Aniu,wspaniały pomysł z założeniem wątku.Przyznam się,że przeczytałam tylko pierwszą i ostatnią stronę,ale jutro nadrobię i przeczytam wszystkie,bo widzę że warto.Psy są piękne,zadbane ,piękne miejsce,psiaki szczęsliwe,Wilczuś sobie pływa.Gratuluję Ci i szczerze podziwiam Twój zapał i pasję no i oczywiście wieeeeelkie serce.