Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Tak więc byliśmy popołudniu, nie było ich. Przed chwilą wróciliśmy (zjeździliśmy pół osiedla) jak kamień w wodę przepadły :-(:angryy::angryy::angryy: Czekamy na efekty z rana...
  2. Byłam dziś w lecznicy iiii zupełnie przypadkowo widziałam Jamniczka :crazyeye::oops:, patrząc na zdjęcia z 'przed' teraz wygląda lepiej
  3. [quote name='agnieszka32']Nie zależy od Kasi, ale od moderatora. Wątku nie można ot tak sobie zamknąć, bez żadnych rozliczeń, wyjaśnień itd...[/QUOTE] Napisałam 'TEŻ' Tyle w tym temacie
  4. Piszcie do Kasi jeżeli coś chcecie wiedzieć o Kodim. A czy wątek zostanie zamknięty to też zależy od niej, narazie jeszcze jest to można korzystać z okazji. A co do zamkniętych ust to chyba juz wszystko zostalo wykrzyczane i powiedziane.
  5. Kodi ma się dobrze. Chcecie coś wiedzieć pisać do Kasi na Prv. Myślę że wątek będzie zamykany
  6. Dzisiaj było ogłoszenie na radiu bielsko, że komuś uciekła biszkoptowa sunia (ale nic więcej nie mówił, może to któraś z tych nowych?
  7. [quote name='necianeta89']Zrobię banerek, bazarek w sumie też bym mogła. właśnie dziś dobiega do końca mój pierwszy w życiu i udało mi się zebrać trochę kasy... :)[/QUOTE] Ha to super! Mieszkasz blisko to Figanna może Ci przekazać osobiście te rzeczy :D Ja też mam trochę to można je zebrać do kupy i sprzedać :multi::multi::multi::loveu:
  8. Powysyłaj Cioteczką zaproszenia na priv i wykup mu pakiet ogłoszeń na bazarku. Powinien raz dwa znaleźć dom
  9. Ja dziś rano napisałam do Kasi, prosząc o jakieś wiadomości. Czekam
  10. [quote name='Figanna']czy jeżeli przekaże fanty na bazarek to jest ktoś chętny do jego zrobienia i koordynacji? bo ja jeszcze bazarków nie robiłam..[/QUOTE] Właśnie, kto mógłby się zająć bazarkiem dla tych Księżniczek? Najlepiej ktoś z okolic aby Figanna mogła przekazać fanty ale jak nie to też się nic nie stanie bo zawse można zdjęcia porobić. Proszę o pomoc A i jeszcze taka prośba czy ktoś mogłby zrobić banerek?
  11. [quote name='TERESA BORCZ']podaję swój telefon, 502526010, bo nie zawsze w związku z rehabilitacją DROPSIKA mogę zapanować nad skrzynką, zapełnia wię natychmiast w czasie mojej nieobecności, ŁAPCIE A POTEM SIĘ BĘDZIEMY MARTWIC ETAPEM NASTĘPNYM!!![/QUOTE] Telefon do Pani już zapisany, jak tylko akcja zakończy się udanym łapaniem to dzwonie i umawiamy się na przyjazd :lol Mam nadzieje że w ten weekend sunie już trafią do lepszego świata! Dziewczyny trzymajcie za łapanie a przede wszystkim za to aby one tam były i żebym na nie trafiła!
  12. [quote name='Borówka16']Małe tj. suńki czy szczeniaki, bo się pogubiłam ? :P[/QUOTE] SUNIE będą łapane dziś albo jutro. A co do szczeniaków to będę dziś dzwonić to gościa który mieszka w tym budynku gdzie one się kręcą i wybadam sytuacje. Czy były jakieś szczeniaki, czy są albo czy będą. Może mi coś powie, miejmy nadzieję!
  13. Tamb, jak sobie radzisz? Ciężko teraz uzbierać pieniążki, wiem bo sama zbieram dla tych ulicznych 'moich' suczek :-( Eh A może by poprosić o dofinansowanie sterylizacji? Co Ty na to?
  14. Foxiu dzień dobry z rana :loveu:
  15. [quote name='necianeta89']co za małymi? bo się w sumie już pogubiłam...[/QUOTE] Małe będą łapane dziś wieczorem jakby się nie udało to jutro rano. Co prawda nie wiem co z nimi zrobię jak złapie wieczorem ale będzie dobrze
  16. Rany boskie!!!!!!!!! Nie wiem co mam powiedzeć :-(:-(:-(:-( Aż wyć się chce!!!!
  17. Wyszkolony przez życie. Nie wie że chcecie dobrze Biedulek :-(
  18. Kurde kurde kurde!!!!!!!!!!!! Co za psiak... Może ten koc mogliście wziąść no ale nic... Miejmy nadzieję że naastępnym razem się uda!!:cool3:
  19. Chętnie tylko ja nie potrafie zdjęć wstawiać na dogo a co dopiero robić bazarek :oops: A jakie fanty masz?
  20. Ciekawe czy Herbusek już w rękach naszej Cioteczki hihihi :evil_lol::evil_lol:
  21. A może ktoś ma jakieś fanty na bazarek? A ktoś może zrobić? :oops:
  22. [quote name='Gosia.']Jadę odwiedzić chlopaka ... zobaczę co nowego ...w niedzielę wieczorem będą zdjęcia i trzeba mysleć ,żeby go zabrać jak najszybciej ,czas ucieka ... prosze o ewentualną pomoc w deklaracjach bo ja nie wiem na czym to polega ,JAK TO ROZGRYŹĆ .Ja w każdym razie mogę zadeklarować częściowo stałe wpłaty gdyby piesek znalazł sie w DT.[/QUOTE] Co tam u psiaka? A właściciele chcą go oddać? Nie wezmą na jego miejsce nowego? Co do deklaracji i wpłat to najczęściej wysyła sie zaproszenia na wątek do ludzi i opisuje sytuacja oraz konkretne dalsze działania oraz na co zbierasz co i jak. Można też zrobić banerek. Albo FB jak ten wątek nie będzie nagłośniony to będzie tutaj cisza niestety :-(
×
×
  • Create New...