MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Uważam, że mają u Ciebie psiaki warunki niemalże luksusowe - swój domek (buda) wraz z tarasem, do tego zadoszonym, wlasny wybieg, kołderki, kocyki, zabawki, pełną michę, i jeszcze darmowy wlot do mieszkania. Dla takiego psa zabranego z dzieckiem z nory, to u Ciebie wprost wymarzone warunki!!!
-
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
MALWA replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jedyne co mi przychodzi do głowy, to napiszę do dziewczyny, która sama prowadzi BDT. Teraz ma psiaki u siebie, więc nie myślę nawet o tym, że weźmie. Ale skoro prowadzi BDT to może sama podpowie do kogo pisać o taki dom? Już mi pomysłów brakuje. Jeśli nie znajdzie się BDT to tylko chyba zrzuta na hotelik pozostaje... -
Tak czy siak zdjęcie super! Pozostałe także!
-
[quote name='tobciu']Albo moze go ktos ukradl wlascicielom? Badz jest to ofiara wakacyjnych wyjazdow, ktos go przygarnal, by zaspokoic swoje poje.... pomysly ? Byc moze sprawdzaliscie, ale zapytam - sprawdzaliscie czy pies nie ma chipa ? Ladna morda :) Oby szybko doszedl do siebie.[/QUOTE] Coś mi się wydaje, że to jednak nie jest ofiara wakacyjnych wyjazdów, a raczej jakiegoś, mowiąc delikatnie debila, który chciał skazać psiaka na śmierć z głodu, pragnienia i wcieńczenia albo uduszenia. A pies piękny jest, tylko nieco wystraszony, z pysiaka mu coś cieknie. Nieraz psy tak mają jak się zdenerwują.
-
[IMG]http://desmond.imageshack.us/Himg189/scaled.php?server=189&filename=foty1228.jpg&res=medium[/IMG] Kocham to zdjęcie!
-
[quote name='Roszpunka']Jest nas "wariatek" na tym świecie sporo, baaardzo mnie to cieszy:multi: Wyjdź raz z kotem na spacer, zobaczysz, jaką będziesz miała "szaloną" opinię :evil_lol:[/QUOTE] E tam, mam to w nosie. Ktoś chce coś powiedzieć, to tylko głośno. A jak znam życie, to nikt w twarz nic nie powie. Tylko w mięsnym, gdzie jest jeden na osiedlu, a kolejka zawsze spora, to widzę jak stare baby ( nie chcę nikogo obrazić ) na mnie patrzą, i nieraz szepczą. Trochę to mnie śmieszy, a częściej niestety boli, bo to ja jestem ta głupia, co zwierzaki dokarmia i leczy. Bo to ja z nimi biegam do weta, jak coś jest. Ale co zrobić.... Jedynie panie w mięsnym są mi dość przychylne, same nieraz zapytają co z kotkami, i jak mają końcówki jakiś wędlin to mi dla kotów zapakują, bo i tak tego nie sprzedadzą. A co do spacerów, to kilka z tych, co dokarmiam od lat wieczorową pora tupta za mna i moim psem na spacerze. Widok przedni ! Nigdy nie traktowałam tego jak wyjście z kotem na spacer, ale one w sumie same sobie chodzą za mną. Jedynie jak zbliżam sie do torów tramwajowych, to uciekają w stronę ogródków, bo boją się tramwajów.
-
[quote name='Roszpunka']Ludzie są beznadziejni...:shake: Na mnie patrzą jak na wariatkę, chociaż wyprowadzam na spacery tylko trzy psiaki :cool3: Siadam teraz do zdjęć, bo udało mi się kilka cyknąć, mam nadzieję, że zdołam je dziś wkleić - nadmiar świeżego powietrza działa na mnie nasennie...[/QUOTE] Ja też w moim miejscu zamieszkania jestem postrzegana jako "wariatka", bo dokarmiam w końcu obce zwierzaki! Tyle, że z kotami na spacer nie chodzę!
-
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
MALWA replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie unixeny! Nie bardzo wiem co mogę tu pomóc, bo musiałabym poczytać cały wątek, ale przede wszystkim to trzeba zawiadomić jakieś Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami, by pomóc zabrać psy z tej posesji. A jeśli się nie uda, to przede wszystkim deklaracje lub bazarki na domek tymczasowy. -
[quote name='togaa']Kiedyś zawsze jest ten pierwszy raz. Dziekujemy[B] tobciu[/B], dziekujemy [B]baster i lusi.[/B] [B]Obawiam sie że jak pożar ugaszony , tamb zostanie z problemem sama....[/B] [B]Obym sie myliła.[/B] [B]Bardzo potrzebne deklaracje na hotelik . [/B][/QUOTE] Z mojego bazarku na pewno coś będzie dla pieska! Już są pierwsze osoby, które licytuje u mnie fanty! Myślę, ze więcej osób jest tu zaangażowanych w sprawy pieska, w pomoc też...
-
Pakuś jest już teraz cudowny! A po strzyżeniu to będzie jeszcze piękniejszy! Gdybym nie miała mojego westa, to pewnie sama bym go wzięła. Niestety mój pies innych zwierząt poza samym sobą w domu nie toleruje. No, tylko koty, które są na ogródkach, i które dokarmiam jakoś znosi. Wczoraj jakiś debil podrzucił mi na ogródek małego rudego kociaka ( kolejnego ), i ten niestety u mojego psa jest bez szans... Sorry, to taka już prywata, ale mi ręce opadają czasami... Jak ludzie wyniuchają, że pomagasz zwierzakom, to już najlepiej wszystkie by Ci przez płot przerzucili. Nienawidzę ich za to...
-
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
MALWA replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='wawer']Weszłam i tu. Dobrze, że są jednak wrażliwi ludzie, którzy zajęli się tym psiakiem i dali mu schronienie z opieką. Wielkie im dzięki, Wam, Cioteczki, też, ma się rozumieć :kiss_2::Rose:. Coś mi się zdaje, że zostanę "etatową fanką" psów z Lublińca :evil_lol:. Zulus, Raja, Bruno, Duszek, Michael... czy o którymś jeszcze zapomniałam albo nie wiem? Bazarek w przygotowaniu, zasilę fundusze... Któremu bidukowi najbardziej potrzeba wsparcia?[/QUOTE] Witaj! Zapomniałaś Kochana o ślepym Jurandzie uratowanym z chlewu! I jeszcze raz bardzo dziękuję za udział w bazarku na oskalpowanego Michaela. W tej chwili prowadzę w sumie 4 bazarki na różne psiaki, m. in. na: oskalpowanego MIchalela, psa uwolnionego z metalowej pętli, ślepego Juranda, rodziny Husky. Proszę choćby o podnoszenie ! To też bardzo ważne! -
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
MALWA replied to danavas's topic in Już w nowym domu
A na "moim" bazarku już pierwsza osoba licytuje książkę! Byleby tak dalej. -
*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Zaglądam do Lusi i czekam.... kciuki trzymam, by nie było tak bardzo źle.... -
Taka cierliwa mordzia. Podziwiam boksia, że daje przy sobie tyle zrobić.
-
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
MALWA replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']danavas jest dzis w pracy i nie ma poki co dostepu do netu pies jest pod nasza opieka - czyli OTOZ Animals Lubliniec - i tak jak juz pisalam wczesniej dziekujemy i akceptujemy kazda forme pomocy:)[/QUOTE] Dobra, to tylko jak dostanę akceptację od tamb ( drugi pies, na który jest bazarek ), to go otwieram! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214281-Nowe-książki!-Bazarek-na-oskalpowanego-Michaela-i-upodlonego-ams!-ROBI-SIĘ-NIE-PISAĆ?p=17594653#post17594653[/URL] -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
MALWA replied to nescca's topic in Już w nowym domu
SUUUUUUUUUUUUUUUUPER WIADOMOŚCI!!!!!! Bardzo się cieszę, że jest możliwe przywrócenie wzroku u pieska. Z mojego bazarku, który zrobiłam dla Juranda też troche kasy bedzie. Ile? Bedę wiedziała w sobotę wieczorem. -
[quote name='Roszpunka']Napisałam "troglodyci", bo to jest forum publiczne a ja nie chcę dostać bana za nazywanie ich po imieniu... Dziś Pakunek troszkę zdegustowany pogodą... [IMG]http://img594.imageshack.us/img594/7393/foty1226.jpg[/IMG] [COLOR=blue][B]Malwa, dziękujemy pięknie, przesyłka dotarła :crazyeye: ekspresem, pierwsza dawka pochłonięta za smakiem w kawalątku parówki :calus:[/B][/COLOR][/QUOTE] To super, ze dotarło! Mój westi dostaje witaminy, leki w pasztecie. Jest łakomy, a pasztet lubi. Kiełbaskę z pastylką nieraz mi wypluł. Dobrze, że napisałaś, że Pakuś zdegustowany jest pogodą, bo już myślałam, że po witaminach taki mało szczęśliwy !
-
Dziewczyny! Zrobiłam bazarek, przesyłam link, i proszę, by TAMB zaakceptowała treść, ewentualnie proszę o uwagi na pw i jeszcze zdjęcie potrzebuję. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214281-Nowe-książki!-Bazarek-na-oskalpowanego-Michaela-i-upodlonego-ams!-ROBI-SIĘ-NIE-PISAĆ?p=17594649#post17594649[/URL]
-
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
MALWA replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Chyba trochę bez sensu, aby fanty wylicytowane od dwóch osób szły z dwóch adresów. Ja wolałabym ciągnąć na bazarku to co mam u siebie. To obecnie już mój 4 bazarek na bidy.... -
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
MALWA replied to danavas's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny! Wklejam tu link do bazarku, który zrobiłam, i proszę o akceptację przez osobę, kóra zajmuje się pieskiem. Myśle, że jest to danavas, ale rano pisałam na pw, i mi nie odpisała, stąd też wklejam tu na wątek. Po akceptacji otworzę bazarek. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214281-Nowe-książki!-Bazarek-na-oskalpowanego-Michaela-i-upodlonego-ams!-ROBI-SIĘ-NIE-PISAĆ?p=17594649#post17594649[/URL]