Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. [quote name='ihabe']no i jak tam z kudłaczem? Jaki jest dalszy plan działań? Podobno były jakieś informacje ? :-( dajcie znać!!![/QUOTE] Dalej nie wiemy czyj to pies... Niestety żadnych 100% informacji nie mamy Miałyśmy dziś coś działać z łapaniem ale psina przepadła jak kamień w wodę, już wczoraj go nie było bo chciałam go znaleźć i jedzonkiem przekupić... Szukałam po całym osiedlu dziś rano tak samo... Nie ma go :shake: Może się zapuścił gdzieś dalej... Ale nie mam pojęcia w którą strone mógł pójść :-( Mam tylko nadzieję że nic mu się nie stało :-(
  2. No jak sytuacja... Trzeba małego złapać a to nie będzie proste (już go dziś nie widziałam:()... A później będziemy myśleć co dalej
  3. [quote name='Vilena']Wiem już czyj to pies, sprawa wygląda nie ciekawie, może być ciężko, wysłałam Lili wszystko co wiem na pw.[/QUOTE] na 95% to był fałszywy alarm...
  4. Tośka jest boska!! :loveu:
  5. Cezarku trzymaj się!!!!!!!!!! Musisz wytrzymać operacje i sie wybudzić!!!!!!!!!!! Napewno jesteś silny chłopak!!!!!!!!!!
  6. [quote name='Vilena']Znowu pies na kępie? Masakra :( Zapisuję i będę myśleć co by tu zrobić.[/QUOTE] Tak Kochana... Znowu, tam jest ich wysyp ... Mam jeszcze jednego na oku do zrobienia wątku i pomocy ale narazie jest nieuchwytny... Ps. Biega po tej samej drodze co niegdyś Księżniczki ;(
  7. [quote name='ihabe']daje info na FB ale prosze podaj do siebie namiary[/QUOTE] Odpiałam na PW i dałam też namiary na siebie. Zapomniałam napisać że piesek włóczy się w okolicach Kępy Hałcnowskiej
  8. [url]http://www.dogomania.pl/threads/212378-On-zginie-pod-kołami-ma-niewiele-czasu!!-Ludzie-z-Bielska-i-okolic-błagam-o-pomoc[/url]!!!! Proszę zajrzyjcie :placz::placz: Kolejna ofiara wakacji...
  9. [B][I][SIZE="3"]Widzcie tą małą czarną kropkę po znakiem? To właśnie on + ulica...[/SIZE][/I][/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1007/a2e138df18139623med.jpg[/IMG][/URL] [B][I][SIZE="3"]A to mała namiastka tego jak może skończyć... Żeby nie było że panikuje... ;([/SIZE][/I][/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1027/17137d256dcc01a9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1009/8ced4026a0f7c2e4med.jpg[/IMG][/URL]
  10. Wychodząc dziś do pracy myślałam że to będzie kolejny monotonny poranek... Okazało się że bardzo się myliłam... gdy na mojej drodze po raz drugi stanął ON... Czarny, kudłaty z płaczącymi oczami psiak najprawdopodobniej ofiara wakacji... Nigdy go wcześniej nie widziałam. Cioteczki ja Was błagam pomóżmy mu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! On jest całkowicie bezradny!!!!!!!!!!!!!!!! Strasznie się boi człowieka, nie dał do siebie podejść ani się pogłaskać...... Proszę Was........... Nie wiem co mam robić......... On ma tak mało czasu!!!!!!!!! Nie poradzi sobie.......... Nie ma czasu na oswajanie, trzeba wymyślić szybki sposób łapania i pomysł gdzie go damy ;( Boje się że coś mu się stanie i będzie za późno... [B][I][SIZE="4"]Proszęę Was Sama nie dam rady ON TEŻ NIE!!!!!!!!!![/SIZE][/I][/B]! :placz::placz::placz: . On jest śliczny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oto Gumiś bo tak go tymczasowo nazwałam... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1008/83318000c1379699med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1007/179a4ae5bf683442med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/831/201b946ccf0d498emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1008/0fa4fc5927729770med.jpg[/IMG][/URL] Próbowałam do niego podejść to zaczął piszczeć i uciekł... Boi się ;([B] [/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1019/7f0f0ea67d5ff9f4med.jpg[/IMG][/URL]
  11. Zapisuję się na zaproszenie Cioci Necianeta89 :)
  12. Zapisuję się na zaproszenie Cioci Necianeta89 :)
  13. Zapisuję się na zaproszenie Cioci Necianeta89 :)
  14. Cioteczki zajrzyjcie tutaj!!!!!!!!! Chodząca śmierć........!!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/212339-Cezar-cień-boksera-czy-wywinie-się-śmierci[/url]
  15. Cioteczki zajrzyjcie tutaj!!!!!!!!! Chodząca śmierć........!!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/212339-Cezar-cień-boksera-czy-wywinie-się-śmierci[/url]
  16. [quote name='necianeta89']Zrobiłam banerek bo Lili prosiła, wklejcie sobie, to więcej ludzi zaglądnie.. Ratujmy biedaka.... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212339-Cezar-cie%C5%84-boksera-czy-wywinie-si%C4%99-%C5%9Bmierci"][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/2977/beznazwy1ne.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Śliczny banerek! Super! Dziękuję :loveu:
  17. Cioteczki zajrzyjcie tutaj!!!!!!!!! Chodząca śmierć........!!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/212339-Cezar-cień-boksera-czy-wywinie-się-śmierci[/url]
  18. Cioteczki zajrzyjcie tutaj!!!!!!!!! Chodząca śmierć........!!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/212339-Cezar-cień-boksera-czy-wywinie-się-śmierci[/url]
  19. Napewno się Ciotka ucieszy że Nam tu tak ładnie idzie :cool3::cool3: :cunao: Ciekawe ile tych deklaracji będzie...
  20. Suzi uda się uda się!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi:
  21. Timol głaski dla Ciebie żebyś Nam szybko wracał do formy :lol:
  22. [quote name='Monisiaczek']Spójrzcie na rozrzut rasowy u tego sprzedawcy: [URL]http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=13142182[/URL] Co można z tym zrobić? Gdzie zgłosić?[/QUOTE] Aż się boje pomyśleć ile jest u niego tych biednych stworzeń :angryy::angryy:
×
×
  • Create New...