Jump to content
Dogomania

anica

Members
  • Posts

    62499
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    40

Everything posted by anica

  1. Ja też mocno kibicuję! bo to super domek! ... jakoś jestem pozytywnie ,nastawiona
  2. Dziękuję:) Walcz maleńka! ... Celinko walcz! warto, bo wspaniały domek czeka na Ciebie! ....
  3. Basiu, kochana piszę tu i gdzie sie da! gdzie zajrzysz? z tego pośpiechu ostawiłam telefon w pracy a obiecałam zadzwonić do pani M proszę wyślij mi numer i do Ciebie też na PW
  4. Basiu, kochana piszę tu i gdzie sie da! gdzie zajrzysz? z tego pośpiechu ostawiłam telefon w pracy a obiecałam zadzwonić do pani M proszę wyślij mi numer i do Ciebie też na PW
  5. Z każdej strony to jest chyba najgorsze i jeszcze w jednej chwili , aż czasem brak oddechu :( Jankamałpa, dziękujemy więc są i te dobre wieści! dzięki nim ,łatwiej znosić te trudne! :) Dziękuję , Anulko za ten Nifuroksazid jest lepiej!/ ja poradziłam ten 100x2tabl tylko nie wiem ile razy dziennie ma brać? bo to chyba trzeba kontynuować przez kilka dni / :) wczoraj wieczorem, jeszcze była rozwolniona koopa, zaraz po podaniu leku, dzisiaj rano pani powtórzyła , też dwie tabletki i na spacerku ,było tylko siooo, to dobry znak! tylko nie doczytałam ,żeby nie głodzić / przepraszam ale do północy rozsyłałam po świecie do znajomych link z petycją o zakazie festiwalu mięsa! jestem wstrząśnięta i czułam ,że muszę to zrobić! zszokowało mnie to! / więc Milka jest do teraz na głodzie! dzwoniłam przed chwilą i pani ,powiedziała że jest z kolei zmartwiona , ponieważ przed chwilą ,wymiotowała , taką białą pianą, którą zaraz sama chciała zlizać! pani mówi ,że powycierała wszystko i pyta czy może jej dać jeść? poprosiłam o ugotowanie jak pisała Anula /musi iść na zakupy i ugotuje/ obiecałam ,że zwrócę pieniążki za jedzonko i leki , poprosiłam o kupno maści i spytałam czy mogła by ,jej smarować odbyt powiedziała ,że nie ma problemu :) później będę dzwonić, .. Witaj, Gabrysiu :) nawet nie mam za bardzo czasu, żeby to wszystko dokładnie opisać! naprawdę historia pod tytułem... Nikt nie zawinił! stało się! jak tylko znajdę więcej czasu, postaram się napisać, chociażby dla zrozumienia sytuacji :)
  6. Niepojęte , niepojęte musimy, rozpowszechniać, coś robić ,ile tylko możemy, żeby pomóc to skończyć.... mnie ten festiwal rozwalił na drobne kawałki!!!
  7. Walentynkowych, Walentynek życzę Aktualna chyba! bo jak podpisywałam ,to Licznik bije kolejne głosy... Makabra :( Czy wiadomo ,skoro petycja z 2016r czy były nadal organizowane festiwale? Wyć mi się chce!!!
  8. Dziękuję Elu za pomoc :) Basia , dzwoniła i sprawdzała wszystko, Miłka jest zaszczepiona przeciw parwowirozie i jeszcze nie jest smutna, nie wymiotuje i nie jest możliwe ,żeby tak szybko wirus zaatakował, podobno trzeba parę dni 6-7? Beataczl ,pięknie Dziękuję :) na razie nie rozsyłam numeru konta, poczekamy i zobaczymy, może nam się naprawdę uda... Twoja ,deklaracja to nadzieja, że tak:) Dziękuję ,niezawodna Anulko zaraz dzwonię i poproszę o podanie Nifuroksazidu , może nawet bardziej wieczorem ,ponieważ po tym węglu ,to chyba ... nie bardzo ,tak od razu, lepiej odczekać ,ponieważ dzwoniłam ok godzinę temu i Miłka znowu... na rzadko! czyli węgiel nie zadziałał! i do jutra wieczora ,bez jedzenia? tylko woda, kleik ryżowy czy marchwianka, ja jeszcze gotowałam Tasi ,siemię lniane, i ... też się martwię ,że może mieć dość, bo mieszka w kamienicy :(
  9. Pomocy!!! Miłeczka ma od wczoraj biegunkę :( dzwoniła pani ,że ... ma wodniste kooopy, od wczoraj ,wieczorem, poradziłam 2tabl. węgla / ile Miłka ,może ważyć? / i nie dawać nic do jedzenia , wieczorem powiedziałam że się odezwę ,teraz lecę na posiedzenie.
  10. Dziękuję Elu, rozpowszechniam gdzie się da!... od wczoraj chodzę jak ... pijana :( coś niesamowitego! :(
  11. Dobrze ,Elu zadzwonię i poproszę panią , Dziękuję Witaj Beataczl , Dziękuję ,że jesteś u suni i jak najbardziej będziemy zbierać właściwie to już zbieramy, bo nawet ogłoszenia kosztują, ja chyba zacznę od siebie i zadeklaruję 20zł stałej dla suni ,tyle tylko mogę! i tak jest tu kompletny brak konsekwencji! ...hmmm! weszłam jeszcze raz i działa! może jak będziesz miała możliwość spróbuj z innego komputera :) https://secure.avaaz.org/campaign/pl/stop_the_puppy_slaughter_onboard/
  12. ...hmmm! weszłam jeszcze raz i działa! może jak będziesz miała możliwość spróbuj z innego komputera :)
  13. Dzień dobry! oby to był Dzień zdrowy! dla Eliczka i wszystkich :) w myśl... milczenie to przyzwolenie... Kochani, bardzo proszę kto tu zajrzy, podpisujcie PETYCJĘ! jest wstrząsająca ale musimy protestować! musimy chociaż tyle zrobić! coś niesamowitego! uprzedzam ,że jest to drastyczny link, ale proszę zróbmy to!!!!! https://www.dogomania.com/forum/topic/337089-festiwal-mięsa-psia-tragedia/
  14. Kochani, bardzo proszę kto tu zajrzy, podpisujcie PETYCJĘ! jest wstrząsająca ale musimy protestować! musimy chociaż tyle zrobić! coś niesamowitego! uprzedzam ,że jest to drastyczny link, ale proszę zróbmy to!!!!! https://www.dogomania.com/forum/topic/337089-festiwal-mięsa-psia-tragedia/
  15. Kochani, bardzo proszę kto tu zajrzy, podpisujcie PETYCJĘ! jest wstrząsająca ale musimy protestować! musimy chociaż tyle zrobić! coś niesamowitego! uprzedzam ,że jest to drastyczny link, ale proszę zróbmy to!!!!! https://www.dogomania.com/forum/topic/337089-festiwal-mięsa-psia-tragedia/
  16. Wiem, Basiu, rozmawiałyśmy :) ja myślę podobnie jak Poker! naprawdę nie ma potrzeby szukania teraz ,kto zawinił? ...ja byłam akurat blisko Ciebie i widziałam co się dzieje!.... nie będę sobą jeśli nie powiem, Basiu zwolnij! Podziwiam Ciebie, Twoje oddanie! ja nie znam drugiej takiej ale.. proszę zwolnij!!.. tak się nie da żyć! mam poważne obawy o Twoje zdrowie! w jednym czasie tyle nieszczęścia ... z chorymi na parwowirozę, szczeniaczkami, z tą starszą sunią, i z tą którą przywiozła "kochana rodzinka" po dwóch latach i... już ja się pogubiłam! a Ty w tym wszystkim w realnym świecie, na żywo :( musimy przyjąć jakiś plan! Jestem po rozmowie z panią ,która zgodziła się ,żeby Miłka została u niej, powiedziałam jak jest! że to może być nawet kilka tygodni!? nie parę dni! że szukamy dla suni innego domku, a jeśli się uda uzbierać deklaracje to na razie hotelik, ale chyba skroro jest tak mało czasu, musimy poszukać kogoś, żeby zrobić suni ogłoszenia? tak sobie pomyślałam ,że trzeba intensywnie ogłaszać! ... mam jeszcze obawy ,jeśli chodzi o te zachorowania na parwowirozę,? jaki jest okres inkubacji? jakie mogą być objawy to już mi mówiłaś, obserwujemy Miłeczkę ,oczywiście pani nic nie mówiłam ,żeby nie denerwować ale chciałam iść wczoraj do lekarza, poprosiła o inny termin, umówiłyśmy się wstępnie na wtorek, Niezawodna ,Elu dziękuję :) i tak miałam , Ciebie męczyć ale chciałam ,żebyś trochę się wykurowała :) jak pisałam wcześniej, musiałabym pomocy i zbierać deklaracje, myślę że Hotelik dla Miłki może kosztować ok 400zł miesięcznie! to dużo, bardzo dużo! spróbuję zbierać deklaracje , będę rozsyłać zaproszenia, chyba trzeba będzie najpierw ją pomierzyć , poważyć ,pofocić i szukać kogoś ,kto mógłby napisać tekst do ogłoszeń! Znaleźć suni domek! musowo Eliczku, super domek ,dla super suni! jest Prze-kochana :) to wet w schronie ,wymyślił to imię, Miła jest Miła ;) chyba najpierw będzie fajnie jak zobaczy ją lekarz, podobno miała biegunkę / to normalne u schroniskowych psów, więc poczekamy ,mam nadzieję ,że się wszystko unormuje/ Dopóki jest u pani M. obiecałam karmę i ,że zapłacę za wizytę u lekarza, Basia kupiła obrożę, szelki i smycz to oddam z bazarku ,kalendarzowego, chyba się nazbiera 78,oozł , wiem też ,że Basia zostawiła karmę ,więc będę się z panią rozliczać za to co kupuje dla Miłki do jedzenia we wtorek jak się spotkamy?! muszę jakoś to ogarnąć! Basia ma tyle na głowie... że strach się bać!!! Też tak uważam! w stu procentach! Nie ma co dochodzić! trzeba pomóc suni! i jest to nauczka na przyszłość! widocznie tak miało być!!! Jak będę miała dokładne dane suni ,zwrócę się do LiluTosi ,zobaczymy ile by kosztowało hotelikowanie suni?
  17. Ja również podpisałam petycję, trzeba rozpowszechniać!
  18. Dobrze ,że Lonia czuje się lepiej!... mam nadzieję że Miłka nic nie złapała w trakcie podróży.. a tak przy okazji, kochani Zapraszam serdecznie do Miłeczki, proszę o pomoc dla tej suni, może razem coś wymyślimy? https://www.dogomania.com/forum/topic/349447-duże-mają-gorzej-los-się-do-niej-uśmiechnął-na-krótko-musi-wracać-do-schroniska-bo-jest-za-duża-miłka-najmilsza-sunia-prosi-o-pomoc/
  19. Nesiu, kochana to wszystko nie ,tak!? ....sama się zastanawiam, kto tu zawinił?? i odpuszczam! po tym wszystkim ,co się wydarzyło w ciągu ,paru tylko dni...zastanawiam się ,czy to wszystko dzieje się naprawdę :( muszę tylko przez chwilę ochłonąć, najpierw zrobić jakiś plan, co dalej?? gdzie szukać pomocy... a później Ci napiszę , jak to się wszystko ,zadziało i zobaczysz, że ... życie... tak , po prostu... życie! Raczej.. trudna! i raczej ,nie! nie przypominam sobie, żeby była mierzona, wysokość w kłębie?! zresztą ja dotychczas, nie spotkałam się z takim pytaniem? z takim problemem?...tym razem o tyle sytuacja była jeszcze trudniejsza bo ... parwowiroza w schronisku, bo zwrot , starszej suni do schroniska, która przestała jeść, bo ta staruszka w klatce, która też nie jadła a której trafił się domek w Krapkowicach, pogorszyła się! i musiałyśmy odwołać transport, zmieniać plany... i jeszcze nie pamiętam? ... co jeszcze? ... to jakiś koszmar?! :(
  20. Deklaracje pomocy dla suni - anica - 20,oozł deklaracja stała - zapłacona 14,02 elik - umieszczenie ogłoszenia na OLX i Gumtree, Dziękuję :) beataczl - 10,oozł deklaracja stała, Dziękuję :) jankamałpa - 20,oozł deklaracja jednorazowa - zapłacona 14,02, Dziękuję :) Anula i Bogusik - ogłoszenia Miłki , na OLX, Dziękuję :) Nadziejka - Bazarek , część Sercem Dla malagosiowych Pikusia,Mamunki z dzidziami i dla Mileczki ktora potrzebuje pomocy! Magdarynka i Nadziejkowo do 27 luty i jeszcze bazarek Nadziejkowy maluni dla cudnej Blusi Blusienki-zapraszam serduchem do 1 marca, Dziękuję :) Mdk8 - troszkę, pomoże jak będziemy zbierać, Dziękuję :) Nesiowata - też pomoże, Dziękuję :) Poker - kapnie groszem, Dziękuję :) Muza_51 - jednorazowo pomoże, Dziękuję :) Kass1 - jednorazowo pomoże, Dziękuję :) Alaskan malamute - pomoc w ogłoszeniach, Dziękuję :) Konfirm31 - jednorazowo pomoże i zgłosiła pomoc do Skarpety Owczarkowej, czekamy na decyzję, Dziękuję :) Tyś(ka) - pomoc w ogłoszeniach, Dziękuję :) Nulka07 - jednorazowo coś i pomoc w bazarkach, Dziękuję :) Rubik - 10,oozł stała deklaracja od Maja, Dziękuję :)
  21. Post rozliczeniowy - Deklaracje stałe: anica - 20,oozł Beataczl - 10,oozł zapłacono II i III ,2019 Deklaracje jednorazowe : Jankamałpa - 20,oozł zapłacona - 14,02,2019 Dziękuję Atulek - 30,oozł zapłacona - 22,02 , 2019 Dziękuję Wpłaty: anica - 20,oozł zapłacona - 14,02,2019 Jankamałpa - 20,oozł zapłacona - 14,02,2019 Dziękuję Poker - 50,oozł zapłacona - 27,02,2019 Dziękuję Beataczl - 20,oozł zapłacona - 27,02,2019 Dziękuję Konfirm31 - 20,oozł zapłacona - 27,02,2019 Dziękuję Nulka07 - 20,oozł zapłacona - 27,02,2019 Dziękuję ------------------------------------------------------------------------ 150,oozł Razem + 30,oozł Atulek - zapłacona - 22,02,2019, Dziękuje -------------------------- 180,oozł Razem + 20,oozł Kaas1 , zapłacono 28,02,2019, dziękuje 20,oozł Muza1, zapłacono 28,02,2019, dziękuje 20,oozł Nesiowata, zapłacono 28,02,2019, dziękuje 20,oozł Mdk8, zapłacono 28,02,2019, dziękuje ------------------------ 260,oozł Razem 15,oozł Nadziejka , z bazarku 12,03,2019, dziękuje 20,oozł moja stała za III 2019 --------------------------------------- 295,oozł Razem 20,oozł Kaas zapłacono 27,03,2019 ------------------------------------------ 315,oozł Razem Wypłaty: 45,oozł Wizyta u weta, zdjęcie szwów, antybiotyk enrontron flavour , 19,02,2019 30,oozł Wizyta u weta, odrobaczenie, książeczka 27,02,2019 54,65zł Sucha karma , żwacze ----------------------------- 129,65zł Razem 101,92zł obroża Foresto 6,03,2019 ------------------------- 231,57zł Razem 250,oozł Badania i leki Miłeczki Razem --------------------------------- 481,57 Razem Saldo: 260,oozł wpłaty 129,65zł wypłaty ------------------ + 130,35zł na dz.28,02,2019 295,oozł wpłaty 231,57zł wypłaty ---------------------- + 63,43zł na dz.20,03,2019 250,oozł badania i leki Miłeczki wypłaty --------------------------------------------- - 166,57zł na dz.30,03,2019 Na koncie Miłeczki pojawiły się pieniążki, których się nie spodziewałam a za które z całego serca Dziękuję dług się pomniejszył o 35,oozł 10,oo zł 11,04,2019 Nesiowata,Dziękuję 25,oozł 11,04,2019 Figunia Dziękuję + 23,oozł 11,05,2019 Nadziejka Dziękuję 102,oozł 11,04,2019 Rubik Dziękuję 41,57,zł 11,04,2019 Elik Dziękuję / 425 -108,57 =383,43 jeszcze zostanie dla Rokusia/ -------------------------------------- 166,57 zł Dług został pokryty w całości! Jeszcze wpłynęły pieniążki od naszej kochanej Nadziejki i Rubik, jeśli dodam pieniążki od cioci Elik, Miłeczka ,może cieszyć się Nowym życiem, bez długu :) Dziękuję z całego serca, za wsparcie i pomoc dla tej kochanej i słodkiej suni Miłeczki jest na minusie :(
  22. Miłeczka jeszcze w schronisku, jest naprawdę miła...przemiła i tak bardzo wpatrzona w człowieka! ....jak tu zawieść, takie spojrzenie... taką miłość do człowieka...
×
×
  • Create New...