Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Czy coś się dzieje w sprawie tego Biedaka? Jakieś postępy w sprawie? Rany, żeby go stamtąd wyciągnąć bo to potworna kara dla niego ehhhh
  2. Boże, boże... Wpadłam przypadkiem a tu takie nieszczęście znowu. Trzeba postrać sie go złapać i fik do weta
  3. A astka pojechała do mysłowic? A ze staruszkiem co się stało?
  4. A Brutus co to za psiak? Ma wątek?
  5. Śledze wątek po cichutku bo niestety nie moge suńki wziąść :-( Nutusia ale sie 'wrobiłaś" hihih czułam że tak będzie jak wszyscy, trudno wyrzucić sunię na ulicy jak domu nie ma
  6. Noruniu Kochana, bądź z nami jak najdłużej potrafisz. Trafiłaś w ten lepszy świat do ludzi którym na Tobie zależy tylko dlaczego tak późno?! :placz::placz: Norciu mocno całuje i przytulam!!!!
  7. Bobinku dawno mnie u Ciebie nie było a tu przychodzę i sie dowiaduje że Cioteczki chcą Ci jajeczka obciąć noo noo :evil_lol: Ale to dla Twojego dobra :cool3: Wielki buziaczek w pysiaczek :cool3:
  8. Czy ktoś ma zdjęcia Onków??!! Być może będzie DT tylko musicie wysłać zdjęcia!! Podaje maila na którego można je wysłać i krótki opis do nich [email][email protected][/email]
  9. [quote name='paulinken']Napisałam, nie ma szans, zero miejsc...[/QUOTE] Kurcze, ja też juz do takiej ilości ludzi napisałam ale wszystko zajęte. Ewentualnie byłby DT ale dopiero w lipcu
  10. [quote name='paulinken']ONki może mariamc by wzięła?[/QUOTE] Napisałaś do mariamc?
  11. Tylko Onki?! To Maniuś uratowany?????????!!!!!!!!!!!!!!!
  12. Straszne się tutaj zamiesznia zrobiło...
  13. A czy reszta psiaków które nie mają NIC mają jakieś wątki, oprócz Maniusia? Jeśli TAK to bardzo proszę o wstawienie tutaj!
  14. A Parówki dlaczego nie mogą jechac? Nie ma kasy na transport? I co z Maniusiem? Tak mi go żal :placz::placz::placz: Nikt by go nie wziął? :placz:
  15. Mam nadzieje że jeszcze będzie miejsce
  16. Budrysek przetrzymać je na kilka dni ale co potem? Ponawiam pytanie czy ktoś się odezwał do KŁAPOUCHEJ?!
  17. W takim razie mam pytanie do wszystkich będących za eutanazją Kodiego. Czysto teoretyczne. On nie zostanie uśpiony tak? I nie pojedzie do hoteliku czyż nie? Pytanie jest następujące: TO CO Z NIM ZROBIĆ?
  18. [quote name='Tofikowa']Lili a Pajda to ten domek z Bydgoszczy który chciał niewidomego pieska? Czy to inny domek?[/QUOTE] To inny domek bezpłatny. Pajda to niestety płatny jak sie dowiedziałam. Kłapoucha prosi o kontakt!!!!!! Być może domek w Bydgoszczy ma miejsce. Odezwijcie się do niej jakby co to dam numer telefonu!!!!!
  19. Cioteczki jamniczek ile ma lat?
  20. To o którym mam do niej napisac bo nie wiem?
×
×
  • Create New...