-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Nadrabiam zaległości! troszkę mnie nie było... ale i tak zawsze sercem jestem z wami! Eluniu dziękuję że czuwasz! ja się dopiero .. dzisiaj obudziłam ... i już! koniec :( żadnych więcej telefonów?
-
Nadrabiam zaległości! troszkę mnie nie było... ale i tak zawsze sercem jestem tutaj z wami! ... czy są jakieś wiadomości o Misiu/ Tedim? Dobrze że są też te dobre wiadomości! inaczej człowiek by oszalał! Naprawdę super są te zdjęcia!
-
Nadrabiam zaległości! już uzupełniam rozliczenie! Anetko ja myślę że Ty będziesz wiedziała najlepiej, komu przekazać pieniążki! ... jest u Ciebie Ajka ,z chorymi oczkami, serduszkiem... ona chyba teraz będzie generować największe koszty.... Dziękujemy za Fotorelację!... warto było!.. prawda?! Koffam Ciebie Anetko , jak trzeba zrobić taki wpis do bazy? moja Tasia ma chip... ale chyba nigdzie jej nie wpisałam?....
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
A kiedyś usłyszałam.... jeśli brakuje Ci czasu.... znajdź sobie jeszcze jedno zajęcie?! próbuję ... ciekawe co Tysia, powie? -
Nadrabiam zaległości! troszkę mnie nie było... widzę że wszyscy i w każdym zakątku, zmęczeni byli tymi upałami! dzisiaj trochę chłodniejszego powietrza, więc korzystajmy ze spacerków, pobiegajmy razem z naszymi futerkami! Udanych spacerków
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
I u Beni nadrabiam zaległości! troszkę mnie nie było... ale i tak zawsze sercem jestem z wami! jaka radość zobaczyć taką... spokojną Benitkę Tysiu z jaką krwią mieszasz tą taurynę? skąd ją brać? -
Taksa - chwila jamniczej radości :D - jak dobrze że jesteś :)
anica replied to anica's topic in Już w nowym domu
Trochę poczytałam ?!... drążę temat ponieważ Taksunia i tak jest 'strachulcem' małym ale jednak strachulcem :( tak było od początku! a raczej dużo gorzej! do dzisiaj ?w sierpniu będzie cztery lata/ nie zawsze chce zostawać w domciu, rano do południa ,kiedy wychodzimy do pracy, zostaje bez problemu natomiast popołudniu ,wieczorem Nie! nie każdemu da się pogłaskać! boi się głośnych odgłosów ulicy! i coraz częściej... jako rada na takie stany lękowe- Melantonina , nasza ludzka, podobno dobre efekty bez wielkich działań ubocznych? czy ktoś już stosował?... -
Z lękiem zajrzałam... ale wiadomości ... pozwalają spojrzeć z nadzieją w przyszłość! Margo jak dobrze że przejęłaś opiekę nad sunią! ... to chyba znaczy że ma trochę szczęścia! ja mam wielką nadzieję ,że teraz już będzie tylko lepiej! dobrze że Ewunia zajęła się pomocą dla Beluni, zrobiła bazarek, większa ilość osób ją dojrzy... więc mam nadzieję ,że więcej pieniążków uda się uzbierać!.. na pewno wyprowadzić sunię nie będzie lekko! pewnie sporo finansów pochłonie!.... ale skoro stanęła na naszej drodze... musimy pomóc! postaramy się :) serdeczne myśli płyną do suni! walcz dziewczynko! teraz już będzie ,tylko lepiej! .... musi być...
-
Jest! dostałam numer konta Liska i pieniążki natychmiast poleciały, będę wdzięczna Brzosiu jak dolecą za potwierdzenie :)
-
Ja również byłam/ i jestem ;) / niestety spóźniłam się :( ale lecę i jeszcze raz oblecę ;) Proszę o pomoc, gdzie ja mam wpłacić Liskowe pieniążki? wprawdzie jeszcze brakuje mi jednej chyba wpłaty ale już mogła bym zrobić przelew, mam nadzieję ,że będę często zaglądała do Lisia :)
-
Tymczasy wcale nie tymczasowe czyli gromadka psiaków szuka domków
anica replied to mari23's topic in Psy do adopcji
Ciepło się na serduchu robi jak się ogląda Twoje zdjęcia Mari, serdeczności komunijne dla wnusi, śliczna dziewczynka! miłość do zwierząt widać u was na każdym kroku, jak najwięcej pięknych chwil dla Was -
Taksa - chwila jamniczej radości :D - jak dobrze że jesteś :)
anica replied to anica's topic in Już w nowym domu
Kasiu ten żel chyba jest zielony, /sprawdzę w domu/ nazywa się Sileo , działa :) https://leki-weterynaryjne.pl/produkt/sileo-01mgml-3ml-zel/ chyba to,to ;) -
Aaaaa!... dołącza do chóru! ... futrzasty termoforek najmilszy w świecie! Pięknego Dnia matki u Nesi, również życzę
-
Ulv ma również jak najbardziej pozytywną opinię! i wyjaśniło się ,że to ten sam dr Nowak! przyjmuje w dwóch gabinetach Bohumin, Czechy i Roch Vet w Bielsku coś musi być w tym że ma tyle dobrych opinii w całej Polsce :) rozumiem Bożenko ,odległość ma znaczenie! doświadczyłam już tego na sobie! i... jednak biorę pod uwagę odległość i 'całokształt' fajnie jak lekarz idzie na układ.... obejrzenie wszystkich dotychczasowych badań, wyników i dopiero jak sobie wyrobi 'jakieś' zdanie proponuje przyjazd z psem.
-
Słodka, łobuziara! ma to 'coś' w sobie