-
Posts
62499 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
40
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by anica
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Bardzo mi się ,podobają te życzenia! dołączę się... też tego samego! -
Ciepłe myśli zostawiam :) zdrowiej nam sunieczko, teraz będzie już tylko lepiej! współczuję Kasi, naprawdę trudna sytuacja! masz rację ,Elu poczekamy spokojnie, Kasia jak będzie mogła to zajrzy i coś napisze, najważniejsze ,że już po.... Ja ze swojej strony również pozwolę sobie serdecznie zaprosić wszystkich na bazarek imenny dla tej suni https://www.dogomania.com/forum/topic/349195-bazarek-imenny-dla-suni-z-guzem-wielkości-melona2001g20/
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
Dzień dobry z mokrego Wrocławia u nas była zima też... chyba dwa dni... dobrze ,że już prawie połowa stycznia, do wiosny niedaleko a póki co ,to wiosennego nastroju ,życzę -
Zapraszam serdecznie na bazarek z firmowymi oficerkami Promod- nowe i płaszczem Carry , wyglada jak nowy, naprawdę warto :) https://www.dogomania.com/forum/topic/349170-błyskawiczny-zimowy-oficerki-i-płaszcz-dla-rokunia-do-2201-g20/
-
... no tak! trzeba się cieszyć ,że to TYLKO przepuklina ... Eluniu, tym razem ,tak jak mówiłam wcześniej, całość moich fantów ,przeznaczam na Twoich beneficjentów , tak podzielisz ,żeby było dobrze! i tak to wszystko ,kropla w morzu potrzeb! ja zrobiłam na razie bazarek taki ,malutki z kalendarzami dla Rokunia, na który skorzystam z okazji i serdecznie zaproszę :)
-
Benia już ma DS. Benia - kolejna ofiara człowieka, której musimy pomóc :(
anica replied to elik's topic in Już w nowym domu
To ja przywitam ,trzeci dzień Nowego Roku w FanKlubie we Wrocławiu, biało , bielusieńko.... no przynajmniej czysto jest! ;) to tak, żeby było pozytywnie,,,, -
Serdecznie zapraszam na bazarek z kalendarzami 2019 dla Rokunia do dn 17,01,2019 g20 https://www.dogomania.com/forum/topic/349128-kalendarze-2019-dla-rokunia-z-chorą-skórą-do-17011019-g20/?page=1
-
Sali - czarnulka-chcemy suni pomóc,czy się uda?Sali od 11.06.18 w DS.
anica replied to Anula's topic in Już w nowym domu
To prawda! Sali ma wspaniały domek! jest kochana i kocha mam jeszcze kilka fotek z odwiedzin u mnie :) Sali pokazuje się :) Sali potrafi wiele! przydałby się jakiś filmik, zdjęcia tak nie oddają ,wszystkich umiejętności suni a Pani ,Ania potrafi z nią rozmawiać ;) ... smaczki... dobra rzecz ;) Sali jest ciekawa ,wszystkiego i porusza się z taką gracją :) Sali to naprawdę śliczna i mądra sunia, nie sposób jej nie kochać :) -
U nas też jeszcze nawet dzisiaj pojedyncze petarady strzelają! :( jaki to okropny zwyczaj a już się cieszyłam, że będzie w tym roku trochę spokojniej... niestety nie było! coraz częściej się mówi ile nieszczęścia jest przez te petardy.. i w kolejnym roku ,znowu strzelają :( ... a przecież są lasery! :)