-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Zamówiłam Cezarowi banerek...
-
Uwaga !! -> szczeniak na łańcuchu - znaleziony domek :)
Lili8522 replied to agumka's topic in Już w nowym domu
Czekamy na zdjęcia szczęśliwego maluszka :) Wreszcie bez łańcucha :cool3: -
Zaglądam do Rudaska... Asiaczek a jakie masz fanty? Bo ja mam ciuchowe...
-
DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana
Lili8522 replied to Biafra's topic in Okrucieństwo
Podnoszę!!!!!!!!! -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
Lili8522 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Kornelka... A Kornelek niespodzianki robi... Ja też bym spróbowała z gazetami, moja sunia tym sposobem nauczyła się czystości ;) A Twój Czoko to chyba trochę złośliwie go naśladuje :evil_lol::diabloti: A to Ci sąsiadka wredna... Jakaś ANTY psia? -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
10zł przez następne 3 miesiące deklaruje dla Suzi - pieniążki już poszły ;) -
Oooo matko... :-( To niewiarygodne że ten dzielny pies jeszcze żyje... Trzymam bardzo mocno za niego kciuki!! Cezaarku wracaj do zdrowia, musisz być silny!!
-
Muffin - piesek shih- tzu już w nowym domu
Lili8522 replied to owczarek'ab's topic in Już w nowym domu
Mufin - fajnie :loveu:- 92 replies
-
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='danavas']kurcze jak bym mogła to bym ja wzięła na kilka dni...ale nie ma szans przy trzech samcach...[/QUOTE] Oby jej się nic nie stało i żeby nie 'znikneła' Trzeba szybko rozsyłać wątek... -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='danavas']rany julek...mam wizytę...córki od kuzyna...szalone małolaty przyprowadziły mi właśnie sunie do domu....stoją dwie ze łzami w oczach i mi tu płaczą...ciociu błagamy Cię uratuj Suzi...weź ją do domu... puki co biega mi po salonie...moje psy szaleją i chcą drzwi wyważyć....zaraz zrobię dużo zdjęć bo mam okazję......i co ja mam teraz zrobić?????[/QUOTE] A może do garażu tam gdzie Herbusek siedział? Przynajmniej narazie... Do pierwszych deklaracji... -
Śliczny ten psiak... A był już u Weta? Może jakiś bazarek na niego zrobić? Tylko nie wiem czy będę umieć :oops::oops:
-
DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana
Lili8522 replied to Biafra's topic in Okrucieństwo
[quote name='mania1979']pisałam wielokrotnie i w tym tygodniu ponowiłam maile[/QUOTE] O to chodziło, żeby maile ponowić bo premierowe odcinki się zaczynają i może coś zaczną działać... -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Ciebie Bobinku... :loveu: -
DRASTYCZNE ! Suka ON przebrana w sukienkę i skatowana
Lili8522 replied to Biafra's topic in Okrucieństwo
Czy ktoś napisał ponownie do UWAGI? -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='danavas']wpłynęła dyszka z bazarku...[/QUOTE] Dziękuję :loveu: -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='danavas']Lili kochana a wiesz że ona ma miejscówkę w tym samym miejscu...leży sobie tam gdzie się zawsze Herbus wylegiwał...[/QUOTE] Jakie to smutne... :-( Trzeba ją stamtąd zabrać... Nikt z Twoich znajomych nie może jej wziąść na 'chwilkę'? I fakt to suczka... do siebie nie możesz... kurcze... -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Widzisz odstawiłaś bezpiecznie Herbuska... To kolejne Maleństwo sie przyplątało... -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Coś Ty to znowu znalazła za Bide... :-( Matko... Śliczna Murzyka... -
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Taaa, teraz nawet TZów sprzedają ;) ..[/QUOTE] Widziałam Cioteczko że swojego też tam 'wystawiłaś' hihihi ;) Ten pomysł był fajny ;) Pomyślę... To coś szałowego musi być hmmm...
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='danavas']jakieś fotki będą???[/QUOTE] Czekamy i czekamy i czekamy... Aż mi głupio ciągle poganiać Panią Tereskę, bo staję się już natarczywa :oops::oops: Także jeszcze trochę poczekamy... Ps. Też bym chciała zobaczyć Maleństwa :D -
Muffin - piesek shih- tzu już w nowym domu
Lili8522 replied to owczarek'ab's topic in Już w nowym domu
Rany dziewczyny nie puszczajcie go bo futrzak znów przepadanie! :shake::shake:- 92 replies
-
Muffin - piesek shih- tzu już w nowym domu
Lili8522 replied to owczarek'ab's topic in Już w nowym domu
[QUOTE=owczarek'ab;17367851]Futrzak się znalazł!!!! :D:D Osa, czy Futerko mogłoby zostać obcięte u Was? Bo kierowcy lepiej jest od razu podjechać do Was, niż do Uleczki a dopiero później do Kociego Świata.[/QUOTE] Jest!!!!!!!!! :multi::multi::multi: A gdzie był ten Gagatek?! Ale się cieszę! :cunao:- 92 replies