Jump to content
Dogomania

Lili8522

Members
  • Posts

    13833
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Lili8522

  1. [quote name='ocelot']Przydałby się może nam banerek? Umie ktoś zrobić?[/QUOTE] Biedne te psiaczki i jeszcze będą szczeniaki... Ehhh Ale jak je złapać Cioteczki? Napisałam o banerek, pewnie zaniedługo będzie :)
  2. To super że z Bobinkiem wszystko w porządku ;) To niech się chłopak teraz regeneruję :cool3:
  3. [quote name='magdyska25'][URL]http://images38.fotosik.pl/973/e867108d26060854med.jpg[/URL] Śmiejecie się z maleńkiej???? Powiem Wam coś w sekrecie: My też tak rano wyglądamy hahahaha[/QUOTE] Hihihi Madzia masz rację :evil_lol: My same Czupiradła a z Lili się śmiejemy :diabloti:
  4. [quote name='Klaudus__'][I]Założę... Ale ja jedna jestem i się nie rozdwoję. Znajdę chwile wieczorem - to będą wątki. [/I][/QUOTE] Super ja będą miały - porozsyłam te Biedactwa wtedy
  5. Foxiu do góry Śliczności!!
  6. Popołudniu przeleje na psiaka jednorazowej 20zł Wiem że to jak kropla w morzu... Ale grosik do grosika...
  7. Chłopcy mieli szczęście!!!!! Super :multi:
  8. Ciociu Anetko więcej zdjęć Twojego pupila chcemy :diabloti:
  9. Nadal trzymam kciuki za znalezienie tych Brutali!!!!!!!!!:angryy:
  10. [quote name='BUDRYSEK']nie maja...ale wygladaja przerazajaco :([/QUOTE] Właśnie widzę :-( a może mógłby im ktoś założyć? Tak łatwiej pomóc...
  11. [quote name='phase']A może to chłopczyca po prostu? :diabloti:[/QUOTE] Haha no na to wygląda :diabloti: Nic już nie poradzę i tak ją kochamy :evil_lol: A chyba czuje, że wyjeżdżamy bo chodzi za mną krok w krok a jak gdzieś usiądę to odrazu mi się na kolana pakuje i się przytula :loveu:
  12. Hihihi to właśnie jej ulubiona fryzura ala irokez:diabloti: Zawsze jak ją ładnie uczesze, zrobie kucyka bądź warkoczyka to zaczyna wszędzie ocierać głową tylko żeby jej się rozwalila fryzurka :angryy: Czasem zastanawiam się czy nie powinna być chłopcem... :evil_lol:
  13. Lila w wersji lux po kąpieli z czystym pycholem i bałaganem na głowie :evil_lol: Tak sobie słodko śpie... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/973/0ee0462a1da78e70med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/974/b48be490fe25a8a3med.jpg[/IMG][/URL] I znowu mnie obudziła... :angryy: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/973/e867108d26060854med.jpg[/IMG][/URL] Wsadzę głowę pod ogon może teraz mi da spokój... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/984/2ff83c262b845cf8med.jpg[/IMG][/URL]
  14. Herbusku ciekawe jak się sprawujesz na nowym terenie :evil_lol:
  15. [quote name='danavas']Bobinek jedzie dziś do pana doktorka....będziemy dotykać stawy i kosteczki:)[/QUOTE] Oooo to dobrze że jedziecie :)
  16. [quote name='agnieszka32']Dziewczyny, nie szczepcie go teraz, bo szczepienie obniża znacznie odporność, a skoro dzisiaj był kastrowany, rana może mu się nie goić tak, jak powinna, mogą być powikłania ;) Może niech nowi właściciele go już zaszczepią po zdjęciu szwów?[/QUOTE] Tak, tak wiemy, że nie można go szczepić bo odporność spada i mogło by być z nim kiepsko po zabiegu.
  17. Szadi był bardzo bardzo wystraszony, poburkiwał coś na Weta i musiał dostać kosz na psyk :oops: Pewnie będziemy go odbierać popołudniu...
  18. Co do jajek to właśnie ma wycinane, bo był na 8 umówiony :evil_lol::evil_lol:
  19. Bobinku całusek w nosek z rana dla Ciebie :loveu: I co z tym Twoim stałym domkiem? :evil_lol:
  20. [quote name='inga.mm']chłopak wygląda, jakby go zgarnęli do izby wytrzeźwień ale ten zielony kolorek jest nadzwyczaj gustowny[/QUOTE] Haha dokładnie sobie o tym samym pomyślałam (izba wytrzeźwień) Korek jest prze słodki!! Co tam u niego? :)
×
×
  • Create New...