MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Super wiadomości! I Lusia jaka zadowolona, ma taki uśmiechnięty pycholek. Cała ta historia, która miala swoj początek w lesie skończyła się dla niej rewelacyjnie. Teraz zadanie jakie stoi przed Stworzyszeniem, które opiekowało się Lusią, to spłaca długu za jej leczenie - operacj usunięcia oka i sterylizację. Z mojego bazarku na Lusię i Łatkę jest już w tej chwili 151 zł do podziału, i może jeszcze ktoś pomoże, i jakoś wspólnymi siłami damy radę!
-
*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Powyższe propozycje są bardzo dobre! Może faktycznie szybciej pomógłby lekarz, który spotkał się z takim przypadkiem jak u Lusi, niż specjalista, który nie miał do czynienia z takim psem. A Państwu, którzy chcą wziąźć do siebie Lusię należą się serdeczne podziękowania za chęć udzielenia pomocy chorej suni! I może pomysł z domem tymczasowym jest całkiem dobrym pomysłem .... W sobotę będę robiła bazarek, bo mam juz dwie bidy, i mogę zróbić również dla Lusi. Proszę o wyrażenie zgody. Link wrzucę na wątek. -
Pomoc Żywnościowa Dla Psa i kotów z Poznania!
MALWA replied to Karmelkowie's topic in Koty w potrzebie
[quote name='Gosiara']Ja dziękuję zawsze bo to moja inicjatywa była żeby te wątki założyć:)[/QUOTE] I bardzo dobrze, że wyszłaś tu na dogo z inicjatywą, bo inaczej nikt nie wiedziałby, że jest Pani Teresa, która potrzebuje naszej pomocy. -
Pomoc Żywnościowa Dla Psa i kotów z Poznania!
MALWA replied to Karmelkowie's topic in Koty w potrzebie
[quote name='Gosiara']MALWA Bardzo Wam dziekuje w ich imieniu:)[/QUOTE] Nie trzeba. Pani Teresa też mi dziękowała, dzisiaj dostałam jeszcze sms. Domaganiacy zwykle sobie pomagają, na ile oczywiście mogą. -
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
MALWA replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]18 września zakończył się bazarek, który robiłam dla Michaela i Niutka! [/FONT][/COLOR] [FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e]Z tego bazarku wpłynęła kwota 252,20 zł, i tym samym na jednego psiaka przypada kwota 126,10 zł. Rozliczenie bazarku ( wpłaty i nadwyżki ) znajduje sie na stronie 5 bazarku: [/COLOR][/FONT] [FONT=Tahoma][COLOR=#3e3e3e][URL="http://www.dogomania.pl/threads/214281-Nowe-książki!-Bazarek-na-oskalpowanego-Michaela-i-upodlonego-Niutka-!-ROZLICZAM"][COLOR=purple][FONT=Times New Roman]http://www.dogomania.pl/threads/214281-Nowe-książki!-Bazarek-na-oskalpowanego-Michaela-i-upodlonego-Niutka-!-ROZLICZAM[/FONT][/COLOR][/URL] [/COLOR][/FONT] [COLOR=#3e3e3e][FONT=Tahoma]Dzisiaj rano przelałam na konto, które widnieje na wątku [U]kwotę [B]126,10[/B] zl na Michaela[/U]![/FONT][/COLOR] -
18 września zakończył się bazarek, który robiłam dla Michaela i Niutka!:loveu: Z tego bazarku wpłynęła kwota 252,20 zł, i tym samym na jednego psiaka przypada kwota 126,10 zł. Rozliczenei bazarku ( wpłaty i nadwyżki ) znajduje sie na stronie 5 bazarku: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214281-Nowe-książki!-Bazarek-na-oskalpowanego-Michaela-i-upodlonego-Niutka-!-ROZLICZAM"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/threads/214281-Nowe-książki!-Bazarek-na-oskalpowanego-Michaela-i-upodlonego-Niutka-!-ROZLICZAM[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [LEFT]Dzisiaj rano przelałam na konto, które widnieje na 1 stronie [U]kwotę [B]126,10[/B] zl na Niutka[/U]!:multi:[/LEFT]
-
Pomoc Żywnościowa Dla Psa i kotów z Poznania!
MALWA replied to Karmelkowie's topic in Koty w potrzebie
Byłam dzisiaj u Pani Teresy i potwierdzam, ze jest potrzebna pomoc dla zwierząt. Pani Teresa to osoba bardzo troskliwa w stosunku do zwierząt. Ma kilka kotów, w tym również na tymczasie oraz psa Karmelka. Wraz z moją Siostrą zawiozłyśmy: -20 litrów zwirku, - 6 kg karmy suchej dla kotów, - 4 puszki karmy dla psa po 1.250 gr., - po 2 kg: ryżu, kaszy i makaronu, - ciastka dla Karmelka. -
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
MALWA replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jelena Muklanowiczówna']Dobrze, tylko czemu w tym wydarzeniu podawana jest informacja, że Łatka jest do października bezdomna, jak dzisiaj jedzie do hotelu do Murki?[/QUOTE] Ta informacja była wcześniej, kiedy nie było wiadomo co z Łatką. Ostatnie posty wskazują już na to, ze jedzie do Murki. Chyba, ze chodzi o wydarzenie na FB ? Niestety nie mam tam konta... -
[quote name='Roszpunka']... żeby zwrócić na siebie uwagę i zmusić człowieka do rzucenia mu patyka czy piłki szczeka bez opamiętania. I potrafi tak przez cały dzień...[/QUOTE] .... i pewnie jedynie z przerwą na siku lub papu ?
-
YUKI (dawniej HES) husky ze schroniska szuka opiekuna i przyjaciela
MALWA replied to caromina's topic in Już w nowym domu
[quote name='tayga']Nie mozemy się zgrać w czasie... jak ja mogę to Aga nie i odwrotnie :( Mam nadzieję, ze w najblizszy weekend się uda.[/QUOTE] To jeśli się uda ten spacer, to nie zapomnij o modelu Aguś! -
Cudny mały Pakuś! Pierwsze zdjęcie po prostu rzuca na kolana.... Roszpunka - wszystkie kijki po drodze wyzbierałaś?
-
Sfilcowany,zadredziały, niespełna 3 kg pudel mini. z padaczką-MA DOM!!!
MALWA replied to monikab's topic in Już w nowym domu
Zaglądam na szczęśliwie zakończony wątek... Co u pieska? Czy zobaczę jakieś zdjęcia Tobisia z nowego domku ? -
YUKI (dawniej HES) husky ze schroniska szuka opiekuna i przyjaciela
MALWA replied to caromina's topic in Już w nowym domu
I gdzie są fotki ? :cool3: -
RAFIK - malutki niewidomy psiaczek JUŻ w DT, poszukuje domu na zawsze!
MALWA replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do pieska..... Czy jest jakieś zainteresowanie Rafim? Pytam, bo czytałam wcześniej, ze ma obserwatora na allegro oraz całą stertę ogłoszeń. -
Pomoc Żywnościowa Dla Psa i kotów z Poznania!
MALWA replied to Karmelkowie's topic in Koty w potrzebie
[quote name='Gosiara']Nie da się u mnie wysłać pw podaje tutaj numer:)505063765[/QUOTE] Dzięki za telefon! Dzisiaj to już późno, ale jutro zadzwonię. -
Pomoc Żywnościowa Dla Psa i kotów z Poznania!
MALWA replied to Karmelkowie's topic in Koty w potrzebie
Poproszę na pw nr tel. do P. Teresy. Jestem z Poznania, chciałabym pomóc, ale muszę najpierw się skontaktować. -
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
MALWA replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jeszcze szansa w tym, ze na FB ludzie wpłacają kasę... Nie mam tam konta, ale wiem od znajomych... Odemnie tez będą pieniążki na Łatke - z mojego bazarku .... -
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
MALWA replied to Tola's topic in Już w nowym domu
A ten hotelik u Murki to płatny ? Ile kosztuje m-c i jak długo ma tam zostać? Czy po 15 października Łatka moze wrócić z powrotem do pani, u kórej jest obecnie - jako do DT? Dużo pytań z mojej strony, ale też ciekawość ogromna... I najważniejsze, że nie wraca na łańcuch .... -
Hej Marta! Jak tam psiaki? Jeśli będziesz robiła bazarek, to wrzuć tu link, troche popodrzucam, zeby biło po oczach!!!
-
Bardzo się ciesze, że Lusia znalazła domek, czy raczej domek znalazł ją. Czy informacja na 1 stronie, że jest dług do spłaty jest nadal aktualna? Pytam, bo zastanawiam się czy nowa rodzina może mogłaby ciut odciążyć Towarzystwo, pod którego opieką była Lusia? Z mojego bazarku też będzie jakaś kwota, na razie z tych zadeklarowanych wpłat przez licytację i tych już wpłaconych liczę na nieco ponad 110 zł, i to byłoby do podziału z Łatką, kgtóra nie może wrócić na łańcuch, a niestety na domek też specjalnie nie ma kasy.