-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']To czekamy na nowe zdjęcia? I jaki adres mailowy do namiarów?[/QUOTE] Tak, najlepsze by były nowe zdjęcia ze szczególnym naciskiem na kąpiel starszej suczki o ile już nie była kompana :cool3::cool3: A adres mailowy chyba też do Pani Tereski ale nie mam go... Musze spytać ;) -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Podnoszę!! -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Oooo Madzia wreszcie pisałaś, bo ja siedze jak na szpilkach po tym jak do Was pojechał czy aby napewno wszystko w porządku i Nasz chłopak a raczej już Wasz dobrze się sprawuje ;) Z tymi miśkami to rzeczywiście jak wpadnie w trans zabawy to trzeba mu rzucać i rzucać hihi no ale takie są uroki młodego energicznego psiaka. To my Ci dziękujemy że się Nim zainteresowaliście i zajeliście!! :loveu::loveu: Mam nadzieję że się szybko przyzwyczai i zaklimatyzuje :) ps. Madziu oczywiście miło Was było poznać :) -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agucha']Gdzieś mi mignął Szadoł... później, wieczorem przypadkowo natrafiłam na to zdjęcie i wydawało mi się, że to ten sam pies! Ale Szadoł ma chyba (!)troszkę inne znaczenie na nosku. Chociaż na jednym zdjęciu wygląda jak lustrzane odbicie. [url]http://i53.tinypic.com/vqnuq8.jpg[/url] Ps. szadoł ma nużycę? [url]http://images38.fotosik.pl/972/37186828c537d661.jpg[/url][/QUOTE] Szadoł jest jaśniejszy w rzeczywistości od tego psiaczka a co do nużycy to OBY nie, miał coś diagnozowane przynajmniej tam coś w książeczce pisze ale nie mogę odczytać co to jest... Tak w ogóle to Szadi już jest ze swoją Ciocią Madzią :cool3: I mam nadzieję że wszystko jest w porządku... :roll: A mnie czeka kolejne 6 godzin jazdy samochodem, oczywiście nie obyło się bez przykrych niespodzianek... -
@ULA@-ma swój DOM, ludzi, kolegów psich i KOTA :)
Lili8522 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Hahaha Ulka jakie robi miny :evil_lol::evil_lol::loveu::loveu: -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Aguś a co to za psiurek? :roll: -
Super że trafiła na domek i że to się wszystko ułożyło :)
-
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bobinku Mój Kochany :loveu::loveu: -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
Lili8522 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Hihi świetne są te zdjęcia!!!!!!! :loveu: -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Marycha35']Piękne, brawo:)[/QUOTE] Dziękuję, dziękuję :loveu::loveu: -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Aaa no i cieszę się, że teksty do ogłoszeń się podobają - starałam się :cool3: -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Dziękuję Bardzo WSZYSTKIM! :loveu::loveu: -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
Lili8522 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='necianeta89']Panowie zajeli mi właśnie całe łóżko :roll: I gdzie ja mam spać? :shake: [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/6140/dsc06517eh.jpg[/IMG][/QUOTE] Hihi a to wygodnisie :D:D -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
Lili8522 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
Podnosze ważny temat!! -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='necianeta89']trzymamy! ;)[/QUOTE] Dziękujemy!! :loveu::multi: -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='magdyska25']Dziękuję Lili!!!:Rose: Patrz i nikt się nie interesuje Szadołkiem a dzisiaj już wyjeżdża w długą podróż!!! Same do siebie pisać będziemy ;)[/QUOTE] [B][I]No widzę właśnie, że tu puuuusstki strrrasznee!! Ciotki gdzie jesteście?! Trzymać kciuki za podróż!!!![/I][/B] -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Czyli robimy ogłoszenia?[/QUOTE] Tak tak robimy ogłoszenia jak najbardziej!! Namiar na Panią Tereske 502-526-010 a na zdjęcia trzeba poczekać jeszcze... -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[B][I][SIZE="3"]Cioteczki z tego względu, że Ja i mój mąż podwozimy Szadołka TYLKO do Warszawy ale nie dalej niż okolice Okęcia(ponieważ jedziemy nad morze a i tak zbaczamy z trasy i będziemy musieli nadrobić ok 250km i wszystko trzeba będzie rozgraniczyć) więc postanowiliśmy z MAGDYSKĄ, że podjadą po niego a ze względów że zbliża się koniec miesiąca i z kasą krócho to pierwszy dochód z bazarku pójdzie na zwrot kosztów paliwa MADZI I TOMKA. Na szczepiania i odrobaczania i tak trzeba czekać jeszcze 2 tygonie to myślę że do tej pory wszystko się ładnie sprzeda i na wszystko starczy :)[/SIZE][/I][/B] Jak będzie zostawał sam w domu to napewno trzeba taśmą pociągnąć bo teraz jest pilnowany żeby nie zdjemował. Na spacerach kołnierz ma zdejmowany i nie ma zainteresowania szwami, ale kiedy zdjemie się kołnierz w domu to odrazu włącza się opcja 'lizania' i można mówić i mówić, że nie wolno i tak nie dociera... -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Wet powiedziała że bardzo ładnie się goi, ale jest jeszcze obrzęk po tym jak krwawił bardzo po kastracji. A co do kołnierza to cwaniak sam sobie go odpina bo tak go denerwuje :cool3::cool3::razz::razz: Postaram się niczego nie zapomnieć bo mam tyle tego że aż głowa boli a my nawet jeszcze nie spakowani :oops::shake: Nooooo super, że w końcu będziecie mieć internet w domu!!!!!!!!!! :multi::multi: -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Witam Wszystkie Cioteczki, dzisiaj wielka podróż Szadiego do nowego domu trzymajcie kciuki żeby wszystko poszło gładko bo to 6 godzin drogi :roll: Szadi już po zastrzyku antybiotykowym + wziełam mu jeszcze zastrzyk do strzykawki żeby w Warszawie można było zrobić i żeby był już spokój, to wyszło 21zł. Szadi dziś w owiele lepszym humorze niż ostatnio, oczywiście cały kołnierz pogryziony :angryy::shake::shake: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/969/1913853c8aff3ad0med.jpg[/IMG][/URL] -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[B][I]Cioteczki opiekujcie się wątkiem Księżniczek bo jutro wyjeżdżam i będzie mnie mniej na dogo a nie chcę żeby spadły na samo dno... I bazarków również pilnujcie dobrze?[/I][/B] -
Tory... pociągi.... śmierć... Magik w hotelu. Dworek w schronisku
Lili8522 replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[quote name='necianeta89']Lili8522 prosiła o baner:) [IMG]http://img808.imageshack.us/img808/7753/beznazwy1nap.jpg[/IMG][/QUOTE] Dziękujemy Neciu :) Cioteczki częstujcie się banerkiem!!!!!!!!!