-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Cioteczki bazarek na spłatę długu FZL!! Dług wynosi ponad 10tys i ciągle rośnie!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/212544-*DOGOkawiarenka*-Pomóż-nam-zjeść-mega-dług-FZL-10-tys-zł!-do-29.08.-godz.-0.00[/url] Wchodzcie tutaj i zapisujcie się na literki aby pomóc rozsyłać!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/205315-FZL-B-B-wątek-zbiorczy-potrzebna-każda-pomoc-OGŁOSZENIA-I-BAZARKI-[/url]!
-
Dzielny dziadzio Fado.. biega za TM ['] :( pozostał dług..
Lili8522 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cioteczki bazarek na spłatę długu FZL!! Dług wynosi ponad 10tys i ciągle rośnie!! http://www.dogomania.pl/threads/212544-*DOGOkawiarenka*-Pomóż-nam-zjeść-mega-dług-FZL-10-tys-zł!-do-29.08.-godz.-0.00 Wchodzcie tutaj i zapisujcie się na literki aby pomóc rozsyłać!! http://www.dogomania.pl/threads/205315-FZL-B-B-wątek-zbiorczy-potrzebna-każda-pomoc-OGŁOSZENIA-I-BAZARKI-! -
Wyjątkowy, dzielny dziadzio Rudasek - teraz biega za TM [']
Lili8522 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Cioteczki bazarek na spłatę długu FZL!! Dług wynosi ponad 10tys i ciągle rośnie!! http://www.dogomania.pl/threads/212544-*DOGOkawiarenka*-Pomóż-nam-zjeść-mega-dług-FZL-10-tys-zł!-do-29.08.-godz.-0.00 Wchodzcie tutaj i zapisujcie się na literki aby pomóc rozsyłać!! http://www.dogomania.pl/threads/205315-FZL-B-B-wątek-zbiorczy-potrzebna-każda-pomoc-OGŁOSZENIA-I-BAZARKI-! -
Tutaj jest: [url]http://www.dogomania.pl/memberlist.php[/url] W prawym rogu jest 'szukaj użytkowników' i tak sobie wejdź w zaawansowane wyszukiwanie i wpisz date ostatniego logowania bo nie ma sensu zapraszać ludzi którzy logowali się w 2008 roku ostatnim razem prawda? To co Necia jaką bierzesz literke 'A'?
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Lili8522 replied to suślik's topic in Już w nowym domu
To żeby Wam nie było samotnie to powiem że mój bezdomniak przepadł w sobote...- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Myślę że możesz umieścić w bazarku :) No a co z tymi zaproszeniami? Ja proponuję podzielić sie literkami żeby powtórzeń nie było
-
Mniam mniam :evil_lol:
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Lili8522 replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny a dzwoniłyście po schroniskach? Albo do hycla? Może go 'odłowili'- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
Coś w stylu "Zjedz dług" :cool3: można spróbować ale też ostro trzeba by się było wziąć za rozsyłanie i nagłaśnianie. A tytuł racja by się przydało zmienić a gdzie jest wątek Talesa? Wiem że jest ale ja Ślepotka nie mogę znaleźć... Ja mam na bazarek ciuszki (dziecięce, dla faceta i rozmiar XXL dla kobiet) I wiecie co mam jeszcze gazety... Stare numery JOY, Cosmopolitan i nie wiem co mam z nimi zrobić... Może ktoś by je kupił za jakąś symboliczną cenę jak myślicie? Tylko muszę pierwsze zreanimować ten mój aparat...
-
Wyjątkowy, dzielny dziadzio Rudasek - teraz biega za TM [']
Lili8522 replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zapisuje się u zadłużonego psiaczka -
No albo jak nie wymyślimy nic oryginalnego co zwala z nóg to zrobimy zwykły bazarek cegiełkowy po kolei zaprosimy ludzi (lista użytkowników) Każdy dostanie jakąś literkę :cool3: Np. dla tych którzy kupią najwięcej cegiełek ja moge zrobić bransoletki modułowe wiecie jakie to są? Albo jakieś kartki... Taki wielki dług na ludziach napewno zrobi wrażenie i będą chcieli pomóc... Tak myślę... Ważne żeby już nie stać w miejcu i zeby ten dług już nie rósł bo maskara...
-
Żeby zrobić bazarek cegiełkowy na podobieństwo tego 'wyślij dług w kosmos' to będzie trzeba poczekać aż on się skończy bo ten ludzi napewno 'wypłuka'
-
Za te długi też się trzeba wziąść bo to aż głowa boli ile tego jest... Rany dziewczyny a ile macie kotków pod swoją opieką... Teraz dopiero patrze...
-
10 tyś!!!!!!!?????? O Boże... Zrobiła bym jakiś bazarek ale mój aparat został wczoraj poturbowany przez psy i odmówił posłuszeństwa.... Ale Necia miała dobry pomysł z jakimś bazarkiem na podobieństwo tego 'Wyślij dług w kosmos'... Dalej nikt nic nie wymyślił?
-
Alex - Rambo już w DS. Szczęśliwe zakończenie :)
Lili8522 replied to suślik's topic in Już w nowym domu
Alex pokaż się... Nie bądź taki....- 630 replies
-
- onek
- owczarek niemiecki
-
(and 1 more)
Tagged with:
-
[quote name='wadercia']hehe bedziemy musialy ewentualnei sie podzielic zeby nie robic po dwa razy tym samym psiakom :)[/QUOTE] Psiaków do ogłaszania jest pod dostatkiem także im więcej Nas tym lepiej :)
-
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bobinku :loveu::loveu::loveu: -
Dobra dziewczyny w takim razie ja też mogę pomóc z ogłoszeniami, tylko jak to zrobimy żeby się nie pogubić kto ma a kto nie? Może przydzielcie mi te psiaki które najbardziej potrzebują ogłoszeń na dobry początek ze 3 psiaczki. Czy robić po kolei jak leci?
-
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Foxowaty idziesz Ty do swojego domu czy nie?! :diabloti: Bo już stanowczo za długo w tym hotelu siedzisz!!!!!!!!!!!