Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Tofikowa, Kłapoucha napisała Ci co i jak? Macie jakiegoś małego, nie agresywnego psa? Paja może dać DT Tylko dajcie jakiś wątek!!!!!
  2. Tak więc ile jeszcze bo się pogubiłam? :oops:
  3. Napisze jej sms jak doładuje konto. Jej i jeszcze jednej Cioteczce ;)
  4. Napisałam juz chyba do wszystkich DT... Albo odmowa albo cisza... :-( Tak jak mówie jest miejsce u Karmelci ale 300zł miesiąc... Nie wiem co mogę jeszcze zrobić
  5. [quote name='Tofikowa']chyba nie, ale pomyślałam o tym domku w Bydgoszczy do którego miał jechać ten niewidomy piesek, napisałam w tej sprawie do Kłapouszka.[/QUOTE] Super pomysł! A może by do niej sms napisać albo zadzwonić bo ona żadko jest na dogo
  6. [quote name='BUDRYSEK']Beza jest juz "adoptowana", jest bezpieczna, wiecej info jakby cos tylko na pw prosze zbierajcie kasiore na inne psiaki z punktu!!! blagam![/QUOTE] Cudowna wiadomość!
  7. Budrysek a dasz rade wkleić tu wszystkie wątki psów do wywozu?
  8. Tofikowa, trzeba go wykupić za 40zł tak? A jest gdzieś dla niego miejsce?
  9. A jaki tekst masz do zaproszeń do Bezy? Też coś wyśle... Kurde mam urwanie głowy w pracy a tu jeszcze to... Czemu wcześniej do mnie nie pisaliście :placz:
  10. Beza może zosatać uratowana od wyroku w mordowni!! Potrzebne 300zł na DT!! U KARMELCI!! Jeżeli ktoś może się dołożyć to bardzo proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  11. Zaraz wpisze a dała byś rade powysyłać zaproszenia do Cioteczek do Bezy?
  12. Luna jest cudowną, dzielną psinką :loveu:!! A jest już jakieś miejsce dla niej po weekendzie?
  13. Mogło by być miejsce dla Bezy ale niestety 300zł miesięcznie ;(;(;( To chyba nie wchodzi w gre prawda? Bo kasy nie ma?
  14. Napisałam do kilku osób może będą miały miejsce... nie wiem co robić
  15. Czarnulek też? :placz: Przecież miał być dla niego jakiś domek Cholera! :angryy:
  16. To czekam na dziewczyny, może będą miały jakieś zlecenie dla mnie hmmm
  17. Tofikowa jestem! Kurcze nie dobrze to wygląda... Co moge zrobić? Jakieś ogłoszenia? Czy dla kóregoś z tych psiaków jest zbierana kasa na hotel i potrzebuje tylko kilku dni zeby wyjechac? Jak to wygląda? :placz:
  18. Cholera jasna :angryy:! Jak sunia jest to nie ma miejsca :placz: Co robić? Szkoda będzie tych szczeniaków i suni... Boże... boże....
  19. Ja trzymam mocno kciuki, a znalazłaś już kogoś do pomocy?
  20. Zaglądam do Słoneczka i krzycze że zaglądam!! :evil_lol::cool3:
  21. [quote name='Majka0010']Boże Ojcze, prosimy Cię: od kopnięć od ciosów łopatą od razów kijami od przekleństw i pomstowań wybaw nas Panie... od głodu i zimna od wiatru i śniegu od skwaru i pragnienia wybaw nas Panie... od drutu kolczastego od łańcucha na szyi wybaw nas Panie... od okrucieństwa dzieci wybaw nas Panie... za nasze wykłute oczy za wybite zęby, połamane żebra i nogi rozpłatane brzuchy wybacz im Panie... Matko Boża, Opiekunko każdego bezdomnego stworzenia wstaw się za nami... za podpalone za uduszone za powieszone za zagłodzone za skatowane spływające krwią strzępy, co były zwierzęciem za zamęczone dla nauki, za wszystkie ofiary ludzkiego bestialstwa módl się o Pani... za skomlące z trwogi za jęczące z bólu za pragnące miłości za umierające w męce módl się o Pani... Opiekunów, co dom dzielić beda z nami i chleb i posłanie i dzień swój każdy, po nasze skonanie racz dać nam Panie... ugaś pragnienie, ucisz cierpienie i miej nas w Swojej opiece W godzinie śmierci człowieka.... wybacz mu Panie.[/QUOTE] Majka przyprawiłaś mnie o łzy :placz: Cudowna modlitwa...
  22. Noreczko wracaj Nam do zdrowia szybciutko! Nie poddawaj się, jesteś silą dziewczynką!
  23. [quote name='marra']O kurcze ! napisałam do Uwagi...a oni się odezwali :D[/QUOTE] Super wieści! oni lubią takie akcje. Trzymam kciuki za mocne nagłośnienie sprawy:evil_lol:
  24. A ogłoszonka jakieś ma chłopak porobioe?
×
×
  • Create New...