Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. Ja tutaj też wchodzę... i czytam po cichutku... Ale nie mam pomysłu jak mogę pomóc...:shake::shake:
  2. Czekamy na nowe wieści... Ciekawe czy jest grzeczny :evil_lol:
  3. Rany ten Bobi jest taki beztroski :) Miło się czyta takie rzeczy o nim... :loveu: Twoja mama jest bardzo do niego przywiązana :evil_lol::evil_lol:Hihihi:diabloti:
  4. Proszę [url]http://www.dogomania.pl/memberlist.php[/url] Ok, jutro się tym zajmę
  5. Normalnie cały czas o nim myśle... Nie może mi wyjść ta psinka z głowy... Trzymam mocno kciuki za odnalezienie...
  6. Kurde! Gdzie on jest... Martwię się...
  7. Trzeba wejść SPOŁECZEŃSTWO -> Lista użytkowników I już :) Później w prawym rogu jest "Szukaj użytkowników" - zaawansowane wyszukiwanie i można wpisać żeby szukało tych np. którzy logowali się w ostatnim miesiącu... Proszę o przydzielenie mi 2 literek, powysyłam zaproszenia :)
  8. Co z małym? Boże żeby on się znalazł...:-(:-(
  9. Ale słodziak z tej Tośki!! Ona będzie u Ciebie na DT czy DS?
  10. [quote name='Osa']Może przyjechać. Dajcie mi telefon - trzeba go jak najszybciej zabrać do weterynarza.[/QUOTE] :multi::multi: Super!
  11. Dziewczyny od 1 sierpnia zaczynają się premierowe odcinki UWAGI, może warto by było jeszcze raz do nich napisać? Przypomnieć się?
  12. Widzę, że ma ogłoszenia... To pozostaje tylko trzymać kciuki iii... Czekać... :roll: Ciężkie to czekanie...
  13. A może by ją wziął na DT Pan Henio, Cioteczka Danavas zostawia tam swoje tymczasy... Można zapytać o miejsce. Nie wiem co planujcie... Tak sobie tylko pomyślałam, bo tutaj na dogo chyba tymczasy bardzo zawalone
  14. Jak mu pomóc Cioteczki...? Co można zrobić? Wygląda na bardzo wystraszonego...
  15. Wow super!!!!!!!!!!!! :multi::multi::cunao:
  16. O matko, Ciotka gdzieś Ty go znalazła? Chyba by się tymczas przydał bo doba w klinice to Cię zrujnuje...
  17. Ja mam slabość to takich białych w typie shih... Jakbym mogla to bym go wziela... KURDE!!
  18. [QUOTE=owczarek'ab;17356502]Futrzak ze skołtunioną sierścią potrzebuje pomocy! [url]http://www.dogomania.pl/threads/212118-Futrzak-w-typie-shih-tzu-ze-SKO%C5%81TUNION%C4%84-SIER%C5%9ACI%C4%84-szuka-pomocy[/url]![/QUOTE] Cioteczki zajrzyjcie do tego psiaczka!!!!
  19. Ooooo matko jaki slodziak!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Byl już u Weta? Ile ma lat? Chętnie bym go obcieła ale niestety daleko mieszkam... Trzeba mu pomóc!!
  20. O rany... Nie wierze... Znowu jakiś staruszek odszedł za TM... :-( Taka jest kolej rzeczy... Ale i tak ciężko się z tym pogodzić... Bardzo ciężko... Totuniu bądź szczęśliwy, bądź teraz już zawsze szczęśliwy [*]:-(
  21. [quote name='danka4u1']Do formy może i wraca, ale zasiedział się w schronie...[/QUOTE] Nie ma żadnego odzewu z ogłoszeń?
  22. Bobinku idziesz na poranny spacerek? :cool3: Chodź nie wiem jak u Cioteczki Danavas bo u Nas "ciągle pada..."
×
×
  • Create New...