-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Do Fundacji jest się bardzo ciężko dodzwonić! :( ja mam kilka numerów / na wątku Dosi również / nie odbierają często ,podobno pod ich opiekę trafiają najcięższe przypadki z całej Polski :( Basiu... poplątało się wszystko? wygląda na to ,że Ania musiała by zaopiekować się dwójką? Pimpusią i Franiem? ...
-
Sali - czarnulka-chcemy suni pomóc,czy się uda?Sali od 11.06.18 w DS.
anica replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Witam się pięknie u czarnej ślicznotki, naprawdę można się zakochać w dziewczynce Bogusiu, czekam na numer telefonu p Ani ,żeby się umówić :) -
Podobno teraz już kwitnie? Basiu ja przy trudnych wypadkach zachowuję szczególną ostrożność! na pewno sprawdziłaby każdy lek... na jednej ranie, obserwując jaki jest efekt po dobie dwóch? .... podejrzewam że każda tutaj przedstawiona kuracja jest dobra!... tylko musisz znaleźć tę na którą zareaguje Pączek :)
-
Nie jestem tutaj autorytetem ,ale myślę że ja bym nie kąpała... Basiu dostałaś wiele mądrych rad z różnymi medykamentami... pewnie bardzo dobrze działającymi, ale może spróbuje smarować wyciągiem z wrotyczy, znam kilka przypadków gdzie inne medykamenty zawodziły a wrotycz zadziałała!... nie wierzę że to piszę, zawsze te wspomnienia bardzo bolą... ''kiedyś moja mamunia ,miała okropne obrzęki, w trakcie chemioterapii, jakieś limfatyczne i inne, lekarze zmieniali różne furosemidy i inne... lekarz, którego uwielbiam!... powiedział .. mama jest już tak struta tą chemią ,nie dokładaj! zrób jej soku pomidorowego, najlepiej z dobrych pomidorów /dobre czyli swoje , z ogrodu/ już po paru dniach picia soku pomidorowego, kilka razy dziennie, obrzęki zeszły! nauczyłam się ,że naturalna medycyna w niektórych przypadkach jest równie skuteczna co medykamenty a nawet bardziej!... i nie ma działań ubocznych... Basiu, czekam na odpowiedź w sprawie Pimpusi, jeśli chodzi o maluszki nie mam pojęcia jak pomóc? może tutaj ktoś ,będzie miał jakiś pomysł? jestem przy naszej kochanej koleżance ,bo jest niestety jeszcze gorzej... poczuła się źle, była w szpitalu , nie może teraz dostać chemii :( ...odezwę się w przyszłym tygodniu .
-
Tyś(ka) może się uda że Ulv mi przyśle w weekend parę fotek maluszka /podobno już nie-maluszka/ ma już .. ponad cztery miesiące! jak to zleciało .. ma być chyba jeszcze dzisiaj... doszczepiony? jak dobrze zrozumiałam i może zważony? pomimo że to tak wszystko długo trwa... pozwolę sobie jak tylko dostanę tego mejla przesłać do Ciebie, może jak znajdziesz chwilkę to go spróbujemy poogłaszać, Magda nie może , ma tyle na głowie... że jak słucham, to tracę oddech! jak ona daje radę? Miłego odpoczynku w piątkowe popołudnie
-
Miłego piąteczku! :) szukajmy miejsca do ochłody , podobno kolejna fala upałów nadchodzi
-
Zaległości czas nadrobić u Betinki miałam to szczęście że poznałam Anetkę i męża!... są tak niesamowici! jakaś 'dobra aura' ich otacza od pierwszej chwili! dzięki takim ludziom nie tracę wiary w człowieka! Uwielbiam Anetkę... no Ok... mogę tak długo! ...a to jest chyba wątek Betinki ;) Suuper fota
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Piąteczek milutko ,zaczynam w FanKlubie Benia widać zapatrzona w swojego Pańcia:) no to mamy... córeczkę tatusia Tyś(ka) Szacun! jestem pod wrażeniem Twojej wiedzy, którą jeszcze przekazujesz w bardzo sympatyczny i zrozumiały sposób -
Bardzo dziękuję za potwierdzenie, mam fajną wiadomość! ciocia Bakusiowa ,sypnęła groszem Liskowi i wpłaciła 100zł więc jeszcze będzie ,dokładka dla dziadka! 70zł :) czy przelać na to samo konto?
-
To ja się wstrzymam od komentarza!...porozmawiam z Anią czy propozycja będzie aktualna?
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziękuję Tysiu, za wyczerpującą odpowiedź aż mi wstyd że tak męczę... ale napisz proszę , czy to musi być mięso, wołowe? drobiowe? i inne? tylko nie wieprzowe? tak jak u psów? ... ale faktycznie, straszne objawy! współczuję takiego przejścia :( Ile jest tych lajków? jeszcze dzisiaj nic nie przyznałam, chciałam teraz Tysi a wyświetla mi -
Ja się staram o tym nie myśleć! nie ma wyjścia ...musimy przeżyć! Dobrego, pogodnego dnia
-
Mogłabym zabić! pięści mi się same zaciskają! łzy same płyną! jakim trzeba być s.....m żeby tak udręczyć sunię jak się patrzę jaka jest wycieńczona... jestem przekonana że operację trzeba odłożyć aż jej stan się nie ustabilizuje.... Margo ,może trzeba porozsyłać zaproszenia? ....jakie ona ma smutne spojrzenie :(
-
...a czy określiła się do kiedy jej nie będzie? czy szukamy domku? czy może pani będzie chciała żeby sunia była w hoteliku do jej powrotu? ... mocno zaciskam za Tediego
-
Dziękuję, czytałam wcześniej ale miałam nadzieję że coś się zmieniło... że jest lepiej... ... i co znalazłaś? Basiu , kochana a temat z Pimpusią dopracowany?