Jump to content
Dogomania

azalia

Members
  • Posts

    7825
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by azalia

  1. Biedny MIsiulek,najbardziej mi żal,ż umierał w schronisku,ż nie zaaznał miłości,mam nadzieję że teraz jest już szczęśliwy.
  2. Jak się miewa Wercia?
  3. Iljova,jakby sunie była im bliska to by jej nie oddali.Zastnawiam się tylko,jak wyglądało jej żyie przez te 8 lat.
  4. Wygląda na to,że dobrze chłopak trafił,niech będzie szczęśliwy.
  5. Bardzo się martwię o Misię,właściciele o nią nie dbają,powinna być dobrze odżywiona po tak ciężkiej operacji,a ona biedna na łancuchu.
  6. Niech ci się wiedzie Franki,kochany piesku.A może są wieści z domku?
  7. to bardzo dobre wieści,tak trzymaj Nobilesku kochany.
  8. Oj biedny ten Pysiulek,nie ma szczęścia do ludzi.
  9. Tak mi przykro,że nie mogę złożyć deklaracji,mam już kilka a nie pracuję.Może w czerwcu jednorazowo się postaram wspomoc malutką.
  10. Biedne psiaki,czy ten dziad musi je trzymać w klatce?
  11. Ineczko bądź szczęśliwa maleńka!
  12. To czekamy na wiadomości z nowego domu.
  13. Ale żeby w przytulisku psy się mnożyły to nie do pomyślenia.
  14. Piękny chłopak z Uranka i grzeczny,oby jeszcze domek znalazł.
  15. Lolko kochana,jeśli chcesz,aby Ci pomóc to jasne że znajdę czas w piątek wieczorem.Mój tel.695461632
  16. Śliczna z Keluni dziewczynka,mam nadzieję,że domek szybko się znajdzie.
  17. HUmppa,dzięki za wspaniałe wieści,serce się raduje,że sunia jest u Was taka szczęśliwa.
  18. Tak mi żal Reksa i innych biedaków,które spacerują tylko raz w tygodniu,a ile jest schronisk zupełnie bez spacerów,serce się kraje.
×
×
  • Create New...