-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Piękna Beza prosi o pomoc w ogłaszaniu i szukaniu Dt i Ds...
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wow super!!!!! :multi::multi::multi: -
Nie obwiniaj się, nie o to tutaj chodzi, zrobiłaś co w Twojej mocy. One czuję i one wiedzą że chciałaś, że się nimi zainteresowałaś a to, że się nie udało nie zawsze wszystko układa się tak jakbyśmy tego chcieli...
-
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
Lili8522 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
A próbowaliście z klatką łapką? -
Właśnie 'POWINNA" ale jak ktoś tutaj już napisał pewnie to 'oleją'. Ile jest takich pseudo hodowli w tym chorym świecie? Masa... :angryy:
-
[quote name='lika1771']Straszne co ..... Biedne psinki,chyba ktos z dogo juz gdzies pisał w tej sprawie poszukam.[/QUOTE] Ta pseudo hodowla shih-tzu to dajce spokój... Maskara jakaś, te suczki takie smutne że aż sie łza w oku kręci... I 400zł za nie chce!! Paranoja!! Było o tym już pisane na shih-tzu w potrzebie, pisała fiorsteinbock
-
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Foxiu... :loveu: -
KORNEK 8 latek porzucony przez najbliższych ... ma dom
Lili8522 replied to Aska25's topic in Już w nowym domu
Kornelku bądź grzeczny w nowym domku i ciesz się życiem :cool3: -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Przytulam Bobinka Kochanego :loveu: A z ogłoszeń nie ma żadnego zainteresowania Bobim? Żadnych telefonow? Nic? -
DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana
Lili8522 replied to Biafra's topic in Okrucieństwo
Założyciel wydarzenia na FB powinien zrobić z tym porządek. Bo w końcu jaja się z tego zrobią i ludzie zamiast pomagać będą kpić... -
DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana
Lili8522 replied to Biafra's topic in Okrucieństwo
Super plakaty!! Super super super!!!!!!!!!!! -
Żal, że nie udało się pomóc tak jakby się chciało zawsze zostaje w końcu każdy z Nas tutaj chce jak najlepiej dla tych stworzonek. Ale co jeszcze możemy zrobić? Napewno nie można ich zabierać na własną rękę bo będą pojawiać się następny Bidy... Niestety... :-(
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Sunie niezłapane Paulinken. Bubu jedzie jutro bądź w piątek. Oby były dobre wieści. Siedzę jak na szpilkach już! -
DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana
Lili8522 replied to Biafra's topic in Okrucieństwo
[quote name='Merys']Nie da sie tego bestialstwa nawet skomentowac... Trzeba naglosnic ta sprawe jak najbardziej i zlapac tych sku***** Wyslalam juz maila do uwagi, was tez do tego zachecam.[/QUOTE] Też dziś rano pomyślałam że warto napisać do Uwagi, będzie duże nagłośnienie jeżeli się tym zainteresują a mam nadzieję że tak będzie!! Bo to nie może pójść temu dupkowi bez konsekwancji dosyć tego!! -
DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana
Lili8522 replied to Biafra's topic in Okrucieństwo
Ja pierdziele!!! Gdzie niektórzy ludzie mają rozum?! Czy to już totalne bestie? Skąd oni czerpią takie pomysły!!?? Nie mogę tego zrozumieć no nie mogę choćbym bardzo chciała jak tak można? Czy to się kiedykolwiek skończy? Jakaś paranoja... Nie wiem co napsiać -
KORNEK 8 latek porzucony przez najbliższych ... ma dom
Lili8522 replied to Aska25's topic in Już w nowym domu
O rany jakie cudowne zdjęcie, widać że jest szczęśliwy i zarazem dumny. Niech Ci się już tylko dobrze wiedzie w tym życiu Kornelku :p -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Tak więc nie pisze bo sama nie mam żadnych informacji. Bubu zdeklarowała się tam podjechać i porozmawiać. Jeżeli ludzie będą rościli jakieś prawa do piesków to będzie rozmowa aby je oddali dla ich dobra oczywiście. A jeżeli nie będą ich chcieli niech pomogą chociaż je złapać. Maja602 dobrze. Ja również się wstrzymałam odnośnie robienia bazarków do wyjaśnienia sytuacji. Trzymajcie kciuki Cioteczki za pozytywną rozmowę. Czekamy na jakieś wieści. Bo jeżeli się nie uda to nie wiem co zrobię :shake::-( -
O rany... Nie wiem co mam o tym myśleć, tak jak sądziłyśmy psy są tam dawane na 'zmianę' jedyne pocieszenie w tej sprawie, że będą tam jak jest napisane do żniw i miejmy nadzieję że tak będzie, bo przecież przy obfitej zimie one tam nie mają szans a wątpie czy komus będzie chciało się odśnieżać takie pole. Ehh miałam nadzieję że je stamtąd zabierzemy a tu... ehhh :-(