-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Elu, kochana, Zdrówka, Zdróweczka! musisz leżeć! naprawdę innej opcji nie ma! podobno przy każdym ruchu, zużywamy jakąś energię!? ... leżąc organizm ,całą energię zużywa na walkę z wirusem! I Tobie, również Bogda :) -
aaaa... dziękuję! i suuper! bo nic nie widać po jakimś czasie ,ze była 'ciachnięta' i nie trzeba jechać na powtórną wizytę ,żeby szwy ściągać ;) Wybierz się, wybierz!... ruch to zdrowie! a i spokój ducha, też ważny Dobrze, że Piracik ( prawie owczarek bez 1 ucha;)) nie trafił do takiego domu! .... co Ci ludzie mają w głowach? Suuper wiadomość Balbinka ma wspaniały domek
-
Agnieszko , wszystkie wiemy ,że jesteś solidna, ja nie wiedziałam ,że jesteś 'choreńka' a teraz przecież taki "sezon na wirusa" :( zdrowiej ,kochana :) zresztą ja nigdy nikogo nie popędzam! wiem jak jest ,każda z nas pomaga "po godzinach" ;) często, w biegu ,nie dosypiając czy kosztem 'obiadu' jeśli nawet o coś proszę to później czekam spokojnie :) trzeba przyznać ,że z reguły na dogo są solidne cioteczki
-
No tak... na dogomanii,... właśnie tutaj poznałam wiele wspaniałych osób, tutaj można powiedzieć ,odnalazłam się! wiem co chcę robić! wiem komu pomagać ale często... chyba bardzo często, robi mi się smutno, że niestety wokół mnie jest tych ludzi, tak mało, o wiele za mało! ... są na pewno, ale ciągle ta nasza pomoc jest za mała, nie wystarczająca! czasem... wydaje mi się ,że się załamuję :(
-
Serdeczności zostawiam na cały tydzień ....podobnie we Wrocławiu ,w sobotę ładnie ok 10'C w niedzielę śnieg a w poniedziełek wszystko topnieje ,wody po kostki, w radio słyszę ,że w nocy ma przymrozić, szaleje ta pogoda, ojjjj! szaleje...
-
Dobrego tygodnia, życzę :) tak jak obiecałam, poproszę nr konta ,gdzie wpłacamy pieniążki , chociaż skromnie dwoma dyszkami wspomogę :) Serce rośnie jak się patrzy na te zdjęcia! fajnie tak zaczynać tydzień! Czy mogę poprosić o szybki kurs? klikam w link Na forum , wybieram format zdjęć? a później który link? ten pierwszy? mi nie wychodzi??? https://naforum.zapodaj.net/be3f0e782460.jpg.html
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
-
W Nowym tygodniu, moc serdeczności, zostawiam bardzo się cieszę ,że mogłam chociaż troszeczkę pomóc, powiem szczerze ,że Luna mi się bardzo podoba! jeszcze parę dni i można sunię ogłaszać ,chyba? Eliczku ja już zakończyłam ten imienny bazareczek, Dziękuję za podliczenie, powiem ,że jest mi szczególnie miło ,bo nie liczyłam na taki wynik :)
-
Wygląda ,że coś 'drgnęło' u Apsika! mocno zaciskamy , nieustająco
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
No to , będziemy z Tobą! i w poniedziałek i we wtorek -
Pan który miał adoptować , Gwiazdeczkę.... przestał odbierać telefony!! :( Ela ma teraz przed sobą operację, po tym upadku , nie chcę jej teraz absorbować innymi sprawami, ale fajnie będzie jak już po... skomentuje ten ,nieprzyjemny fakt!.. to że ludzie są jacy są?! to już wiemy i nawet nie tracimy czasu na krytykę! ... ciekawa jestem ,tylko ... co Elik powie o panu, ponieważ poznała go osobiście, na wizycie PA?
-
Forest, pies kochający całym sobą - znalazł własny dom!
anica replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Super, Suuuperowe jest takie 'wychylanie' i oby jak najczęściej! Wielki cmok, jankamałpa ważne ,że pamiętasz o psiakach ,że pokazujesz je światu! a zawsze i tak przy omawianiu szczegółów wychodzą cechy charakteru , ja się cieszę bo poznałam Wasze wątki i w miarę możliwości będę je odwiedzać i również pamiętać ,przy zapytaniach o adopcję ,mogłam sobie porozmawiać z Małgosią ,co już dawno nam się nie zdarzyło ;) i jeszcze powiem Ci... że ja już parę razy byłam mocno zaskoczona, jak w różny sposób , ten sam pies, zachowywał się w różnych środowiskach! wręcz niesamowite to było! ze strachulca u jednych , w agresora u innych lub przytulaka u jeszcze innych , tak więc jak wyczuję super domek, to długo drążę temat! nawet ... jak inni mają, obiekcje ;)