-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Bardzo dziękuję :) wróciłam na sam początek wątku, chciałam zapoznać się z dziadziusiami i jestem porażona cierpieniem i smutnym losem Lapisia! jak dobrze ,że stanął na Twojej drodze... jak dobrze , że trafił do Anetki! ta rana.... była tak okropna! ogromna, strasznie wyglądała na zdjęciach! do tego ,zaawansowany wiek, chore serduszko! ciężko było go wyciągnąć z tego! Anetka jest wyjątkowa, oprócz serca ,ma jeszcze wiedzę, więc się udało! dobrze ,ze jeszcze mógł sobie pożyć ,kochany , bezpieczny i głaskany! szkoda ,ze tak króciutko :( ... nawet nie wiem? mam pojęcia jak to się stało ,ze dopiero teraz jestem u Lapisia?
-
Suka, która przez 11 lat miała "dom"... Riki za TM
anica replied to Zosia123's topic in Już w nowym domu
Zosiu, dziękujemy za wiadomości :) trzeba przyznać ,że ... dzieje się u Was, nieustająco! bardzo mocno zaciskam za trochę spokoju! i dużo, dużo zdrówka, dla całej psio-ludzkiej rodzinki ... ależ Rikunia, wypiękniała! odżyła! to całkiem inna sunia :) -
Dziękujemy , Zosiu :) ten kolega ,bardzo podobny do Watsonka ,jak bracia
-
A ja nie wiem ,dlaczego zawsze szukałam ubranek ,żeby i brzusio był zakryty, po jednym mokrym spacerku, ubranka nadają się do prania, teraz kupiłam u Poker też podobny fason jak Duśkowy i zobaczymy?
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dzieńdoberek to chyba zima zawitała wszędzie! we Wrocławiu, również bielutko, czyściutko, puchato! i nadal sypie, zobaczymy jak długo? czy się cieszę? nie wiem? zobaczymy? ja ogólnie rzecz biorąc , zimą zapadam jak niedźwiedź... w zimowy letarg ;) -
Serdecznie zapraszam na bazarek imienny dla suni ,która miała ,tylko ... wielkiego guza! guz został zoperowany, pozostał rachunek do zapłacenia, sunia nie ma nic ,nawet swojego imienia, proszę pomóż nam :) https://www.dogomania.com/forum/topic/349195-bazarek-imenny-dla-suni-z-guzem-wielkości-melona2001g20/
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Przywitam Nowy dzień, Nowy tydzień w FanKlubie, życząc Dobrego tygodnia dla wszystkich we Wrocławiu przestało padać, zato dmucha, wieje i chyba mrozi;) czas uodpornić się na pogodę! :) -
Zajrzę! oko nacieszę :) Dziewczyny ciepło poubierane , przy takiej zimie bez kubraczka ani, ani! i nie powiem , na zdjęciach i jeszcze przy takich ślicznotkach, zima wygląda ,nawet, nawet!
-
Na tym forum spotykają się miłośnicy psów, ludzie dla których pies jest członkiem rodziny! czasem jak trzeba, odmawiamy sobie pewnych 'uciech' życia doczesnego, żeby ratować swojego psa! a czasem dla innego ,który potrzebuje po prostu pomocy! czasem poświęcamy dla niego więcej czasu ,niż dla siebie samego :) nie wiem jak tu trafiłam, ale czytając Twój pierwszy wpis, zrobiło mi się strasznie smutno! oczywiście współczuję z powodu zawodu jakiego doznałaś, uważam , że oszustwo - każde! powinno się piętnować i karać! .... ale czytając,... nie widzę tutaj, żadnej miłości! biedny piesio... rzeczowa relacja, możliwość zwrotu :( zamiana :( zwrot pieniędzy :( tak jak by to chodziło o rzecz :( Nie dziw się proszę takiej reakcji moich przedmówców, tutaj ludzie ratują psy! przecież są to istoty ,które czują! kochają! cierpią! tęsknią! cieszą się! przeżywają lęk! itd dokładnie tak samo jak ludzie!... czy nie widzisz tego ???
-
Prawda? jak już ,przylgnie łatka 'agresor' zawsze wszystko jest trudniejsze! Zdrówka ,zdróweczka! dla suni ,zostawiam życzenia! :) i jeszcze raz zapraszam wszystkie ,dobre ciocie na bazarek imienny dla tej suni, niechaj ma wreszcie coś swojego https://www.dogomania.com/forum/topic/349195-bazarek-imenny-dla-suni-z-guzem-wielkości-melona2001g20/?page=1
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
I dobrego odpoczynku, weekendowego ... a gdzie ta piękna zima??? we Wrocławiu, to 'jaja' są nie zima! pada,pada! mokro, szaro, dżdżysto, na drugi dzień mróz, trochę śniegu a w następnym.... pada,pada! mokro, szaro, dżdżysto, na drugi dzień mróz, trochę śniegu i tak już drugi czy trzeci tydzień! :(