Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Kochani bardzo, bardzo Wszystkim ,Dziękuję za to niesamowite wsparcie! :) jutro wszystko pozapisuję , pouzupełniam, żeby wszystko dobrze policzyć, te rachunki to nie jest moja najmocniejsza strona, ale stara się jak mogę ;) teraz lecę jeszcze do Rokunia a jutro napiszę więcej :)
  2. Dziękuję za rady i wsparcie jutro chcę kupić trochę jakiejś właśnie z jagnięciną dla wrażliwych przewodów pokarmowych i dobrze spróbujemy z ręki! niewiele mogę zdziałać, ponieważ pani, tylko chwilowo zajmuje się Miłeczką i jak zauważyłam to... raczej ,taka nieświadoma pani! nie chciałabym tu ,za bardzo oceniać ,więc może tylko powiem ,że bardzo ,bardzo się postaram jutro ze zdjęciami, będę intensywnie ogłaszać, żeby tylko Miłeczka mogła jak najszybciej znaleźć swój domek! ja myślę ,że Miłeczka też może dojść do 36kg, teraz ma te boczki takie zapadnięte, widać że jest... zachudzona! prosiłam panią ,żeby jej nie żałować jedzenia, żeby trochę nabrała ciałka! pani powiedziała ,że nakupiła... kaszy :( Dziękuję jutro naprawdę się postaram... a co wyjdzie ... zobaczymy?
  3. Dziękuję ,Nesiowata już wysyłam Dziękuję ,Poker już wysyłam Dziękuję, Kaas1 już wysyłam Dziękuję, Rubik będziemy pamiętać Dziękuję , Beatko Dziękuję , nulka07 już wysyłam To jest, naprawdę ,pies ideał! :) Justynko, mi również było miło Ciebie poznać! jestem zauroczona
  4. Witam się u dziadziusia :) Eliczku jak dobrze ,że się nim zajęłaś , jaki on jest... kruchutki! przepraszam ,ze tak późno zajrzałam, ale sercem byłam z Wami odkąd napisałaś! coś teraz ... jakby przyspieszyło moje życie! dokładnie, jak rozmawiałyśmy ,że trzeba trochę zwolnić! to się chyba nazywa przewrotność losu jutro wrócę i pomyślimy jak mu pomóc... chyba ,znowu jakiś bazareczek? ;) Elu, Wielki cmok
  5. Ja wierzę że będzie! musi być!!! ona już tak długo czeka, jest tak, wspaniałą, kochającą sunią, że musi mieć ... domek taki szyty na miarę dla Gwiazdeczki! wyjątkowy domek dla wyjątkowej suni! tak ,to ma być, prawda? ;) z tego co pisze Malwa, to tak ,to może być! :) W ostatnim czasie ,stanęła na mojej drodze podobnie kochana ,pełna miłości do człowieka i całego świata sunia, nawet również z tego samego schronu w M. Miłeczka, skorzystam i zaproszę na watek miłej, Miłki :) https://www.dogomania.com/forum/topic/349447-duże-mają-gorzej-los-się-do-niej-uśmiechnął-na-krótko-musi-wracać-do-schroniska-bo-jest-za-duża-miłka-najmilsza-sunia-prosi-o-pomoc/
  6. Basiu, kochana widzę że teraz nie masz głowy, ale chyba szybko to się nie skończy, jak byś znalazła chwilkę to proszę zajrzyj na bazarek i potwierdź 85,00zł udało mi się nazbierać na bazarku kalendarzowym za te szeleczki i smyczkę dla Miłeczki /już nie wiem czy Ci mówiłam jak rozmawiałyśmy/ Ciepłe myśli ,przekaż proszę dla Magdy i jej córeczki https://www.dogomania.com/forum/topic/349386-rozliczam-mata-węchowa-szelki-kalendarze2-i-serduszka-ile-dasz-za-tyle-masz-do-2002-g20/?page=6
  7. Tak! , Beatko, Miłka może zostać do Świąt u pani ,jeśli nie znajdzie się domek!/ pisałam ,gdzieś wyżej/ na razie ,pomimo że Anulka wyróżniła ogłoszenia, telefon nie zadzwonił ani razu! :( Bardzo ,dziękuję za wpłatę, ponieważ w tym tygodniu ,chciałabym iść z sunią do weta, żeby odrobaczyć i zobaczyć ten guzek, oraz kupić trochę suchej karmy, jednak pomyślałam ,że spróbujemy jeszcze z inną ,lepszej jakości, pomimo że pani ,mówi że nie je suchego?! zobaczymy czy uda mi się ,zorganizować tą wizytę, ponieważ pani prosiła najpierw o podanie terminu a później ,postara się ,... jakoś zorganizować! tak powiedziała . Po antybiotyku, koopy po pierwszym dniu się unormowały! co za ulga! bo długo, te biegunki trwały! a przy tej epidemii z parwo.... skóra mi cierpła za każdym razem jak dzwoniłam do pani! Dziękujemy za przybycie i wpadnij ,czasem ;)
  8. Nie dziwię się ,że nie mogłaś przejść obojętnie! straszna bieda :( skopiowałam link i przekazuję mężowi z prośbą o udostępnianie z wielką nadzieją , że ktoś się ulituję nad Rudaskiem Przyszła wpłata 30,oozł od Atulek ,Dziękuję ,pieknie biegnę zapisać!
  9. Witamy serdecznie u Miłeczki ,cieszę się ,że skorzystałaś z zaproszenia ,super że możesz pomóc z ogłoszeniami Dziękuję może .. spróbować jeszcze inne ,na Wrocław? Anulka i Bogusik, zrobiły Miłce ogłoszenia na Wrocław, do 8marca mają wyróżnienie, lub jeśli tak nie można to, może Poznań?
  10. Dziękuje za cenne rady, jeśli uda mi się jeszcze w ten weekend umówić z panią /na razie nie odbiera telefonu / spróbuję je wykorzystać! ważne ,żeby spróbować! chociaż ... fotograf ze mnie marny :( Dziękuję ,że jesteś! :) proszę zagladaj do Miłeczki i wspieraj nas ciepłymi myślami Witamy serdecznie u Miłki, jeśli się nie znajdzie szybko domek ,to pewnie będzie jeszcze zebrać pieniążki na zabieg usunięcia ,tego guza :( teraz chyba najbardziej sunia ,potrzebuje ogłoszeń! żeby jak najszybciej ją wypatrzył, TEN domek
  11. Anulko, pani twierdzi ,że Miłka miała cały czas ,nasypaną miseczkę suchego / kupiony w Biedronce i dostała od Ewu jeszcze karmę, chyba ze schroniska/ i cały czas, suche stoi w misce! Miłka była ,głodzona przy biegunce... chyba ze trzy razy /cały dzień/ i nawet wtedy nie ruszyła, podobno suchego? Dzisiaj już normalnie się załatwia, ale pani jej gotuje, jak byłyśmy na wizycie, kupiłam jej ponad kilogram piersi z kurczaka i półtora kg serduszek drobiowych, dwa opakowania siemienia lnianego oraz zostawiłam 50,oozł na ryż, makaron to ma być ode mnie dla Miłeczki , natomiast w przyszłości, należało by się jakoś rozliczyć?? ..Czy ktoś może podpowiedzieć??.. jak to się rozlicza? czy pani ma mi dostarczać za każdy zakup ... paragon? pomimo, tego że Miłka nie je suchego , chcę próbować z inną karmą! jakąś normalną? może nie z najwyższej półki? np Britt, Fitmin czy Bosch? ... zresztą wet, również zaznaczył, żeby nie kupować karmy w Biedronce czy Rosmannie , Zdaje się ,że już prawie tydzień są ogłoszenia i nic! telefon milczy :( Anula ma rację! zdjęcia! spróbuję może się z panią umówić na weekend, na króciutko?
  12. Witamy serdecznie i dziękujemy już wysyłam. Witaj Tyś(ka) :) najważniejsze ,że jesteś! a że trochę ,poskaczesz? tu na dogo ,to chyba standard! a może wiesz, kiedy zajedziesz do mnie? ... chcę tak się umówić na kolejną wizytę ,żeby był dr Witek, zawsze to lepiej jak sunię zobaczy inny lekarz, Figunia ma dobre opinie o dr Witku.
  13. Witam się z bezsłonecznego Wrocławia może później słoneczko do nas ,zajrzy? pogody ducha życzę i zdróweczka :)
  14. Tak! wczoraj też wet zalecił , głodowkę :( też poprosiłam panią ,żeby dodała jej jeszcze jedno karmienie / tak dostaje miskę 2razy dziennie a tak, poprosiłam na razie o 3posiłki / Miłka nie je ,podobno wogóle suchego! ale jak ,rozumiem ,można wykorzystać ,ze jest głodna i... spróbować ją przekonać ,pełną miseczką?... dzwonię do pani :)
  15. Anulko, dziękuję za rady, na pewno je zastosuję , również mi jest szkoda i przykro z tej zmarnowanej szansy :( ... właśnie rozmawiałam z panią M. i najprawdopodobniej będziemy mogły się dopiero umówić do weta z Miłką w czwartek po południu lub w piątek 1marca, jeszcze dopytam się w przyszłym tygodniu, weta i będziemy się organizować , Miłeczka dostała ,dzisiaj drugą dawkę Enrotronu flavour i podobno ,mało pani nie przewróciła ,jak ta szła z miską ,taka była głodna, po wczorajszej głodówce ,że jeszcze nigdy tak szybko ,nie zjadła swojej miski, rano maleńka uformowana koopa i do tej pory nic! to chyba dobry znak Jutro ,postaram się , zabrać za zaproszenia :)
  16. Anulko, przepraszam, ale ja ... jeśli chodzi o Foty, to zawsze ,jakoś ,tak słabo! :( ... nawet nie wiedziałam ,że trzeba przykucnąć ale ,może jak się spotkamy z panią , przy kolejnej wizycie, to .przykucnę i będę pstrykać , może wtedy ,wyjdą lepsze? ... czyli jak dobrze, zrozumiałam? to lepsze zdjęcia ,wychodzą jak się jest na jednym poziomie z psem, nie tak z góry?
  17. Się robi!! Wielki cmok dla Anulki i Wielki cmok dla Bogusi Dziękuję ,kochane , niezawodne i zawsze ,pomagające w potrzebie!... takie nasze ,Dogomaniackie Anioły
  18. Miłka ,dostała swoje imię od schroniskowego weta, jak powiedziała Ewu, ponieważ ta sunia jest wyjątkowa! prze-miła, Miła! tylko ,takie może mieć imię, powiedział, że dawno już takiego psa nie widział! i wczoraj wet, powtórzył dokładnie to samo! Miłeczka jest wyjątkowo, posłuszna i usłuchana! przy tym, przytulaśna, całuśna i ciagle chętna do zabawy! jednym słowem , sunia idealna! Miłeczka jak wspominałam waży 28,10kg ale to raczej nie jest jej waga! jest teraz, trochę wychudzona, zaniedbana, ma zapadnięte boczki ,czego widzę nie udało mi się pokazać na zdjęciu, może przy następnym spotkaniu, pewnie dlatego ,że ma takie grube , piękne gęste futro! jak ją głaskałam to jak.. kożuch! bardzo dużo ma tego włosa, nie dopytałam weta o wiek? ale według tego ze schroniska ,to ma ok 2lat i tak chyba , wyglada :) ... trochę mi się nie podobał ten antybiotyk! ale wet zadecydował ,ze skoro Nifuroksazyd tak słabo zadziałał, to lepiej antybiotykiem, dokończyć! bo to różnie...ze schroniska?! tak więc ,te trzy dni ,pomęczymy sunię antybiotykiem! poczekamy kolejne ,może 3-4 i odrobaczymy! faktycznie jest guz na szyi jak zgłaszała pani M. wcześniej i to jest dość spory! :( wet powiedział ,że to raczej... niegroźny rodzaj 'włókniaka' ale ... niech "to" zobaczy dr Witek! i zadecyduje co robić! on, widzi zabieg usunięcia! :( Kochani bardzo proszę, pomóżmy tej , idealnej suni, znaleźć wspaniały domek! ja wiem ,że nie będzie to łatwe! ale przecież już tyle razy się udało! może dla tego ,że poznałam Miłeczkę, że chwyciła mnie za serducho! ... że mogłam spojrzeć jej w oczy!... tak bardzo, bardzo! chciałabym jej pomóc Ustaliłyśmy z p M. jeśli chodzi o opiekę nad Miłką, że do Świąt ,sunia może być u nich, nie mają żadnych planów, nie będziemy jak na razie szukać innego miejsca, ponieważ zwyczajnie nie mamy na to funduszy a pani M. zgodziła się na opiekę za jedzenie? karmę? i ew. koszta leczenia / nie proponowałam ,dodatkowych pieniążków, ponieważ pani M. powiedziała że i tak w tej chwili, coś się zmieniło w domu i mogłaby Miłka u nich zostać! a nawet.. lepie! więc nie dochodziłam ,dlaczego? i dodatkowych ,propozycji nie wysuwałam/ martwi mnie to ,że sunia ,podobno nie rusza, suchej?? :( wet , też się trochę zdziwił? muszę dopytać Ewu / chociaż już rozmawiałyśmy o tym i sunia, była normalnie na 'schroniskowym żarciu' czyli wiemy jakim? / uffff!.... i znowu elaborat mi wyszedł! a tu raczej ,powinnam zabrać się za rozsyłanie , zaproszeń :)
  19. Miłeczka , jest na antybiotyku, ponieważ te wolne stolce ,mogą mieć różne podłoże , wet ,zaordynował antybiotyk / dzisiaj całą tabletkę a od jutra ,przez trzy dni ,dwa razy dziennie po pół tabl./ później prosił ,żeby parę dni poczekać i dopiero można pomyśleć o odrobaczeniu, Miłeczka ,waży 28,10kg ,za wizytę zapłaciłam 45,oozł , .. resztę napiszę jutro, za chwilę zasnę na stojąco! :)
  20. Oglądając teraz zdjęcia Miłki... wcalę się nie dziwię ,że można się pomylić- czy to jest , średnia sunia?....czy to jest większa sunia? proszę zobaczcie Milkę na różnych zdjęciach, raz jest mniejsza , innym razem, wydaje się większa!? bez dodatkowych danych, trudno chyba zdecydować? jutro napiszę ,więcej :)
  21. Przed wejściem do weta , odniosłam wrażenie, że Miłka się bała!? ale jeśli nawet, to ciekawość, wzięła górę ;) .. jednak ta ciekawość , była silniejsza od strachu, aż ciężko było ją utrzymać ;) ... ale fakt! Miłeczka jest duża! :) ... jest duża! czy to z przodu, czy też z tyłu! ;) ... co nie zmienia faktu,... jaka jest mądra! usłuchana! jak patrzy w oczy! to... wyjątkowa sunieczka!
×
×
  • Create New...