-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Pani Teresko prosimy o zdjęcia... -
1,5kg z łańcucha - PO OPERACJI MÓZGU - ODESZŁA [*]
Lili8522 replied to Yorija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tiinka........ [*] -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
Lili8522 replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
Podnoszę!!!! -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bobinek z tym kwiatem we włosach wygląda zawodowo!! :loveu::loveu: -
Byłam w ciąży a pomocy znikąd:( LUNA "kukułcze jajo"
Lili8522 replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Lunetki... :diabloti: -
DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana
Lili8522 replied to Biafra's topic in Okrucieństwo
Podnoszę i nadal trzymam kciuki żeby znaleźć zwyrodnialców!! -
Uwaga !! -> szczeniak na łańcuchu - znaleziony domek :)
Lili8522 replied to agumka's topic in Już w nowym domu
Mam nadzieję że Maluszek w końcu będzie w swoim wymarzonym domku... -
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Timusiu uściski dla Ciebie... -
!!!!!!!!!!!!!!nadia uciekła w halinowie!!!!!!!!
Lili8522 replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
O Nadusi nie ma żadnych wieści? :( -
Plaskato - Kudłata Zgraja czyli Toffi, Zuzia i Kava :-)))
Lili8522 replied to Agucha's topic in Foto Blogi
Agucha teraz ja dotarłam do Twojej galerii :cool3: Śliczne te Twoje pociechy, szczególnie Toffi kudłate cudo :evil_lol::evil_lol::loveu::loveu: -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Głaski głaski dla Ciebie Foxiu ;) -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Pisz, pisz nawet w weekend bo jestem ciekawa co i jak. Pamiętajcie o pieszczeniu Kari im wcześniej tym lepiej! I o butelce jeżeli nic innego nie pomaga - on wie o ona znaczy -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Figanna, tak Szadi to samiec ale nie może być taka sytuacja że ich Kari boi się chodzić po domu w którym to ona powinna być Panią ponieważ była pierwszą w dodatku jest starasza od gówniarza Szadiego, tylko że ona nie potrafi tego pokazać niestety. Tak jak pisałam wcześniej, spróbujcie Szadiego zamykać w łazience jak wychodzicie. Spróbujcie z plastykową butelką jeżeli Wasze słowa i krzyki spływają po nim jak po kaczce. Musicie być konkretni i pokazać mu że to ON jest ten drugi bo Was zdominuje. Nie możesz bać się głaskać Kari bo pokażesz że Szadi wygrał. I ta sytuacja zostanie jaką jest. Właśnie głaskaj ją jak najwięcej, zajmuj się nią jak najwięcej! Niech on leży na swoim miejscu a Ty zajmij się Kari, zawołaj ją, pozwól jej podejść a jeśli on będzie próbował to mu nie pozwól, chcesz się teraz zająć Kari, jego CZAS na pieszczoty przyjdzie później. To ONA musi mieć pierwszeństwo w szczególności do Ciebie Magda!! Nie możecie odpuszczać i pokazywać mu że to On jest Panem domu, może teraz trochę ulegliście ale jak przyjedziecie z kampinosu pokażcie mu gdzie jego miejsce bo będzie tylko gorzej. Wiem łatwo się pisze a inaczej wygląda to w rzeczywistości ale poprostu MUSICIE mu pokazać że Kari jest WAŻNA i zajmować się nią tak jak pisałam JAK NAJWIĘCEJ a na niego... Przyjdzie czas, PÓŹNIEJ!! PIERWSZE KARI!! Kari musi się poczuć bardziej pewnie... A jego musicie sprowadzić do parteru Szadi w swoim zeszłym domu był ustawiany przez suczki... Kari tego z nim nie potrafi zrobić więc WY go musicie ustawić... TO ON MUSI BYĆ TEN 'drugi' skoro się zachowuje tak a nie inaczej, bo zwali się Wam na głowę totalnie a Kari nie będzie miała życia. Nie wiem jak to napisać bardziej jasno, mam nadzieję że dosyć zrozumiale to ogarnełam... -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Ludkowie brakuje 27 podpisów....: [URL="http://www.petycje.pl/petycja/6663/petycja_w_sprawie_orzeczenia_bezwzglednej_kary_pozbawienia_wolnozci_.html"]http://www.petycje.pl/petycja/6663/p...wolnozci_.html[/URL][/QUOTE] Ja już podpisałam... -
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Cieszę się że Timo jest bezpieczny :) -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Praktyczne informacje odnośnie Szadiego, ktore mam do przekazania... 1. Lubi dzieci miał z nimi kontakt - bardzo pozytywnie 2. Na koty bardzo uważać raczej nie akceptuje, jeży się na ich widok 3. Co do molestowania Kari może pomóc straszenie plastykową butelką - boi się jej 4. Trafne spostrzeżenie jest bardzo czujny 5. Lepiej jego zamykać w łazience kiedy wychodzicie ponieważ teraz dajcie mu do zrozumienia że to on jest Panem domu a Kari schodzi na boczny tor. 6. Co do smyczy i wychodzenia był tak uczony 7. Jeżeli chcecie aby czegoś nie robił nie mówcie do niego delikatnie ani zdrobniale, poprostu "Szadoł zostaw albo nie wolno" Narazie tyle... Jeżeli mi się coś jeszcze przypomni to napisze... -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Wet u którego będą sunieczki sterylizowane jest na urlopie więc narazzie regenerują siły na jedzeniu Pani Tereski hihihihi Co do zdjęć to będą... Cierpliwości... Pani Tereska w piątek do nich jedzie i obiecała że wymizioli :evil_lol::evil_lol: -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Ciocia Danavas zabiegana... Wybaczamy brak zdjęć ;) Nikt tutaj nie zagląda? Bobiśśśśśś :loveu::loveu: