Jump to content
Dogomania

azalia

Members
  • Posts

    7825
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by azalia

  1. Mar. gajko różnica zapewne jest taka,że grzybcio jest starszy,a podgrzybcio trochę młodszy.
  2. Uśmiechnięty Azyrek wygląda przepięknie. Jak by więcej jadł,pewnie jeszcze szerzej by się śmiał.;)
  3. Ano właśnie,też się boję żeby Szopenik nie cierpiał. Właściciel będzie może mu przedłużał życie,a przy tej chorobie się cierpi.
  4. Bardzo mi przykro i smutno,że Szopenik taki słaby jest. 2 tygodnie temu odszedł na niewydolność nerek jeden z moich psów,też duży i kochany. Czy Szopen dostawał kroplówki,jakieś leki na nerki?
  5. Fajnie sobie leżakują,ślicznoty kochane.
  6. Ależ się cieszę,że Fenuś zmężniał. Rzadko coś piszę,ale jestem na wątku codziennie.
  7. Czyli wszystko wskazuje na to,że to jest TEN dom i piesio będzie w nim szczęśliwy.
  8. Jakie wrażenie zrobiły na Was Panie Kubusia-Gizmusia?
  9. Bardzo się cieszę z tych wspaniałych wiadomości. Cudnie,że Gizmuś jest również pieskiem domowym. No i fajnie,że jest zaproszenie do domku. Czy Gizmuś jest nadal Gizmusiem?
  10. Niech Alficzek będzie najszczęśliwszym pieskiem na świecie.
  11. Szkoda,że ja zdjęć nie widzę. Cieszę się,że Nelcia jest księżniczką łóżkową.
  12. Oj wypatrz go Romko koniecznie. Nie podoba mi się to,że jeden pies domowy,a Gizmuś nie. Przecież on jest nieduży,zmarznie zimą,a nawet jesienią na dworze.
  13. Dopiero przeczytałam z opóźnieniem .Dziwi mnie,że Bryzunia tak dużo tego euthyroxu bierze. Mój Bono ważył 44 kg i brał rano 2 tabl.i wieczorem 2 euthyroxu 200. Często badałam mu parametry tarczycy i zawsze było o.k.
  14. Tak wspaniałe wiadomości czyta się z wielką radością. Życzę Vikuni,aby jak najdłużej była tak radosna i zdrowa.
  15. Dobrze,że Szopenik się nie poddaje,oby trwało to jak najdłużej.
  16. Oby się wreszcie koteczce udało znależć swój,kochający dom.
  17. Przyznam się,że ja również poczytuję wątek Fenusia,ale nic nie piszę. Podziwiam AgęG,za Jej serce i wspaniałą organizację. Trzymam kciuki za chłopaka.
  18. Dzisiaj odszedł mój ukochany Bono,golden wzięty ze schroniska. Chorował na niedoczynność tarczycy,zostało kilkanaście opakowań leku EUTHYROX N 200.po 50 szt w opakowaniu. Oddam potrzebującemu pieskowi.
  19. Elik,ja również tak myślę,że Anioł Stróż czuwał . Postaram się zrobić zdjęcia.
×
×
  • Create New...