azalia
Members-
Posts
7825 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by azalia
-
Ależ on jest ładny,ma taką oryginalną urodę,wierzę że znajdzie dom.
-
żywe strachy na wróble....3 psy w szczerym polu -
azalia replied to lolka's topic in Już w nowym domu
Przykro mi lolka,ale niczego się nie dowiedział mąż bratanicy.Sąsiedzi nie wiedzą do kogo należą psy,albo nie chcą mówić.Ja pojechałabym w niedzielę,żeby popytac,ale nie wiem czy mąż się zgodzi jechać.Ja w takich sytuacjach się nie zastanawiam,ale zawsze człowiek musi być uzależniony od kogoś.Gdybyś jechała to mogłabym z Tobą pojechać,gdybyś chciała i dołożyłabym się do paliwa.Dzisiaj pojechałam zawieźć tej suni,o której pisałam karmę i niestety nie zanalazłam tych kobiet.O takim numerz są 2 bloki,pytałam,pukałam i nikt nic nie wie,moża spały pijane.Chyba nie byłyby takie perfidne i głupie,żeby mnie wykiwać z adresem,przecież nie mają czym karmić małej.Chciałam jeszcze jej zastrzyk hormonalny zafundować,bo w czerwcu będzie kolejna cieczka i znowu szczeniaki,ale pojadę tam jeszcze kilka razy,ja tak łatwo nie odpuszczam.Lolka,a co Ci powiedział kierownik schronu w Jeleniej? -
Uroczy kundelek szuka domu. Nie bądź obojętny.
azalia replied to ArturŚląsk's topic in Już w nowym domu
Arturze,a gdzie Norbi pojechał?Czy będzie możliwośc kontaktowania się z właścicielami,aby popytać o pieska? -
JURAND staruszek nie żyje... :-( Żegnaj piesku :(
azalia replied to _ogonek_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jurandziku kochany,obyś znalazł domek,pieniądze wysłałam. -
żywe strachy na wróble....3 psy w szczerym polu -
azalia replied to lolka's topic in Już w nowym domu
Dzwoniłam dzisiaj do bratanicy,teraz jest u weta z psami,ale obiecała,że spróbuje się czegoś dowiedzieć.MUsi tam pojechać,bo tam póki co nie mieszka. -
Po dwóch latach adopcji chcą uspić Irme!!!!!!!!!!!!!!
azalia replied to efra's topic in Już w nowym domu
Iga-ślicznota,ale była kilka zapytań o Irmę,a odpowiedzi brak. -
Depresja i brak oka równa się dożywocie ? Mailo ma domek :).
azalia replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
Dziękujemy za dobre wieści.No to chłopak już czysty,wystrzyżony i wyczesany,to i na Rosie robi większe wrażenie.Czekamy na zdjęcia pięknisia. -
żywe strachy na wróble....3 psy w szczerym polu -
azalia replied to lolka's topic in Już w nowym domu
Teraz mnie oświeciło,że moja bratanica ma domek do remontu w Mysłowie (chyba nie pomyliłam miejscowości,mam nadzieję).Jutro do niej zadzwonię,to może czegoś się dowiem o owczarku i czarnym lub czarnulce. -
żywe strachy na wróble....3 psy w szczerym polu -
azalia replied to lolka's topic in Już w nowym domu
Ludzie są okropni,zostawiają psy w szczerym polu,żeby pilnowały jakiegoś marnego poletka.Zastanawiam się czy TOZ coś tu pomoże.Na mnie dośc dobre wrażenia zrobiła żona kierownika schronu,jak brałam stamtąd psa,ona chyba działa w TOZ w Jeleniej Górze.Nie wiem czy jest jakiś paragraf na to,że psy nie mogą być na odległym polu.Jak właściciele powiedzą,że są regularnie karmione i dbają o nie.Niestety u nas zwierzęta muszą już prwie umierac,żeby ktoś z jakiejś instytucji się zainteresował.Spróbuję się czegoś dowiedzieć,bo nie znam nikogo z TOZu,popytam znajomych.Dzisiaj miałam taką sytuację,wychodziłam z tesco i zaczepiły mnie 2 kobiety,jak się okazało matka z córką.Chciały pieniędzy,niby na gaz tylko chyba taki do picia,bo już były podchmielone.Była z nimi zabiedzona sunia,mała kudłatka,bardzo zaniedbana,powiedziały że ma 8 lat.Przyzanały,że piją,nie pracują i zaproponowały,żebym zabrała psinkę.Ja,gdybym miaszkała sama nie zastanawiałabym się nawet przez chwilę,zaraz wzięłabym ją do auta,ale mąż i ojciec chyba wygoniliby mnie z domu z kolejnm psem.Stanęło na tym,że wzięłam adres i obiecałam że przywiozę jutro małej karmę,biedulka nawet obróżki i smyczki nie ma,jest bardzo łagodna,cały czas mam ją przed oczami.Będę pytać,może ktoś ją zechce przygarnąć,strasznie mi jej żal,szkoda że nie mogę sama decydować,już by była u mnie maleńka taka niedożywiona.Czy musi być wszędzie tyle tego nieszczęścia? -
Soboz4,dowiedz się proszę co u Plameczki tak dawno nie było wieści.
-
Miło widzieć,że Misio miewa się dobrze.
-
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
azalia replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dobrze,że właściciel był u weta,a pytałaś Martiko o fryzjera,powiedz mu,że fryzjer zrobi porządek z sierścią szybciej i profesjonalnie. -
Mały MAX-uratowany przez dzieci z Domu Dziecka zostaje w dt-RADOM
azalia replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Kochany Maksiu czeka,domku odezwij się. -
Pascalku bądz szczęśliwy... ;( (*)
azalia replied to BUDRYSEK's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kochany Pascalku,bądź szczęśliwy tam gdzie teraz jesteś. -
Do zobaczenia kiedyś, Bruno, piesku kochany...
azalia replied to Wiedźma's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Wątek Bruno jest bardzo obszerny,narazie nie mogę przeczytać całości.Chciałam zapytać,czy schronisko dokłada się do leczenia pieska? -
Nieduża Trejsi-kara ma byc długa i dotkliwa? Trojmiasto.
azalia replied to brazowa1's topic in Już w nowym domu
Przejrzałam pobieżnie wątek i szczerze żal mi tej suni,także dlatego że została potraktowana na dogo niezbyt przychylnie.Od 2008 roku wątek liczy tylko 6 stron,przerwy w pisaniu postow nawet półroczne.Brązowa1,założycielka wątku napisała w grudniu 2010,że ona już nie opuści schroniska,nie daje jej już szansy,przykre to.Bywają takie wątki,gdzie jest taka mobilizacja i to nie zawsze z powodu krytycznego stanu psa,że deklaracje zbiera się w tydzień.A tutaj tyle czasu i nic,a przecież można było,szukam opdpowiedzi dlaczego?Zabrakło entuzjazmu,nadziei i czegoś jeszcze,a Trejsi coraz starsza,czeka.... -
WIĘZIEŃ - 3 lata w komórce, śląsk [*] za późno...
azalia replied to missieek's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Martiko,ale tej wizyty sobotniej nie zapowiadaj.A z drugiej strony facet jest po prostu niekulturalny,lekceważy Cię nie odbierając telefonów. -
Romeo po 10 latach w schronisku MA WSPANIAŁY DOM.
azalia replied to Pianka's topic in Już w nowym domu
jak dobrze widzieć Romcia w dobrej formie:lol: