Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. Gallero - pomysł wyśmienity i bardzo się cieszę, że wszystko udało się w tej "interwencji". Niestety jest coś w tej historii, co mnie bardzo martwi - otóż ten prosty chłop ze wsi może to zdarzenie opowiadać swoim sąsiadom. I nawet jeśli będzie im się wszystko zgadzać, to CI ludzie mogą zacząć nagminnie pozbywać się swoich zwierzat, chcąc tym samym uchronić się do zarazy (czytaj choroby ). Jeszcze raz gratuluję pomysłu i podziwiam za determinację w działaniu. Jesteście po prostu wielcy.
  2. [quote name='Agnieszka Co.']Może dzis wreszcie powstanie mój obiecany bazarek, fotki juz są, pozostaje tylko wszystko opisać.[/QUOTE] To czekamy na link do nowego bazarku!
  3. Jaka Trusia śliczna! Tylko te oczka biedne... prosimy o pieniążki dla Trusi !
  4. Tak mocno trzymałam kciuki, by tylko wszystko sie udało, i Gustaw został w "swoim" nowym domku, a tu doopa, wielka doopa! Gdzie teraz przebywa piesek - u tej Pani, co chce go oddać, czy już w schronisku? Czy jest szansa na jakis DT, nawet płatny? Na BDT to raczej nie ma co liczyć, bieda z takimi.
  5. Lusieńko kochana zdrowiej w nowym domku! Masz wspaniałych opiekunów, którzy za nic w świecie nie chcieli Cię oddać! Tylko pozazdrościć. Szczęściara!
  6. 20 zł odemnie poszło dzisiaj!
  7. [quote name='Lu_Gosiak']niee..Panstwo sie przeprowadzaja z bloku do domu:) i dlatego moga wziaść 3 psa:) Jurand mial dzis kastracje - wszystko poszlo dobrze[/QUOTE] Super, że poszło dobrze, i że niebawem trafi do swojego domku!
  8. Trusia potrzebuje pomocy! Proszę pomóż małej ślicznej sunieczce!
  9. Tylko przypomnę, ze trwa bazarek, który zrobiłam m.in. dla Rity ! Link w poście nr 120. Jeszcze raz serdecznie zapraszam!
  10. Co nowego u Pakusia? Czy jest jakieś zainteresowanie pieskiem? Chodzi mi konkretnie o to, czy jakiś dobry domek sie znalazł (czyt. dobry ludź )
  11. Trusia portrzebuje pieniążków na leczenie! Proszę o pomoc!
  12. Pesteczko - zdrowiej Kochana, jestes w bardzo dobrych rękach! Biafro - wykonałaś kawał dobrej roboty! Pestka miała szczęście, ze trafiła właśnie na Ciebie!
  13. Pokazuj się maleńka! Im więcej Cię osób zobaczy, tym więcej będzie pieniążków na leczenie. Czy Trusia ma zrobione wydarzenie na FB? Wiem, ze tam ludzie wpłacają pieniądze, wyczytałam to na którymś z wątków.... Niestety nie jestem zarejestrowana na FB, ale może ktoś tu pomoże ?
  14. Jestem na zaproszenie. Porozsyłam wątek gdzie się da. Wpłacę 20 zł na Trusię , tyle mogę....
  15. Popieram moją przedmówczynię. To jakaś masakra, szczeniak umarł, bo został zagłodzony. Ale przecież ktoś tam jeździł i te psy u dziada dokarmiał, tak? Trzeba jak najszybciej zabrać psiaki, choć jednego w najgorszym stanie, i może dałoby się u Murki ulokować.
  16. Serdecznie zapraszam na bazarek, który zrobiłam m.in. dla Rity. Niestety nie mogę wkleić zdjęcia. Postaram się wkleić w pracy, z innego komputera. http://www.dogomania.pl/threads/216137-Nowe-książki-!!!-Bazarek-na-3-bardzo-chore-psiaki-!!!-Do-22.10.-g.-22.00?p=17811786#post17811786
  17. Serdecznie zapraszam na bazarek, który zrobiłam m.in. dla Gucia. Niestety nie mogę wkleić zdjęcia. Postaram się wkleić w pracy, z innego komputera. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/216137-Nowe-książki-!!!-Bazarek-na-3-bardzo-chore-psiaki-!!!-Do-22.10.-g.-22.00?p=17811786#post17811786[/URL]
  18. To wrzucę tu link do mojego bazarku, jak tylko skończę go klepać.
  19. [quote name='martka1982']MALWA, ależ oczywiście! z nieba nam spadasz z tym bazarkiem, Guciowi bardzo przyda się wsparcie finansowe, przed nim zabiegi rehabilitacyjne, na które nie ma grosza :shake: dziękujemy!:)[/QUOTE] To wrzucę tu link, jak tylko ten bazarek dokończę, bo od późnego wieczora go klepię.
  20. O rety jaka biedna, dzielna sunieczka. Chętnie umieszczę Ritę w moim kolejnym bazarku, który ruszy chyba dzisiaj. Rita byłaby wskazana tam jako trzeci cel. Dwie bidy już mam. Wprawdzie bazarek miał być dla innych psiaków, ale w ostatnim tygodniu umarły... Proszę o odpowiedź.
  21. Witam! Chciałabym zrobić bazarek dla choruszka, Gucio mógłby być w tym bazarku ujęty jako drugi cel. Proszę o wyrażenie zgody. Pozdrawiam. MALWA
  22. Misia miała żyć, ale nie dała rady, za bardzo cierpiała, i teraz jest już szczęśliwa za TM.... Żegnaj Misiuniu.... Wielkie podziękowania dla opiekunki suni!
  23. Piękne zdjęcia Marto! Sziwa taka dostojna, ale za to mały Atos, już nie całkiem taki mały. Skończył się mój bazarek, któtry robiłam również dla Sziwy. Teraz czekam na ostatnią wpłatę, i będę mogła rozliczyć ten bazarek do końca. Napisz mi Marta na pw dane i nr konta, bo nie wiem czy to ten sam, co kiedyś, ale i tak już nie mam, bo skasowałam skrzynkę.
  24. [quote name='tobciu']Jejku... dlaczego tak tu cicho ? :( Wszystko dobrze z psiakiem ?[/QUOTE] Ja też przyłączam się do pytania.
×
×
  • Create New...