-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Tofikowa, Kłapoucha napisała Ci co i jak? Macie jakiegoś małego, nie agresywnego psa? Paja może dać DT Tylko dajcie jakiś wątek!!!!! -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Tak więc ile jeszcze bo się pogubiłam? :oops: -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Napisałam juz chyba do wszystkich DT... Albo odmowa albo cisza... :-( Tak jak mówie jest miejsce u Karmelci ale 300zł miesiąc... Nie wiem co mogę jeszcze zrobić -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dużo... ZA DUŻO! -
Piękna Beza prosi o pomoc w ogłaszaniu i szukaniu Dt i Ds...
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='BUDRYSEK']Beza jest juz "adoptowana", jest bezpieczna, wiecej info jakby cos tylko na pw prosze zbierajcie kasiore na inne psiaki z punktu!!! blagam![/QUOTE] Cudowna wiadomość! -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Budrysek a dasz rade wkleić tu wszystkie wątki psów do wywozu? -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A jaki tekst masz do zaproszeń do Bezy? Też coś wyśle... Kurde mam urwanie głowy w pracy a tu jeszcze to... Czemu wcześniej do mnie nie pisaliście :placz: -
Piękna Beza prosi o pomoc w ogłaszaniu i szukaniu Dt i Ds...
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Beza może zosatać uratowana od wyroku w mordowni!! Potrzebne 300zł na DT!! U KARMELCI!! Jeżeli ktoś może się dołożyć to bardzo proszę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Zaraz wpisze a dała byś rade powysyłać zaproszenia do Cioteczek do Bezy? -
Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"
Lili8522 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Luna jest cudowną, dzielną psinką :loveu:!! A jest już jakieś miejsce dla niej po weekendzie? -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Mogło by być miejsce dla Bezy ale niestety 300zł miesięcznie ;(;(;( To chyba nie wchodzi w gre prawda? Bo kasy nie ma? -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Napisałam do kilku osób może będą miały miejsce... nie wiem co robić -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Czarnulek też? :placz: Przecież miał być dla niego jakiś domek Cholera! :angryy: -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
To czekam na dziewczyny, może będą miały jakieś zlecenie dla mnie hmmm -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Tofikowa jestem! Kurcze nie dobrze to wygląda... Co moge zrobić? Jakieś ogłoszenia? Czy dla kóregoś z tych psiaków jest zbierana kasa na hotel i potrzebuje tylko kilku dni zeby wyjechac? Jak to wygląda? :placz: -
Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"
Lili8522 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Cholera jasna :angryy:! Jak sunia jest to nie ma miejsca :placz: Co robić? Szkoda będzie tych szczeniaków i suni... Boże... boże.... -
Kaja przerzucona przez płot już w swoim domu :)
Lili8522 replied to koosiek's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Słoneczka i krzycze że zaglądam!! :evil_lol::cool3: -
[quote name='Majka0010']Boże Ojcze, prosimy Cię: od kopnięć od ciosów łopatą od razów kijami od przekleństw i pomstowań wybaw nas Panie... od głodu i zimna od wiatru i śniegu od skwaru i pragnienia wybaw nas Panie... od drutu kolczastego od łańcucha na szyi wybaw nas Panie... od okrucieństwa dzieci wybaw nas Panie... za nasze wykłute oczy za wybite zęby, połamane żebra i nogi rozpłatane brzuchy wybacz im Panie... Matko Boża, Opiekunko każdego bezdomnego stworzenia wstaw się za nami... za podpalone za uduszone za powieszone za zagłodzone za skatowane spływające krwią strzępy, co były zwierzęciem za zamęczone dla nauki, za wszystkie ofiary ludzkiego bestialstwa módl się o Pani... za skomlące z trwogi za jęczące z bólu za pragnące miłości za umierające w męce módl się o Pani... Opiekunów, co dom dzielić beda z nami i chleb i posłanie i dzień swój każdy, po nasze skonanie racz dać nam Panie... ugaś pragnienie, ucisz cierpienie i miej nas w Swojej opiece W godzinie śmierci człowieka.... wybacz mu Panie.[/QUOTE] Majka przyprawiłaś mnie o łzy :placz: Cudowna modlitwa...
-
[quote name='marra']O kurcze ! napisałam do Uwagi...a oni się odezwali :D[/QUOTE] Super wieści! oni lubią takie akcje. Trzymam kciuki za mocne nagłośnienie sprawy:evil_lol:
-
A ogłoszonka jakieś ma chłopak porobioe?