-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Piękna Beza prosi o pomoc w ogłaszaniu i szukaniu Dt i Ds...
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Beza rozrabiaka :evil_lol: Cieszę się, że sunia ma DT i że sie UDAŁO! -
Ivor - znalazł odpowiedni DS, ma już swojego człowieka :)
Lili8522 replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie sylwija. Nie wiem jeszcze czy dam rade pomóc finansowo:oops: -
[quote name='Zofia.Sasza']Problem w tym, że ja - i zapewne jeszcze kilka innych osób - jesteśmy zdania, że pies powinien być uśpiony. Więc o pomysły, jak go wyciągnąć zgłaszasz się pod nieodpowiedni adres. I po raz setny - nie o to idzie, na co pies zasłużył. To jest zwierzę, nie można w jego przypadku używać pojęć "wina" czy "kara".[/QUOTE] Z tego co wiem to każdy ma swoje zdanie a forum jest publiczne i wątek obserwują też osoby które chcą pomóc Kodiemu. Wiec nie pisz, że aldira trafiła pod zły adres jeżeli chodzi o pomysły wyciągnięcia go bo to troche nie fair.
-
Biedny Biały psiak, mam słabość do takich białych kudłaczy i serce ściska ehhh... BDT chyba się nie znajdzie, sama szukałam jakiś czas temu i cholernie ciężko. Wchodzi w grę jedynie hotelik ale to KASA ale jakby zabrać oby dwa psiaki do jednego boksu to te koszty by się jakoś rozeszły bo przecież one się znają i może jako takiego konfliktu nie będzie. Bo mówisz ciągle o jednym ale co z tym drugim :placz: Gdybym już miała warunki to bym wzieła oby dwa no ale... Jeszcze nie mogę :-(
-
Jak to nie ma Białego? :placz: To jest jakas maskara... A może oni zmieniają te psy albo coś? Marra jakie masz plany na dalszy los tych psów?
-
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bobi u Cioteczki Danavas ma jak w niebie :evil_lol: Widać że szczęśliwy i rozpieszzczony :loveu: -
[quote name='tamb']Dzisiaj był jeden obiecujący telefon i od razu wizyta przedadopcyjna. Pani miła, dom z ogrodem w Bilczycach, za Wieliczką. Pani wykosztowała się przy chorej, poprzedniej suczce, która przeżyła 15 lat i nie pokryje kosztów operacji suni. Chce ją, ale żeby sfinansować koszty weterynaryjne. Jakby ktoś chciał pomóc, to bardzo proszę o deklaracje, żebym wiedziała, co mogę przy suni zrobić i w jakiej lecznicy. Chciałabym zrobić zeskrobinę z tych łysinek okrągłych. Mnie się wydaje, że nie są to przypalenia bo skóra jest gładka, ale przebarwiona (czarna). Chciałabym wykluczyć grzybicę. Rtg albo Usg jest potrzebne, żeby określić jednoznacznie, co sunia ma na brzuchu. Sterylka aborcyjna i likwidacja przepukliny albo guza (nie wiem dalej, co to jest) jest niezbędna, dobry wet określi, kiedy najwcześniej. Po konsultacji z moją wetką w Krakowie, nie poszłam dzisiaj na drugi zastrzyk bo okazało się, że sunia dostała steryd.[/QUOTE] Kurcze, z jednej strony to super, że znalazł się domek. Ale powiem, żew 100% rozumiem tą Panią - nie chce brać na siebie nie zdiagnozowanej suni nie wiadomo o jakiego leczenia potrzeba i jakie to są koszty. Porozsyłam jeszcze zaproszenia Tamb, tylko w taki sposób mogę Ci pomóc
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
Lili8522 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Ja pierdziele jak one leża tak na torach to aż mnie dreszcze przechodzą. A jak piszecie że one tam zasypiają to masakra jakaś, dobrze że chociaż są czujne, ale to może różnie być :-( -
Kaja przerzucona przez płot już w swoim domu :)
Lili8522 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Ma mieć :) Tak więc na razie bez ekstazy - poskaczemy we wtorek, gdy domek okaże się być w 100% TEN WŁAŚCIWY, bo na razie to mnie Kajtek po rękach i po kostkach gryzie :)[/QUOTE] A to Kajtek rozrabiaka :evil_lol: Okej to w takim razie będe skakać w wtorek :eviltong: -
[quote name='aldira']wina za pogryzienie psa leży ewidentnie po stronie człowieka powinien ocenić zagrożenie i pilnować dzieci... czy pies musi umrzeć bo czlowiek byl niechlujem?zbiera ktoś pieniądze na wydostanie Kodiego ze schroniska?[/QUOTE] W pierszym poście przed deklaracjami jest konto Fundacji
-
Kaja przerzucona przez płot już w swoim domu :)
Lili8522 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Cudnie że Mała ma domek :multi::multi::multi::multi: -
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
Lili8522 replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nelsonku... [*] -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bobi widzisz i dzięki Tobie i Cioteczce Davanas inny bidulka też skorzysta :evil_lol: