MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Ninka pojechała do domu :) czyżby pech się skończył ;)
MALWA replied to sylwija's topic in Już w nowym domu
Gallero - pomysł wyśmienity i bardzo się cieszę, że wszystko udało się w tej "interwencji". Niestety jest coś w tej historii, co mnie bardzo martwi - otóż ten prosty chłop ze wsi może to zdarzenie opowiadać swoim sąsiadom. I nawet jeśli będzie im się wszystko zgadzać, to CI ludzie mogą zacząć nagminnie pozbywać się swoich zwierzat, chcąc tym samym uchronić się do zarazy (czytaj choroby ). Jeszcze raz gratuluję pomysłu i podziwiam za determinację w działaniu. Jesteście po prostu wielcy. -
Wyjątkowa Babcia Rita - biega za TM [']
MALWA replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='Agnieszka Co.']Może dzis wreszcie powstanie mój obiecany bazarek, fotki juz są, pozostaje tylko wszystko opisać.[/QUOTE] To czekamy na link do nowego bazarku! -
Maleńka Trusia WIDZI!!!!!! I POJECHAŁA DO DS!!!!!!!!
MALWA replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Jaka Trusia śliczna! Tylko te oczka biedne... prosimy o pieniążki dla Trusi ! -
Tak mocno trzymałam kciuki, by tylko wszystko sie udało, i Gustaw został w "swoim" nowym domku, a tu doopa, wielka doopa! Gdzie teraz przebywa piesek - u tej Pani, co chce go oddać, czy już w schronisku? Czy jest szansa na jakis DT, nawet płatny? Na BDT to raczej nie ma co liczyć, bieda z takimi.
-
*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Lusieńko kochana zdrowiej w nowym domku! Masz wspaniałych opiekunów, którzy za nic w świecie nie chcieli Cię oddać! Tylko pozazdrościć. Szczęściara! -
Maleńka Trusia WIDZI!!!!!! I POJECHAŁA DO DS!!!!!!!!
MALWA replied to Temida's topic in Już w nowym domu
20 zł odemnie poszło dzisiaj! -
Oślepł siedząc kilka lat w chlewie!!! Bezik ma dom.
MALWA replied to nescca's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lu_Gosiak']niee..Panstwo sie przeprowadzaja z bloku do domu:) i dlatego moga wziaść 3 psa:) Jurand mial dzis kastracje - wszystko poszlo dobrze[/QUOTE] Super, że poszło dobrze, i że niebawem trafi do swojego domku! -
Maleńka Trusia WIDZI!!!!!! I POJECHAŁA DO DS!!!!!!!!
MALWA replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Trusia potrzebuje pomocy! Proszę pomóż małej ślicznej sunieczce! -
Wyjątkowa Babcia Rita - biega za TM [']
MALWA replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tylko przypomnę, ze trwa bazarek, który zrobiłam m.in. dla Rity ! Link w poście nr 120. Jeszcze raz serdecznie zapraszam! -
Co nowego u Pakusia? Czy jest jakieś zainteresowanie pieskiem? Chodzi mi konkretnie o to, czy jakiś dobry domek sie znalazł (czyt. dobry ludź )
-
Maleńka Trusia WIDZI!!!!!! I POJECHAŁA DO DS!!!!!!!!
MALWA replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Trusia portrzebuje pieniążków na leczenie! Proszę o pomoc! -
Maleńka Trusia WIDZI!!!!!! I POJECHAŁA DO DS!!!!!!!!
MALWA replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Pokazuj się maleńka! Im więcej Cię osób zobaczy, tym więcej będzie pieniążków na leczenie. Czy Trusia ma zrobione wydarzenie na FB? Wiem, ze tam ludzie wpłacają pieniądze, wyczytałam to na którymś z wątków.... Niestety nie jestem zarejestrowana na FB, ale może ktoś tu pomoże ? -
Maleńka Trusia WIDZI!!!!!! I POJECHAŁA DO DS!!!!!!!!
MALWA replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Jestem na zaproszenie. Porozsyłam wątek gdzie się da. Wpłacę 20 zł na Trusię , tyle mogę.... -
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
MALWA replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Popieram moją przedmówczynię. To jakaś masakra, szczeniak umarł, bo został zagłodzony. Ale przecież ktoś tam jeździł i te psy u dziada dokarmiał, tak? Trzeba jak najszybciej zabrać psiaki, choć jednego w najgorszym stanie, i może dałoby się u Murki ulokować. -
Wyjątkowa Babcia Rita - biega za TM [']
MALWA replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Serdecznie zapraszam na bazarek, który zrobiłam m.in. dla Rity. Niestety nie mogę wkleić zdjęcia. Postaram się wkleić w pracy, z innego komputera. http://www.dogomania.pl/threads/216137-Nowe-książki-!!!-Bazarek-na-3-bardzo-chore-psiaki-!!!-Do-22.10.-g.-22.00?p=17811786#post17811786 -
Wyjątkowa Babcia Rita - biega za TM [']
MALWA replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
To wrzucę tu link do mojego bazarku, jak tylko skończę go klepać. -
[quote name='martka1982']MALWA, ależ oczywiście! z nieba nam spadasz z tym bazarkiem, Guciowi bardzo przyda się wsparcie finansowe, przed nim zabiegi rehabilitacyjne, na które nie ma grosza :shake: dziękujemy!:)[/QUOTE] To wrzucę tu link, jak tylko ten bazarek dokończę, bo od późnego wieczora go klepię.
-
Wyjątkowa Babcia Rita - biega za TM [']
MALWA replied to _bubu_'s topic in Psy, które pożegnaliśmy....
O rety jaka biedna, dzielna sunieczka. Chętnie umieszczę Ritę w moim kolejnym bazarku, który ruszy chyba dzisiaj. Rita byłaby wskazana tam jako trzeci cel. Dwie bidy już mam. Wprawdzie bazarek miał być dla innych psiaków, ale w ostatnim tygodniu umarły... Proszę o odpowiedź. -
Misia -odeszła za TM-DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC
MALWA replied to Zofija's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Misia miała żyć, ale nie dała rady, za bardzo cierpiała, i teraz jest już szczęśliwa za TM.... Żegnaj Misiuniu.... Wielkie podziękowania dla opiekunki suni! -
Piękne zdjęcia Marto! Sziwa taka dostojna, ale za to mały Atos, już nie całkiem taki mały. Skończył się mój bazarek, któtry robiłam również dla Sziwy. Teraz czekam na ostatnią wpłatę, i będę mogła rozliczyć ten bazarek do końca. Napisz mi Marta na pw dane i nr konta, bo nie wiem czy to ten sam, co kiedyś, ale i tak już nie mam, bo skasowałam skrzynkę.