Ja chyba nie dam rady wpaść do lecznicy bo pracuje od rana do 17 :(
Myślałam bardziej o pożyczeniu wtedy sobie porobi zdjęcia komu tam chce i kiedy chce bez żadnej spiny
Pisze na szybkiego bo mam natłok pracy ale mam nadzieje że zrozumiale, Cioteczki dajcie je znać bo ja nie mam czasu zaraz mnie klienci ubiją :mad: