-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Tak więc byliśmy popołudniu, nie było ich. Przed chwilą wróciliśmy (zjeździliśmy pół osiedla) jak kamień w wodę przepadły :-(:angryy::angryy::angryy: Czekamy na efekty z rana... -
Piotruś i Pwełek/Tofik juz w domkach! WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA POMOC!!!
Lili8522 replied to BUDRYSEK's topic in Już w nowym domu
Byłam dziś w lecznicy iiii zupełnie przypadkowo widziałam Jamniczka :crazyeye::oops:, patrząc na zdjęcia z 'przed' teraz wygląda lepiej -
Lista psiaków w wielkiej potrzebie!Prosimy o pomoc!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Dzisiaj było ogłoszenie na radiu bielsko, że komuś uciekła biszkoptowa sunia (ale nic więcej nie mówił, może to któraś z tych nowych? -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='necianeta89']Zrobię banerek, bazarek w sumie też bym mogła. właśnie dziś dobiega do końca mój pierwszy w życiu i udało mi się zebrać trochę kasy... :)[/QUOTE] Ha to super! Mieszkasz blisko to Figanna może Ci przekazać osobiście te rzeczy :D Ja też mam trochę to można je zebrać do kupy i sprzedać :multi::multi::multi::loveu: -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bobinek ślicznota!!!! :loveu::loveu: -
Uwaga !! -> szczeniak na łańcuchu - znaleziony domek :)
Lili8522 replied to agumka's topic in Już w nowym domu
Powysyłaj Cioteczką zaproszenia na priv i wykup mu pakiet ogłoszeń na bazarku. Powinien raz dwa znaleźć dom -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Figanna']czy jeżeli przekaże fanty na bazarek to jest ktoś chętny do jego zrobienia i koordynacji? bo ja jeszcze bazarków nie robiłam..[/QUOTE] Właśnie, kto mógłby się zająć bazarkiem dla tych Księżniczek? Najlepiej ktoś z okolic aby Figanna mogła przekazać fanty ale jak nie to też się nic nie stanie bo zawse można zdjęcia porobić. Proszę o pomoc A i jeszcze taka prośba czy ktoś mogłby zrobić banerek? -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='TERESA BORCZ']podaję swój telefon, 502526010, bo nie zawsze w związku z rehabilitacją DROPSIKA mogę zapanować nad skrzynką, zapełnia wię natychmiast w czasie mojej nieobecności, ŁAPCIE A POTEM SIĘ BĘDZIEMY MARTWIC ETAPEM NASTĘPNYM!!![/QUOTE] Telefon do Pani już zapisany, jak tylko akcja zakończy się udanym łapaniem to dzwonie i umawiamy się na przyjazd :lol Mam nadzieje że w ten weekend sunie już trafią do lepszego świata! Dziewczyny trzymajcie za łapanie a przede wszystkim za to aby one tam były i żebym na nie trafiła! -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Borówka16']Małe tj. suńki czy szczeniaki, bo się pogubiłam ? :P[/QUOTE] SUNIE będą łapane dziś albo jutro. A co do szczeniaków to będę dziś dzwonić to gościa który mieszka w tym budynku gdzie one się kręcą i wybadam sytuacje. Czy były jakieś szczeniaki, czy są albo czy będą. Może mi coś powie, miejmy nadzieję! -
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
Lili8522 replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Nelson jesteś szczęśliwy? [*] -
Tamb, jak sobie radzisz? Ciężko teraz uzbierać pieniążki, wiem bo sama zbieram dla tych ulicznych 'moich' suczek :-( Eh A może by poprosić o dofinansowanie sterylizacji? Co Ty na to?
-
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Foxiu dzień dobry z rana :loveu: -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='necianeta89']co za małymi? bo się w sumie już pogubiłam...[/QUOTE] Małe będą łapane dziś wieczorem jakby się nie udało to jutro rano. Co prawda nie wiem co z nimi zrobię jak złapie wieczorem ale będzie dobrze -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Chętnie tylko ja nie potrafie zdjęć wstawiać na dogo a co dopiero robić bazarek :oops: A jakie fanty masz? -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
A może ktoś ma jakieś fanty na bazarek? A ktoś może zrobić? :oops: -
Uwaga !! -> szczeniak na łańcuchu - znaleziony domek :)
Lili8522 replied to agumka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosia.']Jadę odwiedzić chlopaka ... zobaczę co nowego ...w niedzielę wieczorem będą zdjęcia i trzeba mysleć ,żeby go zabrać jak najszybciej ,czas ucieka ... prosze o ewentualną pomoc w deklaracjach bo ja nie wiem na czym to polega ,JAK TO ROZGRYŹĆ .Ja w każdym razie mogę zadeklarować częściowo stałe wpłaty gdyby piesek znalazł sie w DT.[/QUOTE] Co tam u psiaka? A właściciele chcą go oddać? Nie wezmą na jego miejsce nowego? Co do deklaracji i wpłat to najczęściej wysyła sie zaproszenia na wątek do ludzi i opisuje sytuacja oraz konkretne dalsze działania oraz na co zbierasz co i jak. Można też zrobić banerek. Albo FB jak ten wątek nie będzie nagłośniony to będzie tutaj cisza niestety :-(