-
Posts
13833 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Lili8522
-
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Bazarek jest ekstra! A reklama w dobrej wierze także spokojnie :cool3: Ojjj Szadi Szadi... Nie wiesz co Cię jutro czeka... :evil_lol: -
Wpraszam się i zapisuje wątek Jaśminka :)
-
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Teraz Sara: [B][I][CENTER][SIZE="3"]"Sara - to imię pochodzi z języka Hebrajskiego i oznacza "Księżniczka" Ale suczka Sara wcale nie była tak traktowana, przeżyła w swoim krótkim życiu wiele złego, uliczny brud, walka o to żeby nie umrzeć z głodu i zimna. Została zabrana z ulicy, jej koszmar się skończył teraz poszukuje swojego DOMU. Bardzo potrzebuje miłości, opieki, domu i ludzi którzy pozwolą jej poczuć, że jest potrzebna. Sara ma około dwóch lat, uwielbia pieszczoty i zabawę której brakowało jej kiedy była szczeniakiem. Jest psem żywiołowym będzie wspaniałym członkiem rodziny. Nadal jest w stanie ufać człowiekowi i dać mu szanse pomimo tego, że tak długo nie była przez niego zauważana. Suczka zachowuje czystość w domu, przepada za gotowanym jedzonkiem ale nie pogardzi również suchą karmą. Jest wysterylizowana. Czy znajdzie się TEN człowiek który zapewni jej dalsze, już beztroskie życie do końca? Czy przepowiednia jej imienia jest w stanie stanie się spełnić i zostanie czyjąś Księżniczką? Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej i zawarcie umowy adopcyjnej."[/SIZE][/CENTER][/I][/B] -
Księżniczki już w DS! Wszystkim dziękujemy za pomoc! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Przytulam śliczne dziewczynki bardzo mocno :loveu::loveu: Wypociłam tekst do ogłoszeń dla Pusi, jeżeli macie jakieś zastrzeżenia bądź mam coś do pisać albo zmienić, cokolwiek to piszcie śmiało! [B][I][CENTER][SIZE="3"] " Pusia - suczka która wiele w swoim 8- letnim życiu przeżyła, głód, zimno, ból, cierpienie, niechciane ciąże była zdana sama na siebie, bo człowiek nie potrafił dostrzec jej potrzeb i wielkiej miłości którą potrafi obdarzyć. Dzięki dobrym ludziom udało się odmienić jej życie. Lecz nadal potrzebuje kogoś kto da jej dom i bezpieczeństwo na zawsze... Mimo tego co przeszła jest cudownym psem, uwielbia przytulanie, głaskanie, pieszczotki. Pusia jest bardzo ufna, delikatna, spokojna z racji swojego wieku. Jeżeli odnajdzie tego SWOJEGO człowieka o którym skrycie marzy będzie mu oddana do końca swoich dni. Suczka potrafi zachować czystość w domu, akceptuje zarówno suchą karmę jaki i gotowane jedzonko które bardzo lubi, jest wysterylizowana. Czy pomożesz spełnić jej marzenia? Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia wizyty przed adopcyjnej oraz podpisanie umowy adopcyjnej."[/SIZE][/CENTER][/I][/B] -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Szadi dziś czuję się troszkę lepiej, dalej się obija kołnierzem o różne sprzęty, musi sie do niego przyzwyczaić... Przestał krwawić i nie musimy dziś jechać na zastrzyk, dopiero jutro pojedziemy na zastrzyk z antybiotykiem ;) -
Skarbuś odszedł za tęczowy most...
Lili8522 replied to Mysia_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Przytulam Skarbunia i pozdrawiam -
NIEWIDOMY pies ,Ciągnący KROWI ŁAŃCUCH za sobą...MA SUPER DOM
Lili8522 replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry Bobi :loveu: -
@ULA@-ma swój DOM, ludzi, kolegów psich i KOTA :)
Lili8522 replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Ulcia zaglądam do Ciebie :diabloti: -
Jastrzębie. Maniuś nareszcie cieszy się domem.
Lili8522 replied to psiara_agg's topic in Już w nowym domu
Podnoszę Mańka! -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='maja602'] Mam nadzieję, że jutro będzie czuł się lepiej i zobaczymu pyszczek uśmiechnięty.[/QUOTE] Smutny, smutny i zmęczony, tyle wrażeń... ho ho... A poza tym który facet bylby szcześliwy gdyby mu jajeczka wycieli :diabloti: -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='maja602']Czy Madzia to magdyska25?[/QUOTE] Dokładnie tak -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='maja602']Nie chodzi o to, gdzie mieszka Madzia, tylko o to gdzie w Warszawie zamieszka Szadoł. Nie chodzi o adres, tylko o rejon Warszawy.[/QUOTE] Ale Szadi będzie mieszkał u Madzi więc to Ona musi wyspowiadać się z dzielnicy :) -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/984/0e53808f1d0cd637med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/797/5dc62f7970c28db3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/984/f636142c18a173c5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/984/6bfdcf676544aff4med.jpg[/IMG][/URL] [B][I][SIZE="4"][CENTER]A to mordka dla Madzi i wszystkich Cioteczek które tu z Nami były, są i mam nadzieje, że BĘDĄ oraz dla tych które pomogły!! Dziękujemy!![/CENTER][/SIZE][/I][/B] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/973/f435d8b2d388d065med.jpg[/IMG][/URL] -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Teraz trochę zdjęć z samochodu... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/973/4fdc5b59d7b6d1cfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/942/fb9a2f8a928852femed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/984/974d1c91f71a9fdemed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/984/360e616cb9166b4fmed.jpg[/IMG][/URL] Teraz troszkę zdjęć z domku... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/984/6bfdcf676544aff4med.jpg[/IMG][/URL] -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Tutaj rachunek od Weta: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/974/426f59eb7288cb42med.jpg[/IMG][/URL] A teraz smutna mordka, Szadi przed lecznicą... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/942/fc540128313ce96emed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/946/b5c5a03f47df5d8cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/796/aa5fddb4cff2cb55med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/946/ff9d71b4ee929e83med.jpg[/IMG][/URL] -
Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!
Lili8522 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Wysłałam 20zł mojej deklaracji jednorazowej -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
[quote name='maja602']To w jakiej dzielnicy zamieszka Szadoł?[/QUOTE] Madzia przyznaj się gdzie mieszkasz :evil_lol: I tak Cię będziemy sprawdzać :evil_lol: -
Szadi już w nowym dogomaniackim domu u Magdyski!! :)
Lili8522 replied to Lili8522's topic in Już w nowym domu
Noo, Szadi po zabiegu, już w domku. Pani Wet powiedziała, że może jeszcze krwawić bo to 'krwisty' pies, jakby do jutra nie przestał do musimy iść na zastrzyk. Ogólnie czuje się dobrze, może jest lekko otumaniony ale to normlane. Jak Nas zobaczył to zesikał się ze szczęścia w gabinecie hihi Również powiedziała że Szadi to superowy psiak :evil_lol: Jak przyjechał do domu zaczął szaleć skakać i gonić jakby się nic nie stało... Ma wielki kołnierz na szyji który mu bardzo przeszkadza i o wszystko się obija... Zapłaciłam 160zł za kastracje i 25zł na kołnierz Zaraz wstawie zdjęcie rachunku i zdjęcia Szadiego :) -
KORNEK 8 latek porzucony przez najbliższych ... ma dom
Lili8522 replied to Aska25's topic in Już w nowym domu
Super fotki! Taki piesio szczęśliwy :loveu: Aż miło popatrzeć