Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. I ja zacznę piąteczek u Beni, zawsze to mile zaczęty dzionek, serdeczności dla Wszystkich może ktoś zna odpowiedź? dlaczego dzisiaj jak chciałam podziękować lajkiem / żadnego jeszcze podziękowania nie przyznawałam w dniu dzisiejszym/ to mi wyświetla napis po angielsku Sorry, you cannot add any more reactions today. / że już dzisiaj nie mogę nic więcej przyznać????
  2. I ja zaglądam z serdecznościami, zaległości nadrabiam, buziole zostawiam
  3. I ja zaglądam z serdecznościami, zaległości nadrabiam, buziole zostawiam
  4. Mocno zaciskam! bo tekst naprawdę super! foty super! i Pyśka super! Jaka grzeczna sunia ;)
  5. Witamy piąteczek z Dosieńką tutaj ... brak wiadomości to , dobre wiadomości ;) .. bardziej chyba....kumpel może się Dośką
  6. Pisa Pisałyśmy jednocześnie :) cudownie że ta sunia pojedzie do Anecik! to wielka szansa że wyjdzie szybko z choroby! Anetka sobie na pewno poradzi! my musimy jej tylko pomóc :) Malwa ja staram się być blisko Was / Ciebie ,Elik, Ewu, Anecik, Onaa i innych wspaniałych osób, których już nie wymienię, bo padam na pisk ze zmęczenia/ i wspierać jak tylko mi się uda
  7. Przepraszam nie zauważyłam, pewnie ze zmęczenia i pospiechu dobrze ,poczekajmy do jutra? soboty? czy niedzieli? czy ktoś zgłosi sprzeciw i zakończymy sprawę z finansami na wątku :) Za co one tak muszą cierpieć! czasem jak mam taką złą chwilę... jak teraz ,to chciałabym żeby ten świat już się skończył....
  8. U Nesi też powiem dobranoc :) i sie wcale nie dziwię! ;)
  9. To ja mam tak dzisiaj! ale chociaż pożegnam się u Beni, skoro nie mogłam się przywitać Bardzo się cieszę ze szczęścia Beni
  10. Witam się , zaległości nadrabiam :) a tu, takie super wieści! Powodzenia ,Dropsiuku! ... a my dalej zaciskamy za Pysię
  11. Lolu, super ,że Loluś znalazł super domek u Ciebie! a Ty zyskałaś ,Super przyjaciela! na pewno przeżyjesz z nim nie jedną wspaniałą chwilę, gwarantuję Jeśli chodzi o pieniążki to ja rozsyłałam zaproszenia z podziękowaniem i prośbą o decyzję co zrobić z pieniążkami pozostałymi po operacji Maksia, do wszystkich darczyńców oraz osób które aktywnie włączyły się w pomoc dla Maksia/ pomoc to nie tylko grosik, to także rady, informacje czy też wizyty, interwencje/ proszę zajrzyj na pierwszą stronę jak zaczynałyśmy pomoc, jak zbierałyśmy pieniążki ,jak Poker subtelnie ,działaniami Tozu, pomogła doprowadzić w końcu do operacji pieska, cały łańcuszek dobrych serc, które wspólnie,działając razem mogły osiągnąć sukces :) domyślam się że potrzebujesz pomocy w sfinansowaniu leczenia Lolusia, chyba dopiero stawiasz pierwsze kroki na dogo, może spróbuj założyć wątek ,pozapraszaj ludzi , przedstaw problem ,najlepiej zdjęcia i cała dokumentacja medyczna z fakturami i rachunkami... może uda Ci się zachęcić ludzi do pomocy dla swojego pupilka, na dogo jest wiele wspaniałych osób ,które chętnie pomogą, tylko muszą być przekonane że, ta pomoc jest potrzebna :)
  12. Dziękuję że jesteście i za propozycje ,zajrzałam na wątki i... serce pęka! nad każdym skrzywdzonym ppieskiem :( i jak zwykle.... te skromne pieniążki to kropla w morzu potrzeb :( .... smutno mi i zawsze jak wpadam w emocje to nie jestem w stanie myśleć... może zróbmy tak ,że podzielimy te skromne 418,00zł na wszystkich zgłoszonych beneficjentów??... nie wiem? jak dobrze doczytałam to mamy trzech? czterech Brzośka i NikaEla,zgłosiła Liska i Anulka i Kama202 i B-B sunię z krwawiącymi oczkami oraz Malwa i Kama202 te dwa pieski Sznupek i Dramat, to by wypadło gdybyśmy rozdysponowali pieniążki na 4beneficjentów/ Lisek, Sunia z krwawiącymi oczkami oraz Sznupek i Dramat/ po 104,50zł , nie wiem czy kogoś nie pominęłam? jeśli tak , przepraszam i proszę ,poprawcie mnie!... smutno mi że tak mało możemy! w takim ogromie nieszczęścia :( Proszę o decyzję czy tak możemy zrobić ? szkoda czekać ,kiedy pieniążki potrzebne są na już! ....
  13. Witamy się milutko u Dosi :) cały czas mocno zaciskając! .... bo to domek najlepszy z najlepszych! Dosia teraz już chyba tylko potrzebuje naszych ciepłych myśli jakoś wytrzymamy do niedzieli! po rozmowie z Anetką jestem jeszcze bardziej przekonana... TEN i żaden, inny;) ... nie wiem? wieczorem jak wrócę do domu sprawdzę? nie dotykałam :) .... łyknie! taki słodki, kochany misiu
  14. Bogusiu, potrzebuję rady :) mój aloes zwija liście :( jak czytałam w necie może to być przyczyną zbyt skąpego podlewania? ale pierwsze dwie doniczki ... przelałam :( czy jest jakiś sposób żeby ... trafić ile wody trzeba dawać kwiatkowi? podlewam go również raz w tygodniu , żeby nie było za często!... ale teraz wychodzi... chyba za mało ?
  15. Przywitamy nowy dzień , wszystkim życząc Dobrej środy ciągle nadrabiam jeszcze zaległości! w pracy, gonią mnie do 'roboty'ale... ,nie wytrzymam! Anetko po południu zadzwonię ,może się uda po 15 :) ... zajrzyj do Maksia,proszę :) czas zakończyć wątek ;)
  16. Razem pisałaśmy :) dziękuję że jesteś :)
  17. Lajki mi się skończyły jutro nadrobię :) dziękuję Brzosiu ,że zajrzałaś i za pierwszą jak rozumiem propozycję :)
  18. Dziękuję Aniu udała się ta majówka , słoneczko świeciło, byliśmy razem , Taksunia szalała szczęśliwa :) wszystko napiszę później i nawet parę fotek zrobiłam, tylko muszę troszeczkę nadrobić zaległości na różnych frontach ;) przede wszystkim muszę rozesłać zaproszenia do Maksia, żeby rozdysponować pieniążki ,które pozostały z operacji, Aniu do Ciebie również wysyłam, jeśli masz jakiś pomysł to napisz u Maksia proszę :) cieszę się Aniu ,że zaglądasz do Taksuni ,już tak cichutko się u niej zrobiło
  19. Witam się po powrocie :) porozsyłałam podziękowania do wszystkich ,którzy byli z nami i myślę ,że razem ustalimy ,której bidzie przekazać pieniążki :)
  20. Lepiej już chyba być nie mogło!... czy ja już mówiłam... że życie ,czasem jest piękne!a Dosia to szczęściara!... tylko dlaczego tak ryczę! jak jakaś gooopia
  21. Pięknie się witam po powrocie u Nelci również i lecę nadrabiać zaległości ,może mi się uda? ;)
  22. Witam się i tutaj :) dziękując za zaproszenie, w każdej wolniejszej chwili staram się nadrabiać zaległości i chyba jak na razie mocno zaciskać bo jak na razie to chyba tylko tyle mogę dobrze ,że jest taki śliczniusi to może szybko skradnie czyjeś serducho.. oby! :)
  23. Witam się i ja u kudłatka :) dziękuję za zaproszenie, może razem coś wymyślimy, bo biedaczek straszny! dobrze że Agnieszka wzięła go pod swoje Anielskie skrzydła :)
×
×
  • Create New...