Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. [quote name='giselle4']albo bawi sie patyczkiem [URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/2qIf45ggZYJ"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi3633/9e2ade60000fa7114e739059/sdc11329[/IMG][/URL][/QUOTE] Bawi się patyczkiem? Mnie się wydaje, że raczej badyla przytaszczył !
  2. Wcześniejsza wersja bardziej mi odpowiadała. Choć teraz Pakunio nadal jest piękny.
  3. Łatka ma takie duże, mądre oczy. Piekna sunia!
  4. Rozumiem Twoją decyzję Marto! I popieram!
  5. Znowu sporo wydałaś! Czas zrobić kolejny bazarek na Sziwę i dzieciaka!
  6. [quote name='anett']Malwa na górze w zakładce Społeczeństwo jest Lista Użytkowników - tam po prawej stronie masz wyszukiwarkę - kliknij : wyszukiwanie zaawansowane i wpisz 'skąd?' z samej Wrześni zarejestrowani są: [url]http://www.dogomania.pl/memberlist.php?s=&securitytoken=1316177273-120309b878fc9c65a64d1b88fd67a12a2714dd7f&do=getall&ausername=&homepage=&field1=&field2=Wrze%C5%9Bnia&field3=&field4=&icq=&aim=&msn=&yahoo=&skype=&postslower=&postsupper=&joindateafter=&joindatebefore=&lastpostafter=&lastpostbefore=&sort=username&order=[/url] Września to w miarę niedaleko Poznania (ok. 50km) a z Poznania jest dużo sprawdzonych osób na dogo - daj znać czy udało się kogoś załatwić do wizyty[/QUOTE] Dzięki, zaraz sprawdzam!
  7. Zaglądam do Rafika! Co nowego u psiaczka?
  8. Dziewczyny! Proszę o pomoc! Przepraszam, ze na tym wątku piszę nie na temat, ale chciałabym poszukać osób z konkretnej miejscowości, i w związku z tym mam prośbę czy może mi ktoś napisać w jaki sposób mam poszukać konkretnej osoby, czy jest tu jakiś spis na dogo? Poszukuję osoby z okolic Wrześni woj. wielkopolskie, która mogłaby przeprowadzić wizytę przedadopcyjną w ludzi, którzy chcą wyadoptować spracowanego konia. Watek prowadzi Gosiara. Chodzi jejo to, by koń trafił do zwierzolubnych, w dobre warunki, a nie do takich, co go oddadzą dla pieniędzy na rzeź. Jeszcze raz proszę o pomoc!
  9. No cóż, mnie Pakuś jakoś do yorka nie pasuje, ale i tak piękny i zjawiskowy!
  10. [quote name='Crys']Je je ale teraz pluje śluzem :/ Jak wyjdzie z czegoś to zaraz coś nowego się przy pląta.[/QUOTE] Biedna mała! Jestem za tym, aby w 1 poście zrobić rozliczenie: wpisać kto i ile wpłacił, i ile wynosi teraz dług. I na czerowno, żeby po oczach dawało. W tytule wątku też bym wpisała, ze jest dług, to więcej osob ściągnie do siebie.
  11. Jestem na zaproszenie Ewy, ale kurcze nie pomogę, bo ja nie zabieram na DT. Nawet nie wiem czy gdzieś są jakieś wolne. Sama szukałam takiego domku dla wysterylizowanej Łatki z łańcucha, i kiepsko, nic... bida z domkami. A co do samej Smołki, to jeśli szycie nie wchodzi w grę, to może faktycznie jakieś opatrunki żelowe, w zależności od tego co proponuje lekarz... I jakis ochraniacz na pyszczek typu kołnierz, żeby tego nie lizała, gruyzła czy drapała. Na Animal Planets widziałam, ze psy z takimi ranami, które nie nadają się do zszycia smaruje się miodem, który jest jak lep i rana lepiej się zasklepia i goi, ale sama już nie wiem czy to prawda i jak to działa.
  12. A na tym pierwszym zdjeciu, co to cioteczki zwołuje :cool3: to chyba raczej tak się ustawił, żeby nam zaprezentować całe swoje uzębienie. Paszcza piękna! :eviltong:
  13. Zdjęcia pierwsza klasa, ale i model niczego sobie! Po prostu wyjątkowy! A co do badyli, to chyba coraz większe wyszukuje, i tacha do tych zdjęć!
  14. Maluch rozkoszny! Po prostu model pierwsza klasa!
  15. Zaglądam do suni. Co u Gabi?
  16. Piękna sunia, żal mi jej, nawet bardzo. Teraz, kiedy jesień się zbliża będzie coraz zimniej, oj szkoda psiny w kojcu, powinna iść jak najszybciej do domu! Tylko skąd te domki brać?
  17. [quote name='inga.mm']wybaczcie, że nie mam czasu na wpisywanie się (tylko podczytuję), jednak jeśli trzeba by bylo w Warszawie jakoś pomóc, proszę mnie wzywać, postaram sie pomóc[/QUOTE] Każda pomoc potrzebana! Dziękuję w imieniu Juranda!
  18. [quote name='Tola']Nie wiem jak to będzie, bo teraz potrzebny jeszcze domowy tymczas dla Nuki z mojego podpisu:roll: Sunia ma 150 zł stałych deklaracji i musi zmienic DT:roll:[/QUOTE] A Łatka? Do kiedy może być u Pani Kai?
  19. Dobrze, że w ogóle coś je, że zaczęła. Może to miejsce po usunięciu oczka tak jej bardzo dokucza, boli i dlatego nie jadła. Mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej. A o Lusi cały czas pamiętam! W poniedziałek będzie bazarek i już teraz zapraszam do zaglądania, podnoszenia i przede wszystkim kupowania!
  20. [quote name='Incia']Jak wiele ta dziewczyna będzie musiała jeszcze znieść? To się w głowie nie mieści.[/QUOTE] Wiele to ona juŻ przeszła, ale też wiele przed nią... Niestety ...
  21. [quote name='Crys']Dzisiaj nie przyjęła kroplówki, ale je biszkopty. Dostała troszkę puszki dla szczeniaków i też zjadła.[/QUOTE] To bardzo dobrze, że choć trochę się ruszyło. Może Lusia miała taka blokadę po usunięciu oczka?
  22. [quote name='Crys']Byłyśmy u Pani weterynarz, dzisiaj dostała Glukozę do podania w domu. Jutro będą wyniki krwi. I potrzebny jest transport do lecznicy ode mnie z Ząbkowic.[/QUOTE] A czy Pani weterynarz mówiła coś na temat tego, ze Lusia nie je i nie pije? Chodzi mi o to co jest tego przyczyną?
  23. [quote name='Germaine']Cezar dostaje nowy antybiotyk i lek przeciwbólowy i przeciwzapalny. Jeździmy na zmianę opatrunków codziennie, rana jest przemywana, smarowana maścią. Rana jest coraz mniejsza, ładnie naskórkuje i ziarninuje. Czesio już skacze jak sprężyna na wysokość mojej głowy, to wulkan energii. Można sie w nim zakochać :loveu: jest cudowny[/QUOTE] Super wieści! Dobrze, ze choć tu jest coraz lepiej. Dzisiaj gdzie nie wejdę na wątek, to tragedia jedna większa od drugiej. Tu chociaż powoli idzie ku dobremu!
  24. Ja pomogę finansowo, bo będzie za chwilę koniec mojego bazarku, i kasę z niego podzielę na pół - na 2 psiaki. Bazarek kończy się 18 września!
  25. [quote name='Roszpunka']Malwa, ja bym żadnego mojego tymczasika w życiu nie oddała:shake: Ale tyle jest nieszczęść do uratowania... Poza tym, mam "szczęście" przywozić różne "pamiątki z podróży"... U nas przy drogach stale wyrzucane są psiaki :-( Będzie mi niewątpliwie przykro rozstać się z Pako ale nie oddam go przecież byle gdzie ani byle komu.[/QUOTE] Wiem, wiem. Mnie po prostu byłoby tak strasznie przykro rozstawać się z Pakuniem!
×
×
  • Create New...