-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
[quote name='ihabe']no i jak tam z kudłaczem? Jaki jest dalszy plan działań? Podobno były jakieś informacje ? :-( dajcie znać!!![/QUOTE] Dalej nie wiemy czyj to pies... Niestety żadnych 100% informacji nie mamy Miałyśmy dziś coś działać z łapaniem ale psina przepadła jak kamień w wodę, już wczoraj go nie było bo chciałam go znaleźć i jedzonkiem przekupić... Szukałam po całym osiedlu dziś rano tak samo... Nie ma go :shake: Może się zapuścił gdzieś dalej... Ale nie mam pojęcia w którą strone mógł pójść :-( Mam tylko nadzieję że nic mu się nie stało :-(
-
Tośka jest boska!! :loveu:
-
Cezarku trzymaj się!!!!!!!!!! Musisz wytrzymać operacje i sie wybudzić!!!!!!!!!!! Napewno jesteś silny chłopak!!!!!!!!!!
-
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/212378-On-zginie-pod-kołami-ma-niewiele-czasu!!-Ludzie-z-Bielska-i-okolic-błagam-o-pomoc[/url]!!!! Proszę zajrzyjcie :placz::placz: Kolejna ofiara wakacji... -
[B][I][SIZE="3"]Widzcie tą małą czarną kropkę po znakiem? To właśnie on + ulica...[/SIZE][/I][/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1007/a2e138df18139623med.jpg[/IMG][/URL] [B][I][SIZE="3"]A to mała namiastka tego jak może skończyć... Żeby nie było że panikuje... ;([/SIZE][/I][/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/1027/17137d256dcc01a9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/1009/8ced4026a0f7c2e4med.jpg[/IMG][/URL]
-
Wychodząc dziś do pracy myślałam że to będzie kolejny monotonny poranek... Okazało się że bardzo się myliłam... gdy na mojej drodze po raz drugi stanął ON... Czarny, kudłaty z płaczącymi oczami psiak najprawdopodobniej ofiara wakacji... Nigdy go wcześniej nie widziałam. Cioteczki ja Was błagam pomóżmy mu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! On jest całkowicie bezradny!!!!!!!!!!!!!!!! Strasznie się boi człowieka, nie dał do siebie podejść ani się pogłaskać...... Proszę Was........... Nie wiem co mam robić......... On ma tak mało czasu!!!!!!!!! Nie poradzi sobie.......... Nie ma czasu na oswajanie, trzeba wymyślić szybki sposób łapania i pomysł gdzie go damy ;( Boje się że coś mu się stanie i będzie za późno... [B][I][SIZE="4"]Proszęę Was Sama nie dam rady ON TEŻ NIE!!!!!!!!!![/SIZE][/I][/B]! :placz::placz::placz: . On jest śliczny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Oto Gumiś bo tak go tymczasowo nazwałam... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1008/83318000c1379699med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/1007/179a4ae5bf683442med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/831/201b946ccf0d498emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/1008/0fa4fc5927729770med.jpg[/IMG][/URL] Próbowałam do niego podejść to zaczął piszczeć i uciekł... Boi się ;([B] [/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/1019/7f0f0ea67d5ff9f4med.jpg[/IMG][/URL]
-
psiak bezdomny...smutny...Brutus nie pozwólmy aby wrócił do schronu!
Lili8522 replied to fochu's topic in Już w nowym domu
Zapisuję się na zaproszenie Cioci Necianeta89 :) -
Zapisuję się na zaproszenie Cioci Necianeta89 :)
-
[quote name='necianeta89']Zrobiłam banerek bo Lili prosiła, wklejcie sobie, to więcej ludzi zaglądnie.. Ratujmy biedaka.... [URL="http://www.dogomania.pl/threads/212339-Cezar-cie%C5%84-boksera-czy-wywinie-si%C4%99-%C5%9Bmierci"][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/2977/beznazwy1ne.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Śliczny banerek! Super! Dziękuję :loveu:
-
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Cioteczki zajrzyjcie tutaj!!!!!!!!! Chodząca śmierć........!!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/212339-Cezar-cień-boksera-czy-wywinie-się-śmierci[/url] -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Cioteczki zajrzyjcie tutaj!!!!!!!!! Chodząca śmierć........!!!!!! [url]http://www.dogomania.pl/threads/212339-Cezar-cień-boksera-czy-wywinie-się-śmierci[/url] -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Napewno się Ciotka ucieszy że Nam tu tak ładnie idzie :cool3::cool3: :cunao: Ciekawe ile tych deklaracji będzie... -
Suzi...już w nowym domu:) powodzenia dziewuszko:)
Lili8522 replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Suzi uda się uda się!!!!!!!!!!!!!!!!! :multi::multi::multi: -
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Timol głaski dla Ciebie żebyś Nam szybko wracał do formy :lol: -
[quote name='Monisiaczek']Spójrzcie na rozrzut rasowy u tego sprzedawcy: [URL]http://allegro.pl/listing.php/user?us_id=13142182[/URL] Co można z tym zrobić? Gdzie zgłosić?[/QUOTE] Aż się boje pomyśleć ile jest u niego tych biednych stworzeń :angryy::angryy: