MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Odeszla umarla P Ewa ktora przyszla do mnie po ratunek dla Brunia Bruniaczek odszedl za T M Dziekujemy Sercem Za Milosci Za Niezwykla Milosci Za Zycie Bruniaczek od 10 lat Najszczesliwszy w Swym ukochanym domku z ukochanymi Panciami! Serduchem sciskamy
MALWA replied to Nadziejka's topic in Już w nowym domu
[quote name='giselle4']albo bawi sie patyczkiem [URL="http://gis4.wrzuta.pl/obraz/powieksz/2qIf45ggZYJ"][IMG]http://c.wrzuta.pl/wi3633/9e2ade60000fa7114e739059/sdc11329[/IMG][/URL][/QUOTE] Bawi się patyczkiem? Mnie się wydaje, że raczej badyla przytaszczył ! -
Wcześniejsza wersja bardziej mi odpowiadała. Choć teraz Pakunio nadal jest piękny.
-
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
MALWA replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Łatka ma takie duże, mądre oczy. Piekna sunia! -
Rozumiem Twoją decyzję Marto! I popieram!
-
Znowu sporo wydałaś! Czas zrobić kolejny bazarek na Sziwę i dzieciaka!
-
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
MALWA replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='anett']Malwa na górze w zakładce Społeczeństwo jest Lista Użytkowników - tam po prawej stronie masz wyszukiwarkę - kliknij : wyszukiwanie zaawansowane i wpisz 'skąd?' z samej Wrześni zarejestrowani są: [url]http://www.dogomania.pl/memberlist.php?s=&securitytoken=1316177273-120309b878fc9c65a64d1b88fd67a12a2714dd7f&do=getall&ausername=&homepage=&field1=&field2=Wrze%C5%9Bnia&field3=&field4=&icq=&aim=&msn=&yahoo=&skype=&postslower=&postsupper=&joindateafter=&joindatebefore=&lastpostafter=&lastpostbefore=&sort=username&order=[/url] Września to w miarę niedaleko Poznania (ok. 50km) a z Poznania jest dużo sprawdzonych osób na dogo - daj znać czy udało się kogoś załatwić do wizyty[/QUOTE] Dzięki, zaraz sprawdzam! -
RAFIK - malutki niewidomy psiaczek JUŻ w DT, poszukuje domu na zawsze!
MALWA replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Rafika! Co nowego u psiaczka? -
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
MALWA replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny! Proszę o pomoc! Przepraszam, ze na tym wątku piszę nie na temat, ale chciałabym poszukać osób z konkretnej miejscowości, i w związku z tym mam prośbę czy może mi ktoś napisać w jaki sposób mam poszukać konkretnej osoby, czy jest tu jakiś spis na dogo? Poszukuję osoby z okolic Wrześni woj. wielkopolskie, która mogłaby przeprowadzić wizytę przedadopcyjną w ludzi, którzy chcą wyadoptować spracowanego konia. Watek prowadzi Gosiara. Chodzi jejo to, by koń trafił do zwierzolubnych, w dobre warunki, a nie do takich, co go oddadzą dla pieniędzy na rzeź. Jeszcze raz proszę o pomoc! -
No cóż, mnie Pakuś jakoś do yorka nie pasuje, ale i tak piękny i zjawiskowy!
-
[quote name='Crys']Je je ale teraz pluje śluzem :/ Jak wyjdzie z czegoś to zaraz coś nowego się przy pląta.[/QUOTE] Biedna mała! Jestem za tym, aby w 1 poście zrobić rozliczenie: wpisać kto i ile wpłacił, i ile wynosi teraz dług. I na czerowno, żeby po oczach dawało. W tytule wątku też bym wpisała, ze jest dług, to więcej osob ściągnie do siebie.
-
Jestem na zaproszenie Ewy, ale kurcze nie pomogę, bo ja nie zabieram na DT. Nawet nie wiem czy gdzieś są jakieś wolne. Sama szukałam takiego domku dla wysterylizowanej Łatki z łańcucha, i kiepsko, nic... bida z domkami. A co do samej Smołki, to jeśli szycie nie wchodzi w grę, to może faktycznie jakieś opatrunki żelowe, w zależności od tego co proponuje lekarz... I jakis ochraniacz na pyszczek typu kołnierz, żeby tego nie lizała, gruyzła czy drapała. Na Animal Planets widziałam, ze psy z takimi ranami, które nie nadają się do zszycia smaruje się miodem, który jest jak lep i rana lepiej się zasklepia i goi, ale sama już nie wiem czy to prawda i jak to działa.
-
A na tym pierwszym zdjeciu, co to cioteczki zwołuje :cool3: to chyba raczej tak się ustawił, żeby nam zaprezentować całe swoje uzębienie. Paszcza piękna! :eviltong:
-
Zdjęcia pierwsza klasa, ale i model niczego sobie! Po prostu wyjątkowy! A co do badyli, to chyba coraz większe wyszukuje, i tacha do tych zdjęć!
-
Maluch rozkoszny! Po prostu model pierwsza klasa!
-
Gabrysia - ONka z ogromnym guzem ODESZŁA ZA TM :(
MALWA replied to tayga's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zaglądam do suni. Co u Gabi? -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
MALWA replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[quote name='inga.mm']wybaczcie, że nie mam czasu na wpisywanie się (tylko podczytuję), jednak jeśli trzeba by bylo w Warszawie jakoś pomóc, proszę mnie wzywać, postaram sie pomóc[/QUOTE] Każda pomoc potrzebana! Dziękuję w imieniu Juranda! -
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
MALWA replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Nie wiem jak to będzie, bo teraz potrzebny jeszcze domowy tymczas dla Nuki z mojego podpisu:roll: Sunia ma 150 zł stałych deklaracji i musi zmienic DT:roll:[/QUOTE] A Łatka? Do kiedy może być u Pani Kai? -
Dobrze, że w ogóle coś je, że zaczęła. Może to miejsce po usunięciu oczka tak jej bardzo dokucza, boli i dlatego nie jadła. Mam nadzieję, że będzie już tylko lepiej. A o Lusi cały czas pamiętam! W poniedziałek będzie bazarek i już teraz zapraszam do zaglądania, podnoszenia i przede wszystkim kupowania!
-
*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='Incia']Jak wiele ta dziewczyna będzie musiała jeszcze znieść? To się w głowie nie mieści.[/QUOTE] Wiele to ona juŻ przeszła, ale też wiele przed nią... Niestety ... -
[quote name='Crys']Dzisiaj nie przyjęła kroplówki, ale je biszkopty. Dostała troszkę puszki dla szczeniaków i też zjadła.[/QUOTE] To bardzo dobrze, że choć trochę się ruszyło. Może Lusia miała taka blokadę po usunięciu oczka?
-
[quote name='Crys']Byłyśmy u Pani weterynarz, dzisiaj dostała Glukozę do podania w domu. Jutro będą wyniki krwi. I potrzebny jest transport do lecznicy ode mnie z Ząbkowic.[/QUOTE] A czy Pani weterynarz mówiła coś na temat tego, ze Lusia nie je i nie pije? Chodzi mi o to co jest tego przyczyną?
-
[quote name='Germaine']Cezar dostaje nowy antybiotyk i lek przeciwbólowy i przeciwzapalny. Jeździmy na zmianę opatrunków codziennie, rana jest przemywana, smarowana maścią. Rana jest coraz mniejsza, ładnie naskórkuje i ziarninuje. Czesio już skacze jak sprężyna na wysokość mojej głowy, to wulkan energii. Można sie w nim zakochać :loveu: jest cudowny[/QUOTE] Super wieści! Dobrze, ze choć tu jest coraz lepiej. Dzisiaj gdzie nie wejdę na wątek, to tragedia jedna większa od drugiej. Tu chociaż powoli idzie ku dobremu!
-
[quote name='Roszpunka']Malwa, ja bym żadnego mojego tymczasika w życiu nie oddała:shake: Ale tyle jest nieszczęść do uratowania... Poza tym, mam "szczęście" przywozić różne "pamiątki z podróży"... U nas przy drogach stale wyrzucane są psiaki :-( Będzie mi niewątpliwie przykro rozstać się z Pako ale nie oddam go przecież byle gdzie ani byle komu.[/QUOTE] Wiem, wiem. Mnie po prostu byłoby tak strasznie przykro rozstawać się z Pakuniem!