Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Miało byc ze Fox spędzał mi sen z powiek ale juz myślałam o Fuksie i tak wyszło ;)):lol:
  2. O to super wieści! Cieszze sie bardzo bo Fux spędzał mi sen z powiek tej nocy. Jak sie uda a napewno sie uda znaleźmy mu domek będzie trzeba zmienić imię na FUX ;) Żarcik taki. To w takim razie rozgłaszamy psiaka
  3. Zaglądam do Foxa i czekam na jakieś wieści co z nim :(
  4. Kaja555 właśnie dowiedz sie czegoś przed świętami... A przez święta będziemy czegoś szukac
  5. Ja wstawiłam Foxa na nk... Czekamy...
  6. Danavas super!! Dziękujemy!! A banerka kto mu zrobi?? Halllooo haloooo!!!!! Nie zostawiajmy go tak :(
  7. Prosze zróbcie mu wydarzenie na FB i jakiś banerek chyba tez by sie przydał... Ja niestety nie potrafie...Święta świętami ale pamiętajmy o tym że on nie ma świąt siedzi tam sobie ze swoim cierpieniem i samotnością :(
  8. Gdyby on był gdzieś bliżej mnie w jakimś hoteliku albo gdziekolwiek byle bliżej!!!!!!!!. To chętnie poświęciła bym mu troche czasu. Mam bardzo elestyczną prace i codzienne spacery i czas dla niego nie były by problemem... Tylko gdzie.... gdzie...
  9. Śliczny FOX. Kurde potrzebuje domku i miłości. Trzeba go porozgłasac żeby nie czekało go uśpienie. A hotelik wchodzi w grę? Może uda się nazbierac...
  10. Kora bardzo dziękuje za tak opisową odpowiedź :) Jestem nowa na forum ale chce się w nie w głębiać i pomagac w miare swoich możliwości.
  11. Jestem pełnoletnia. Już tłumacze skąd moje pytanie. Ponieważ sama mam 3 pieski i chce wiedziec czy to w jakiś sposób by przeszkadzało, czy pies ma być w kojcu czy może być w domu, ogólnie jakie warunki ma spełniac domek,mieszkanie, co jest potrzebne itd. Takie szczegółowe pytanka :) A co do rodziny to jest tylko albo aż mąż uwielbiający zwierzęta także żadnej wielkiej rodziny nie ma ;)
  12. Witam! Ja dziś☺ rónież z pytaniem :) Otóż chciałam zapytac jakiewarunki trzeba spełniac zeby stworzyc dom tymczasowy dla psiaka? Dziękuje z góry za odpowiedź!
  13. Mieszkam blisko Pszczyny, moge jakoś pomóc psiaką? Jeżeli sie na coś przydam to prosze o informacje tutaj bądź na maila [email][email protected][/email] albo na GG 5206007 Chętnie pomoge.
  14. Witam! Jestem z Bielska-białej i oferuje że moge zawieźć pieska gdzie trzeba za darmo jeżeli to gdzieś w okolicy. Jeżeli sie na cos przydam to prosze o kontakt [email][email protected][/email] gg 5206007 Terin nie gra roli jedynie godzina.
  15. Jak sie uda to napiszcie zaraz, będe tu zaglądac.
  16. Rany normlanie wstrząsnąl mnie ten piesek... Bardzo chętnie bym go wzieła ale mam juz 3 w domu i nie dam rady.... :( Piszcie co z nim... Trzymam kciuki ze ktos go weźmie
×
×
  • Create New...