-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Mocno zaciskam i ciepłe myśli posyłam ... dobrze ,że te zdjęcia można wklejać :) -
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Eliczku, przybiegłam z życzeniami , Zdrówka, Zdróweczka dla Ciebie -
Nana, zdrowiej jak najszybciej! ciepłe myśli ,przesyłamy .... czy Nana , miała sterylizację, bezszwową ? A wiesz Mari , kochana ,że ja się w tej chwili nauczyłam ,żeby najpierw zapytać o adres a dopiero później prowadzić rozmowę, może to chociaż niewielka szansa ,żeby sprawdzić kogoś? może? ... też już byłam w takiej sytuacji! jak to mam kupić obróżkę? to wy z Unii, nie dostajecie pieniędzy na to? spytała pani, byłam tak zaskoczona pytaniem... że mnie zatkało! zrobiłam się czerwona, ale z gniewu! skąd taki pomysł? pytam? bo przecież Unia daje na wszystko!... długo tłumaczyłam na czym polega nasza pomoc! dzisiaj już, nie dała bym się tak zaskoczyć! ... myślę ,że często ludzie z niewiedzy ,popełniają taki gafy! trzeba im po prostu tłumaczyć :) a jeśli jest mur... to i tak nic nie pomoże! ;)
-
Aaaaa! ... a u nas ,bajkopisarz to - osoba ze skłonnością do konfabulacji! a taki co dużo gada- to gaduła Szacun, że się nie poddajesz do końca! ... limit szans, wyczerpany! Też tak uważam! dostał naprawdę od Malwy ,kilka szans!... nie skorzystał? zobaczymy? ale tak sobie nawet myślę?? jak jakiś wypadek... to przecież są członkowie rodzinny , którzy widzą ,że telefon się wyświtla, odebrali by i poinformowali ,że jest jakiś problem!... chyba tylko ,pozostało nam się cieszyć że to przed- adopcją , to moje zdanie, oczywiście!... ale ludzi ,którzy 'tak' załatwiają swoje sprawy ,należy omijać szerokim łukiem!!!
-
To będziemy zaciskać za Kraków
-
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
anica replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Czyli nie ma złotego środka?! :( ja słyszałam jeszcze o odczulaniu? ale opinie były ,podobne? czy podobnie dobre jak o Melantoninie? a tu dużo więcej czasu ,potrzeba i....hałasu! ;) -
Dziękuję, rozumiem :) pani jednak ,wybrała sunię ,która jest jeszcze w schronisku, cieszę się że sunia wyjdzie ze schroniska a ja będę myślała jak im pomóc? jeśli zajdzie taka potrzeba! bardzo dziękuję za chęć pomocy ,będę Was informować ,jak potoczy się adopcja i czy w ogóle dojdzie do adopcji, na razie musimy sprawdzić stan zdrowia i jeszcze inne szczegóły i sunię wyciągnąć ze schroniska :) Nie pomyślałam o zaproponowaniu bycia domem tymczasowym, jutro porozmawiam z panią, bo to jest bardzo dobry pomysł! :) Tak też zaproponowałam, tutaj córka ... woli takiego średniego? zobaczymy jutro dokładnie ,jaka jest ta sunia ze schroniska?
-
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
anica replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Dziękuję, rozumiem :) rozmawiałam właśnie z Supergogą, pani jednak ,wybrała sunię ,która jest jeszcze w schronisku, cieszę się że sunia wyjdzie ze schroniska a ja będę myślała jak im pomóc? jeśli zajdzie taka potrzeba! bardzo dziękuję za chęć pomocy ,będę Was informować ,jak potoczy się adopcja i czy w ogóle dojdzie do adopcji, na razie musimy sprawdzić stan zdrowia i jeszcze inne szczegóły i sunię wyciągnąć ze schroniska :) -
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
anica replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Ok , Dziękuję :) -
Witam się u Ślicznej, Tigruni byłam na wizycie PA dla Apsika, niestety to domek nie dla niego ale uważam ,że to jest domek ,który można polecić dla innego młodego, zdrowego ,pieska , Tigrunia jest tak wyjątkowej urody ,że aż dziw bierze ,że jeszcze nikt się nie zakochał? jak czytam to chyba, jednak sunia ,potrzebowałaby raczej domku, który chociaż trochę zna , psie zachowania? ... zapoznam się z Tigrunią :)
-
Nika , wrocławianka z konińskiego schroniska za Tęczowym Mostem
anica replied to NikaEla's topic in Już w nowym domu
Szczęśliwej podróży! poprosimy o relację :) Podobnie jak u nas :( a czytałam ,że powinno się zacząć podawać parę dni wcześniej 1x dziennie ,w Sylewstra 2xdziennie ,dawka... Melantonina 3mg -1/2tabl na 10kg wagi psa? -
Poczekamy co powie Elik? dziwne to wszystko?? Ela by nie wydała pozytywnej opinii, gdyby nie była tego pewna?? z drugiej strony... ten bajkopisarz?? nie rozumiem, tego wszystkiego??? poczekajmy ,może coś się stało? jakiś wypadek? ... nie chcę dzwonić do Eli, teraz ma inne problemy, musimy poczekać, ja zaciskam ,żeby Elunia jak najszybciej się wykurowała i wróciła tu do nas!
-
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
anica replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Witam się serdecznie u Foresta słodki jest! chciałabym go również zaproponować do tego domku, tylko nie wiem ,jak ewentualnie wyglądałyby koszty transportu? ta rodzina nie będzie mogła nic się dołożyć? ... zapoznam się z Forestem, troszeczkę? -
Aniu, ja również Dziękuję ,że pomyślałaś, Nana również jak Apsik potrzebuje innego domku... chyba najlepiej takiego 'dogomaniackiego' to jest wyjątkowa sunia ,poznałam ją i sama gdybym mogła to bym ją zabrała do siebie ;) Rozmawiałyśmy o tym! to zawsze jedno z pytań, które zadaję na wizycie PA ,... będziemy leczyć , naszą Pusię również leczyliśmy , nawet jak trzeba było więcej zapłacić to dr Witek ,poczekał /to okolice dr W.Terendy / zastanowiło mnie parę rzeczy? chciałabym porozmawiać z kimś kto zna tego lekarza? ale może nie wszystko dobrze zrozumiałam, rozmawiałam z paniami bardzo długo, zaczęłyśmy o14 a skończyłam wizytę tuż przed 16 naprawdę ,chciałam dać im szansę... Apsikowi i Panią, po przeanalizowaniu wszystkiego, rozmawiałyśmy z Dorą1020 postanowiłyśmy ,że nie można ryzykować. .. gdzie szukać Tigruni? wprawdzie ,Jankamałpa przedstawiłam mi już niesamowicie podobną do Apsika , Bonę i Foresta ale może ,jeśli przedstawię pani więcej piesków jest większa szansa ,że któregoś wybierze :) Wielka szkoda! ale tak jest lepiej! naprawdę próbowałam to w różny sposób przemyśleć, nawet rozważałam naszą pomoc w razie problemów, ale to za duże ryzyko! ja wierzę ,że Apsik znajdzie "swój" domek! skoro tych ludzi tak chwycił za serducho, bardzo smutna była rozmowa z panią jak ,zadzwoniłam ,żeby poinformować jaka jest decyzja, obiecałam że im pomogę w adopcji... bo to może być naprawdę , taki ciepły ,kochający domek i dla pieska ,który potrzebuje ,tylko pełnej miseczki ,spacerków, swojego miejsca i głasków, jak najbardziej odpowiedni, takie jest moje zdanie. Dziękuję Ci , Elisabeto Nie ma za co! mam nadzieję ,że szybko zadzwoni TEN telefon :) Dora1020 czy sunia Bona, która jest tak podobna do Apsika to jest również ,Twoja podopieczna? może by zaproponować ją?
-
Kochani, szukam pieska podobnego do tego na zdjęciu Apsika, jest domek który chciałby zaadoptować podobnego pieska, warunek jest taki ,że powinien być zdrowy, może to być piesek lub suczka w wieku może do pięciu lat, jeśli możecie któregoś zaproponować to napiszcie do mnie, proszę :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Kochani, szukam pieska podobnego do tego na zdjęciu Apsika, jest domek który chciałby zaadoptować podobnego pieska, warunek jest taki ,że powinien być zdrowy, może to być piesek lub suczka w wieku może do pięciu lat, jeśli możecie któregoś zaproponować to napiszcie do mnie, proszę :)