Wilczurku,ja wiem,że Ty się bardzo starasz i kochasz Delusia,ale zlituj się.Nie możesz go karmić wędlinami,masłem,tłustym rosołem,tłustym serem,śmietaną 30% i rzodkiewką i na dodatek mleko.Psy takich rzeczy nie powinny jadać,no chyba że troszeczkę,okazjonalnie.Zrób mu jedzonko lekkostrawne,po jednej trzeciej mięska(gotowane chude,indyk,kurczak bez skóry,wołowina,cielęcina lub królik),do tego jedna trzecia warzyw gotowanych(marchew,pietruszka i seler),no i ostatnia trzecia część kasza(tylko nie jęczmienna)lub ryż czy makaron.Po takim jedzonku chłopak będzie się dobrze czuł i szybciej zdrowiał,proszę Cię.