Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Kurde, wpadłam przypadkiem bo gdzieś zobaczyłam wątek, i znów mi ciśnienie skoczyło :angryy:
  2. Tom tak wiele przeszedł Biedny :-( Ale teraz ma się świetnie, te zdjęcia z tamtego okropnego okresu a te jak wygląda teraZ to ogromna różnica :lol: Ciesze się, że psiak tak odżył oby teraz znalazł swój ukochany domek!
  3. Dzień Dobry Foxiku :loveu:
  4. Ja tak u Was z doskoku ale mam pytanie czysto teoretyczne bo znalazłam gdzieś, że DT płatny bierze 300zł plus własna karma :crazyeye:. Tak więc pytanie jest następujące ile Waszym zdaniem powinien wziąść taki dom 'płatny' jeżeli zapewnia: -karme (kupiona bądź gotowane jedzonko) -odrobaczanie -preparaty na kleszcze i pchły -pielęgnacje -strzyżenie -spacery Pies w domu, do dyspozycji ogródek.
  5. [quote name='marra']Mamy już małego w garści ?? ;)[/QUOTE] Jeszcze nie :shake:
  6. Super, że mała będzie widzieć! :multi::loveu:
  7. [quote name='danavas']mnie nie, ale Kubę terroryzuje.... normalnie wampir!!!! ;) już go Jakub zaczął omijać.....[/QUOTE] Bobi Mały terrorysta :evil_lol: No ładne rzeczy hihi
  8. [quote name='Osa'][SIZE=3]Po długiej i ciężkiej walce dzisiaj pożegnałyśmy Wiktorię...[/SIZE] :-(:-(:-([/QUOTE] Biedna sunia :placz::placz: Niech kiedyś się to odbije:angryy: na tym kimś kto jej zrobił krzywde!!!!!!!!!!!! Wiki biegaj sobie wesoło za TM już nie musisz czuć bóli ani krzywdy :-(
  9. Super! Mam nadzieje że będą dobre wieści!!!
  10. [quote name='olga7']Ten kojec i budę powinien wlasciciel zrobić Nelsonowi 3 lata temu a nie dopiero teraz ,gdy postraszyla go policja a pies umierał ciężko chory na raka i na skutek kilkuletnich zaniedbań jego zdrowia. Niech taki widok umęczonego,osamotnionego więznia -Nelsona przesladuje go dzień i noc -do końce życia : Jak wielki byl smutek więzionego i samotnego Nelsona -tak wielkie niech będą wyrzuty sumienia cynicznego wlaściciela tego psa .Niech go spotka kara ,na jaką zasłużyl na pewno. Łezka uroniona :-( Nelsoniku
  11. O kurcze, chyba najważniejsze by Leoś był szczęśliwy? Więc jeśli ten domek mu to zapewni to ja też daje swój skromny głos na tak :oops:
  12. [quote name='danavas']Lili dzięki wielkie...przecierasz szlaki:) mamy pierwszą deklarację....[/QUOTE] Ktoś musiał zacząć ;) A jak zobaczyłam te uszyska to nie mogłam się oprzeć :cool3::evil_lol: Kase już przelewać czy jak go złapiecie?
  13. Mała dzisiaj jedzie na Badania? Zaniedbałam wątek :oops:
  14. Kornelku ja wierze że Ci się uda!
  15. Ulcia szczęściaro! Buziolek dla Ciebie ;*
  16. [quote name='chita']tym co sa ZA poradzilabym dokladnie to samo, na innych psach tez wisi igla... przeciez kazdy pies zasluguje na szanse:diabloti: tylko pierszenstwo maja agresywne... EOT;)[/QUOTE] Moj byt na dogomonani nie ogranicza się tylko do Kodiego. I dla mnie nie ma takiego czegoś jak 'pierwszeństwo" Dlatego tak żadko tutaj pisze, bo rzeczywiście energie kumuluje na innych psach, ponieważ ten wątek niczego nie wnosi.
  17. [quote name='aldira']wiec wróćmy do pieska amstafa Kodiego moze zaczniemy mu pomagać jakieś deklaracje na pomoc a moze kros znajdzie tani transport? a może napiszcie skad dokąd ten transport ma byc?moze cos poszukamy.....moze ja mam po drodze a moze ktos inny i dokladnie gdzie ma byc zawieziony?[/QUOTE] Ostróda - Bogatynia ok 650 km w jedną stronę
  18. Mozzart, zaglądam do Ciebie śliczny piesku :loveu: I trzymam kciuki za domek!
  19. Boże co za człowiek :shake: Miejmy nadzieję, że zrobi to co MUSI zrobić
  20. Mam nadzieje, że nic mi się nie stało! I że nie trafił do schroniska. Może ktoś się zlitował i go zabrał? Trzeba mieć nadzieję, chodź wiadomo czyja to matka. Piesku, wszyscy tutaj o Tobie myślimy, gdzie jesteś?
  21. No Foxiku super! Te zdjęcia dają wiele satysfakcji :cool3: Ten kolega to TOBI? Matko w ogóle go nie poznałam, też odżył niesamowicie! EKSTRA!!!!!:multi:
  22. Super czytać takie wieści, miejmy nadzieję że szybko ta rozrabiaka się przywyczai :evil_lol:
  23. Jej ale on ma śmieszne uszy :lol: Miejmy nadzieje że w końcu się przekona i da się złapać ;) Co do deklaracji to mogę na niego dać 20zł jednorazowo a poźniej 10zł stałe tylko nie wiem na jaki czas bo zapowiada mi się mały kryzys ale to jeszcze nie teraz ;)
×
×
  • Create New...