Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Wow super!!!!! :multi::multi::multi:
  2. Nie obwiniaj się, nie o to tutaj chodzi, zrobiłaś co w Twojej mocy. One czuję i one wiedzą że chciałaś, że się nimi zainteresowałaś a to, że się nie udało nie zawsze wszystko układa się tak jakbyśmy tego chcieli...
  3. Cioteczki powinnyście zmienić tytuł wątku :-(
  4. Właśnie 'POWINNA" ale jak ktoś tutaj już napisał pewnie to 'oleją'. Ile jest takich pseudo hodowli w tym chorym świecie? Masa... :angryy:
  5. Norciu Kochana, dobrze że pod koniec swojego życia zaznałaś szczęścia i poznałaś wspaniałych ludzi. Bądź szczęśliwa już na zawsze. Będę pamiętać [*] Smutno :-(
  6. [quote name='lika1771']Straszne co ..... Biedne psinki,chyba ktos z dogo juz gdzies pisał w tej sprawie poszukam.[/QUOTE] Ta pseudo hodowla shih-tzu to dajce spokój... Maskara jakaś, te suczki takie smutne że aż sie łza w oku kręci... I 400zł za nie chce!! Paranoja!! Było o tym już pisane na shih-tzu w potrzebie, pisała fiorsteinbock
  7. Bunia hopaj do góry! Domku przybywaj wreszcie...Bunia czeka...
  8. Kornelku bądź grzeczny w nowym domku i ciesz się życiem :cool3:
  9. Przytulam Bobinka Kochanego :loveu: A z ogłoszeń nie ma żadnego zainteresowania Bobim? Żadnych telefonow? Nic?
  10. Jak tam nasz mały Uciekinier się miewa? Chyba coś z deklaracjami pchneło do przodu bo widzę że kwota potrzebna się zmniejszyła, oby się dalej zmniejszała tylko kurcze starasznie ciężko to idze :shake:
  11. Założyciel wydarzenia na FB powinien zrobić z tym porządek. Bo w końcu jaja się z tego zrobią i ludzie zamiast pomagać będą kpić...
  12. Super plakaty!! Super super super!!!!!!!!!!!
  13. Żal, że nie udało się pomóc tak jakby się chciało zawsze zostaje w końcu każdy z Nas tutaj chce jak najlepiej dla tych stworzonek. Ale co jeszcze możemy zrobić? Napewno nie można ich zabierać na własną rękę bo będą pojawiać się następny Bidy... Niestety... :-(
  14. Jak trafiam na takie wątki to czasami nie wiem co napisać... Bieda na biedzie... Zapisuje przy okazji wątek, ząbki to sprawa priorytetowa przecież on musi coś zjeść bo padnie!!!!!!
  15. Sunie niezłapane Paulinken. Bubu jedzie jutro bądź w piątek. Oby były dobre wieści. Siedzę jak na szpilkach już!
  16. [quote name='Merys']Nie da sie tego bestialstwa nawet skomentowac... Trzeba naglosnic ta sprawe jak najbardziej i zlapac tych sku***** Wyslalam juz maila do uwagi, was tez do tego zachecam.[/QUOTE] Też dziś rano pomyślałam że warto napisać do Uwagi, będzie duże nagłośnienie jeżeli się tym zainteresują a mam nadzieję że tak będzie!! Bo to nie może pójść temu dupkowi bez konsekwancji dosyć tego!!
  17. Ja pierdziele!!! Gdzie niektórzy ludzie mają rozum?! Czy to już totalne bestie? Skąd oni czerpią takie pomysły!!?? Nie mogę tego zrozumieć no nie mogę choćbym bardzo chciała jak tak można? Czy to się kiedykolwiek skończy? Jakaś paranoja... Nie wiem co napsiać
  18. O rany jakie cudowne zdjęcie, widać że jest szczęśliwy i zarazem dumny. Niech Ci się już tylko dobrze wiedzie w tym życiu Kornelku :p
  19. [quote name='phase']Do schroniska (jeżeli będzie jeszcze potrzeba) ja mogę jechać, ale dopiero w przyszły weekend... Chociaż zapytać, zobaczyć go. No chyba, że ktokolwiek kto jest z Ostródy da radę zajechać i napisać nam cokolwiek.[/QUOTE] Ja bym była w 100% za tym abyś tam pojechała
  20. Tak więc nie pisze bo sama nie mam żadnych informacji. Bubu zdeklarowała się tam podjechać i porozmawiać. Jeżeli ludzie będą rościli jakieś prawa do piesków to będzie rozmowa aby je oddali dla ich dobra oczywiście. A jeżeli nie będą ich chcieli niech pomogą chociaż je złapać. Maja602 dobrze. Ja również się wstrzymałam odnośnie robienia bazarków do wyjaśnienia sytuacji. Trzymajcie kciuki Cioteczki za pozytywną rozmowę. Czekamy na jakieś wieści. Bo jeżeli się nie uda to nie wiem co zrobię :shake::-(
  21. Chłopaki są cudowni, już to pisałam u Bobiego ale napisze też u ślicznego nietoperkowatego Herbuska :evil_lol: Cieszę się że wraca do cywylizacji, ciekawe jak się będzie zachowywał na spacerku...
  22. O rany... Nie wiem co mam o tym myśleć, tak jak sądziłyśmy psy są tam dawane na 'zmianę' jedyne pocieszenie w tej sprawie, że będą tam jak jest napisane do żniw i miejmy nadzieję że tak będzie, bo przecież przy obfitej zimie one tam nie mają szans a wątpie czy komus będzie chciało się odśnieżać takie pole. Ehh miałam nadzieję że je stamtąd zabierzemy a tu... ehhh :-(
×
×
  • Create New...