska25's topic in Już w nowym domu
Kornelku ja wierze że Ci się uda! -
@ULA@-ma swój DOM, ludzi, kolegów psich i KOTA :)
Lili8522 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Ulcia szczęściaro! Buziolek dla Ciebie ;* -
[quote name='chita']tym co sa ZA poradzilabym dokladnie to samo, na innych psach tez wisi igla... przeciez kazdy pies zasluguje na szanse:diabloti: tylko pierszenstwo maja agresywne... EOT;)[/QUOTE] Moj byt na dogomonani nie ogranicza się tylko do Kodiego. I dla mnie nie ma takiego czegoś jak 'pierwszeństwo" Dlatego tak żadko tutaj pisze, bo rzeczywiście energie kumuluje na innych psach, ponieważ ten wątek niczego nie wnosi.
-
[quote name='aldira']wiec wróćmy do pieska amstafa Kodiego moze zaczniemy mu pomagać jakieś deklaracje na pomoc a moze kros znajdzie tani transport? a może napiszcie skad dokąd ten transport ma byc?moze cos poszukamy.....moze ja mam po drodze a moze ktos inny i dokladnie gdzie ma byc zawieziony?[/QUOTE] Ostróda - Bogatynia ok 650 km w jedną stronę
-
Mozzart, zaglądam do Ciebie śliczny piesku :loveu: I trzymam kciuki za domek!
-
Boże co za człowiek :shake: Miejmy nadzieję, że zrobi to co MUSI zrobić
-
Pomoc albo śmierć - nie ma czasu !!! Pomóżcie proszę
Lili8522 replied to Plaster1's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieje, że nic mi się nie stało! I że nie trafił do schroniska. Może ktoś się zlitował i go zabrał? Trzeba mieć nadzieję, chodź wiadomo czyja to matka. Piesku, wszyscy tutaj o Tobie myślimy, gdzie jesteś? -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
No Foxiku super! Te zdjęcia dają wiele satysfakcji :cool3: Ten kolega to TOBI? Matko w ogóle go nie poznałam, też odżył niesamowicie! EKSTRA!!!!!:multi: -
Kaja przerzucona przez płot już w swoim domu :)
Lili8522 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Super czytać takie wieści, miejmy nadzieję że szybko ta rozrabiaka się przywyczai :evil_lol: