-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Foxia... :loveu: -
Piękna Dakotta już w DOMU STAŁYM! :D;D;D;D;D
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Co się dzieje z psinką? -
Uwaga !! -> szczeniak na łańcuchu - znaleziony domek :)
Lili8522 replied to agumka's topic in Już w nowym domu
Podnoszę maluszka!! -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Dokładnie tak jak u Nas coś tam burczy pod nosem hihi Ludzie przez nagonke mediów traktują agresywne rasy tak a nie inaczej... Co mnie bardzo martwi bo wrzucają wszystkie np Ast, Rottki do jednego wora... A tak nie jest... I nie przetłumaczysz, że wszystko zależy od właściciela psa... Tak jak Ci Madzia kiedyś pisałam o komentarzach do mojego Rotka, "zabójca, morderca, bydle" Najlepiej trzymać się z daleka w przeciągu 5 metrów... Ehhh... Szkoda gadać... To wyobraź sobie co było jak wzieliśmy Szadiego i Rottka na spacer :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Ludziom miny zrzedły i przechodzili na drugą stronę ulicy :diabloti: Co do tego kto ma wchodzić pierwszy czy ostatni to chyba nie był takich rzeczy uczony... Może temu tak szybko to pojął że to taki cielaczek jest :evil_lol: Co do dzieci to niestety nie wiem, może temu tak reaguje bo dzieci są wesołe i ruchliwe... A na młode osoby też dobrze reaguje bo głównie z takimi miał doczynienia... -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Hihi nooo 60kg więc zawsze staram się pierwsze witać z nim, zanim staranuje mnie i moją małą Lile hihi Co do czujności to u Nas też tak miał, jest straszliwie czujny dobrze że nie mieszkacie na parterze bo w nocy np uwielbiał stawać na tapczan i lukać przez okno - sprawdzać co się tam dzieję a jak mu się coś nie spodobało to odrazu warki... Pamiętam że jakiś debil kiedyś zastukał na okno to później Szadi przez pół nocy nie mógł spać tylko oczy wpatrzone w okno a kiedy już ktoś przechodził albo był jakiś dziwny odgłos to burczał coś pod nosem... Jest jakoś wyczulony na wszelkiego rodzaju pukania, stukania itd Ale to z jednej strony dobrze prawda? Tylko gorzej jest z przetłumaczeniem mu że nic się nie dzieję... -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Juuuuuuupi cieszę się że z Kari coraz lepiej :multi::multi: Ale Dziewczyny wiecie co boicie się marnych 30 kg? To co ja mam powiedzieć kiedy mój Rottek kiedy przyjdę do domu czuje się tak szczęśliwy że na mnie skoczy!!!!!!!!!!! A on waży 30 + 30kg!!!!!!!!!! = 60kg :cool3: To dopiero jest ciekawie :cool3: -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lili8522']Laluś taki że nie chce moknąć haha co za pies :cool3: Oooo to Szadi będzie miał bardzo ciekawy i pewnie już aktywny weekend no i super!!!!!! To dobrze że grzeczny był jak był sam cieszę się bardzo ;) Miejmy nadzieję że tak dalej potrwa i w końcu żadne nie będzie musiało być zamykane :) Haha tak myślałam że świnka ledwo zipie hahaha :evil_lol: Jeszcze pamiętam jak strasznie ślini się na zabawki... MASKARA!![/QUOTE] PS. Szadi Waży 31 kg :) -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Laluś taki że nie chce moknąć haha co za pies :cool3: Oooo to Szadi będzie miał bardzo ciekawy i pewnie już aktywny weekend no i super!!!!!! To dobrze że grzeczny był jak był sam cieszę się bardzo ;) Miejmy nadzieję że tak dalej potrwa i w końcu żadne nie będzie musiało być zamykane :) Haha tak myślałam że świnka ledwo zipie hahaha :evil_lol: Jeszcze pamiętam jak strasznie ślini się na zabawki... MASKARA!! -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Wow to super, że Szadi daje radę Waszym wymaganiom, mądry chłopak i tak trzymać! Oczywiście nie zapeszać tfu tfuuuu!! Na spuszczanie ze smyczy to rzeczywiście trochę za wcześnie lepiej trochę poczekać ale jak już się go spuści to lata jak szalony, ciężko za nim wzrokiem nadążyć :diabloti: Taki Wariat :evil_lol: Lepiej iść do zaufanego Weta dla świętego spokoju, a jedne dzień dłużej chyba nie zrobi różnicy. Mówicie że bierzecie go w piątek do Kampinosu? A rodzice Tomka wiedzą że będziecie jeden członek rodziny więcej? Ooo mattkoo Szadi wstyd z tymi 'prezentami' hihi :oops: A nie próbował się dostać do łazienki do Kari? Nic nie zniszczył jak Was nie było? Zostawiliście ich znowu na chwilę samych? Widzisz pierwsze na Twój widok warczał a teraz sika ze szczęścia :cool3::evil_lol: A który to jego ulubiony misiek? Ta świnka jeszcze żyje którą dostał? hihi -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Bobinku wielkie przytulaski dla Ciebie :) -
[quote name='Kofeina']dziewczyny teraz ja mam problem sluchajcie... sasiad mojej kolezanki bije psa i wyrzuca go za kare z domu na noc... co ja moge z tym zrobic?? Chodzi o wroclaw[/QUOTE] Może zgłosić do jakiegoś towarzystwa ochrony nad zwierzętami jeżeli są łamane prawa tego psa i są na to dowody, bądź porozmawiać z Panem - skoro pies mu tak bardzo przeszkadza jest nadzieja że go odda dobrowolnie...
-
Dziewczyny jak się cieszę, że tutaj weszłam i przeczytałam to wszystko o sterylkach bo przymierzam się do sterylki swojej suni żeby mój PIES tak nie wariował na jej punkcie i takie inforrmacje bardzo przydatne :)
-
Wow ale super akcja! Szkoda że mnie nie było w Bielsku, chętnie bym przyszła...
-
@ULA@-ma swój DOM, ludzi, kolegów psich i KOTA :)
Lili8522 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Ulcia nie ma podpisanej umowy? Ja nawet jak oddawałam psa dogomaniakom to umowa była dla tego Świętego Spokoju... -
Potrącony Kornel w gipsie po operacji - beagle - MA DOM
Lili8522 replied to _bubu_'s topic in Już w nowym domu
Dzielny chłopak musi wytrzymać! Pozdrowienia Dla Kornelka i Cioci Anetki :loveu: -
Fox:) bądź w szczęśliwy w SWOIM domu piesku:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Foxiku Kochany chłopczyku głaski dla Ciebie :loveu: -
!!!!!!!!!!!!!!nadia uciekła w halinowie!!!!!!!!
Lili8522 replied to ludwa's topic in Już w nowym domu
Nadia pokaż się... Żebyśmy chociaż wiedziały, że wszystko z Tobą dobrze... -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
A miałam nadzieję, że jak się pozbędzie jajeczek to już w ogóle takie harce mu wyjdą z głowy a tu masz... Fakt nie można mieć w 100% ułożonego psa - może było by wtedy za nudno? :evil_lol: Próbujcie próbujcie... Trzeba go ustawić do pionu pod tym względem