azalia
Members-
Posts
7825 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by azalia
-
Azyr znalazł swoje miejsce na ziemi!:)Życzymy szczęścia!
azalia replied to Wala2006's topic in Już w nowym domu
Uśmiechnięty Azyrek wygląda przepięknie. Jak by więcej jadł,pewnie jeszcze szerzej by się śmiał.;) -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
azalia replied to fona's topic in Już w nowym domu
Ano właśnie,też się boję żeby Szopenik nie cierpiał. Właściciel będzie może mu przedłużał życie,a przy tej chorobie się cierpi. -
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
azalia replied to fona's topic in Już w nowym domu
Bardzo mi przykro i smutno,że Szopenik taki słaby jest. 2 tygodnie temu odszedł na niewydolność nerek jeden z moich psów,też duży i kochany. Czy Szopen dostawał kroplówki,jakieś leki na nerki? -
KOREK- smutny, młody pies wyrzucony z samochodu- DOCZEKAŁ SIĘ! MA DOM
azalia replied to kiyoshi's topic in Już w nowym domu
Fajnie sobie leżakują,ślicznoty kochane. -
GIZMO,mały ,czarny ,puchaty,niedźwiadek JUŻ W SWOIM DOMU!!!
azalia replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Czyli wszystko wskazuje na to,że to jest TEN dom i piesio będzie w nim szczęśliwy. -
GIZMO,mały ,czarny ,puchaty,niedźwiadek JUŻ W SWOIM DOMU!!!
azalia replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Jakie wrażenie zrobiły na Was Panie Kubusia-Gizmusia? -
GIZMO,mały ,czarny ,puchaty,niedźwiadek JUŻ W SWOIM DOMU!!!
azalia replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Bardzo się cieszę z tych wspaniałych wiadomości. Cudnie,że Gizmuś jest również pieskiem domowym. No i fajnie,że jest zaproszenie do domku. Czy Gizmuś jest nadal Gizmusiem? -
Niewidomy 1,5 roczny Alfik w typie Shih-TZ już w DS.Widzi!
azalia replied to Anula's topic in Już w nowym domu
Niech Alficzek będzie najszczęśliwszym pieskiem na świecie. -
Szkoda,że ja zdjęć nie widzę. Cieszę się,że Nelcia jest księżniczką łóżkową.
-
GIZMO,mały ,czarny ,puchaty,niedźwiadek JUŻ W SWOIM DOMU!!!
azalia replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Oj wypatrz go Romko koniecznie. Nie podoba mi się to,że jeden pies domowy,a Gizmuś nie. Przecież on jest nieduży,zmarznie zimą,a nawet jesienią na dworze. -
Dopiero przeczytałam z opóźnieniem .Dziwi mnie,że Bryzunia tak dużo tego euthyroxu bierze. Mój Bono ważył 44 kg i brał rano 2 tabl.i wieczorem 2 euthyroxu 200. Często badałam mu parametry tarczycy i zawsze było o.k.
-
Tak wspaniałe wiadomości czyta się z wielką radością. Życzę Vikuni,aby jak najdłużej była tak radosna i zdrowa.
-
Malawaszko,zapytam z ciekawości ile waży Bryzunia i ile dziennie dostaje euthyroxu 200?
-
Doda - skrzywdzona i opuszczona sunia pilnie szuka domu
azalia replied to fona's topic in Już w nowym domu
Dobrze,że Szopenik się nie poddaje,oby trwało to jak najdłużej. -
Zuzia - Tricolorka pieszczocha szuka domu
azalia replied to irysek's topic in Kotki już w nowych domach
Oby się wreszcie koteczce udało znależć swój,kochający dom. -
Dzisiaj odszedł mój ukochany Bono,golden wzięty ze schroniska. Chorował na niedoczynność tarczycy,zostało kilkanaście opakowań leku EUTHYROX N 200.po 50 szt w opakowaniu. Oddam potrzebującemu pieskowi.
-
Koralik,przerażony psiak.Koralik został JUŻ W DOMU STAŁYM!!!
azalia replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Elik,ja również tak myślę,że Anioł Stróż czuwał . Postaram się zrobić zdjęcia.