Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. Super wiadomości! I Lusia jaka zadowolona, ma taki uśmiechnięty pycholek. Cała ta historia, która miala swoj początek w lesie skończyła się dla niej rewelacyjnie. Teraz zadanie jakie stoi przed Stworzyszeniem, które opiekowało się Lusią, to spłaca długu za jej leczenie - operacj usunięcia oka i sterylizację. Z mojego bazarku na Lusię i Łatkę jest już w tej chwili 151 zł do podziału, i może jeszcze ktoś pomoże, i jakoś wspólnymi siłami damy radę!
  2. Powyższe propozycje są bardzo dobre! Może faktycznie szybciej pomógłby lekarz, który spotkał się z takim przypadkiem jak u Lusi, niż specjalista, który nie miał do czynienia z takim psem. A Państwu, którzy chcą wziąźć do siebie Lusię należą się serdeczne podziękowania za chęć udzielenia pomocy chorej suni! I może pomysł z domem tymczasowym jest całkiem dobrym pomysłem .... W sobotę będę robiła bazarek, bo mam juz dwie bidy, i mogę zróbić również dla Lusi. Proszę o wyrażenie zgody. Link wrzucę na wątek.
  3. [quote name='Gosiara']Ja dziękuję zawsze bo to moja inicjatywa była żeby te wątki założyć:)[/QUOTE] I bardzo dobrze, że wyszłaś tu na dogo z inicjatywą, bo inaczej nikt nie wiedziałby, że jest Pani Teresa, która potrzebuje naszej pomocy.
  4. [quote name='Gosiara']MALWA Bardzo Wam dziekuje w ich imieniu:)[/QUOTE] Nie trzeba. Pani Teresa też mi dziękowała, dzisiaj dostałam jeszcze sms. Domaganiacy zwykle sobie pomagają, na ile oczywiście mogą.
  5. Po tych cudownych wiadomościach z domku tymczasowego proponuję zmienić częściowo tytuł wątku!
  6. [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]18 września zakończył się bazarek, który robiłam dla Michaela i Niutka! [/FONT][/COLOR] [FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e]Z tego bazarku wpłynęła kwota 252,20 zł, i tym samym na jednego psiaka przypada kwota 126,10 zł. Rozliczenie bazarku ( wpłaty i nadwyżki ) znajduje sie na stronie 5 bazarku: [/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e][URL="http://www.dogomania.pl/threads/214281-Nowe-książki!-Bazarek-na-oskalpowanego-Michaela-i-upodlonego-Niutka-!-ROZLICZAM"][COLOR=purple][FONT=Times New Roman]http://www.dogomania.pl/threads/214281-Nowe-książki!-Bazarek-na-oskalpowanego-Michaela-i-upodlonego-Niutka-!-ROZLICZAM[/FONT][/COLOR][/URL] [/COLOR][/FONT] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Dzisiaj rano przelałam na konto, które widnieje na wątku [U]kwotę [B]126,10[/B] zl na Michaela[/U]![/FONT][/COLOR]
  7. Kochany Niutek! Super, że są postepy w jego zachowaniu, w psychice. Napisałam na pw do togaa ( bo to z nią pisałam już wcześniej ) prośbę o potwierdzenie wpływu kwoty 126,10 zl na wątku i na bazarku
  8. 18 września zakończył się bazarek, który robiłam dla Michaela i Niutka!:loveu: Z tego bazarku wpłynęła kwota 252,20 zł, i tym samym na jednego psiaka przypada kwota 126,10 zł. Rozliczenei bazarku ( wpłaty i nadwyżki ) znajduje sie na stronie 5 bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214281-Nowe-książki!-Bazarek-na-oskalpowanego-Michaela-i-upodlonego-Niutka-!-ROZLICZAM"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/threads/214281-Nowe-książki!-Bazarek-na-oskalpowanego-Michaela-i-upodlonego-Niutka-!-ROZLICZAM[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [LEFT]Dzisiaj rano przelałam na konto, które widnieje na 1 stronie [U]kwotę [B]126,10[/B] zl na Niutka[/U]!:multi:[/LEFT]
  9. Byłam dzisiaj u Pani Teresy i potwierdzam, ze jest potrzebna pomoc dla zwierząt. Pani Teresa to osoba bardzo troskliwa w stosunku do zwierząt. Ma kilka kotów, w tym również na tymczasie oraz psa Karmelka. Wraz z moją Siostrą zawiozłyśmy: -20 litrów zwirku, - 6 kg karmy suchej dla kotów, - 4 puszki karmy dla psa po 1.250 gr., - po 2 kg: ryżu, kaszy i makaronu, - ciastka dla Karmelka.
  10. [quote name='Jelena Muklanowiczówna']Dobrze, tylko czemu w tym wydarzeniu podawana jest informacja, że Łatka jest do października bezdomna, jak dzisiaj jedzie do hotelu do Murki?[/QUOTE] Ta informacja była wcześniej, kiedy nie było wiadomo co z Łatką. Ostatnie posty wskazują już na to, ze jedzie do Murki. Chyba, ze chodzi o wydarzenie na FB ? Niestety nie mam tam konta...
  11. [quote name='Roszpunka']... żeby zwrócić na siebie uwagę i zmusić człowieka do rzucenia mu patyka czy piłki szczeka bez opamiętania. I potrafi tak przez cały dzień...[/QUOTE] .... i pewnie jedynie z przerwą na siku lub papu ?
  12. Kolejna tragedia! Nescca ma to cholerne szczęście, ze zawsze jakąś bidę wypatrzy! Z korzyścią oczywiście dla samej bidy! A te pieski na zdjęciu, to które z tych odebranych?
  13. [quote name='tayga']Nie mozemy się zgrać w czasie... jak ja mogę to Aga nie i odwrotnie :( Mam nadzieję, ze w najblizszy weekend się uda.[/QUOTE] To jeśli się uda ten spacer, to nie zapomnij o modelu Aguś!
  14. Cudny mały Pakuś! Pierwsze zdjęcie po prostu rzuca na kolana.... Roszpunka - wszystkie kijki po drodze wyzbierałaś?
  15. Zaglądam na szczęśliwie zakończony wątek... Co u pieska? Czy zobaczę jakieś zdjęcia Tobisia z nowego domku ?
  16. Zaglądam do pieska..... Czy jest jakieś zainteresowanie Rafim? Pytam, bo czytałam wcześniej, ze ma obserwatora na allegro oraz całą stertę ogłoszeń.
  17. [quote name='Gosiara']Nie da się u mnie wysłać pw podaje tutaj numer:)505063765[/QUOTE] Dzięki za telefon! Dzisiaj to już późno, ale jutro zadzwonię.
  18. Poproszę na pw nr tel. do P. Teresy. Jestem z Poznania, chciałabym pomóc, ale muszę najpierw się skontaktować.
  19. Jeszcze szansa w tym, ze na FB ludzie wpłacają kasę... Nie mam tam konta, ale wiem od znajomych... Odemnie tez będą pieniążki na Łatke - z mojego bazarku ....
  20. A ten hotelik u Murki to płatny ? Ile kosztuje m-c i jak długo ma tam zostać? Czy po 15 października Łatka moze wrócić z powrotem do pani, u kórej jest obecnie - jako do DT? Dużo pytań z mojej strony, ale też ciekawość ogromna... I najważniejsze, że nie wraca na łańcuch ....
  21. Hej Marta! Jak tam psiaki? Jeśli będziesz robiła bazarek, to wrzuć tu link, troche popodrzucam, zeby biło po oczach!!!
  22. Kurcze smutne to wszystko, chcecie pomóc, a tu ... nic! Pies tego nie rozumie, boi się, to i sam nie przyjdzie. A może by na jedzenie spróbować, jak głodny to przyjdzie, może...
  23. Bardzo się ciesze, że Lusia znalazła domek, czy raczej domek znalazł ją. Czy informacja na 1 stronie, że jest dług do spłaty jest nadal aktualna? Pytam, bo zastanawiam się czy nowa rodzina może mogłaby ciut odciążyć Towarzystwo, pod którego opieką była Lusia? Z mojego bazarku też będzie jakaś kwota, na razie z tych zadeklarowanych wpłat przez licytację i tych już wpłaconych liczę na nieco ponad 110 zł, i to byłoby do podziału z Łatką, kgtóra nie może wrócić na łańcuch, a niestety na domek też specjalnie nie ma kasy.
×
×
  • Create New...