MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
MALWA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='pikola']Zeby tylko byl kontakt z nowym Panstwem..[/QUOTE] Pani Dorota jest normalna, to kontakt na pewno będzie. W razie czego jakby co, to mogę zrobić wizytę po adopcyjną, ale myślę, że to nie będzie potrzebne. W środę bardzo długo rozmawiałyśmy i jestem przekonana, że Pani i domek są już na zawsze. -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
MALWA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Lacia napisała mi smsa o 20.48 - "Franki już w nowym domu. Rewelacja. chłopakowi się poszczęściło. Super domek..". Dopiero teraz pisze, bo tez byłam w drodze.[/QUOTE] Wspaniale. Bardzo się cieszę! :multi: I oczywiście z niecierpliwością czekam na relację od Laci... -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
MALWA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Lacia']na 19 nie zdążymy. dopiero zaraz wyjeżdżamy więc będziemy na miejscu koło 19:30-20:00. Jak wróce napisze co i jak.. Trzymajcie kciuki zeby było dobrze..[/QUOTE] Oj, to długa podróż Lacię czeka, bo niestety Poznań cały rozkopany, i w związku z tym objazdy i korki .... -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
MALWA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
A ja czekam z niecierpliwością na pierwsze relacje... -
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
MALWA replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Szkoda, ze się nie udało. Gaja mogła już grzać doopkę w lepszym miejscu! Z drugiej strony taki dziad chyba jest niereformowalny, bo zabierzesz jedna Gajde, to za chwile przyprowadzi na podwórze drugą albo któraś sunia się oszczeni i na jedno wyjdzie... -
To dobrze, ze Lusia -Fiona zaaklimatyzowała się tak ładnie w nowym domku ! Wieści super!
-
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
MALWA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I]Dzisiaj o 19:00 Franki będzie w nowym domku :Cool!:[/I][/QUOTE] Strasznie się cieszę! :multi::multi::multi: -
Maleńka Trusia WIDZI!!!!!! I POJECHAŁA DO DS!!!!!!!!
MALWA replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Czy coś wiadomo więcej kiedy mogłaby być operacja oczka? Chodzi mi o realny termin. -
Maleńka Trusia WIDZI!!!!!! I POJECHAŁA DO DS!!!!!!!!
MALWA replied to Temida's topic in Już w nowym domu
Proszę o pomoc dla maleńkiej Trusi, pieniążki są potrzebne na ratowanie czek! -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
MALWA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Informowałam wczoraj Panią Dorotę, ze pies może zostać dowieziony za zwrot kosztów. Pani nie protestowała. Powiedziała, ze rozumie. O dokładne koszty nie pytała. Ale może lepiej tę kwestię jeszcze dogadaj... -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
MALWA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I]MALWA bardzo,bardzo bardzo mocno dziękuję za tę wizytę! Tym bardziej,że takie fantastyczne wieści!! :loveu: Ale mi ta Pani od początku strasznie się spodobała :) Wybacz,ale wczoraj już nie oddzwoniłam,bo późno z pracy wyszłam... Strasznie się cieszę z takiego wyniku wizyty! A co do tego,że to była Twoja pierwsza wizyta - ja tam od razu wiedziałam,że świetnie Ci pójdzie! Poza tym - ja też miałam mega stres przed pierwszą samodzielną wizytą. A dziękuję Ci tym bardziej,że strasznie daleką trasę pokonałaś,żeby zrobić tę wizytę! Teraz muszę zapytać Lacie czy dałaby radę Go tam podrzucić... :oops::oops::oops::diabloti: Mam nadzieję,że mnie nie udusi jak to usłyszą :evil_lol:[/I][/QUOTE] Trasa warta pokonania, skoro efekt jest znakomity ! I informuj tu na dogo kiedy Franki jedzie do domku . -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
MALWA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Iljova']ten pierwszy raz .... jak ja miałam iść,a było to w tym roku jakoś latem to bardzo to przezywałam, ale trafiłam na fantastycznych ludzi i poszło super :-) To teraz obie już możemy iść ten drugi raz jak będzie trzeba[/QUOTE] Ja tez miałam stracha, ale poszło gładko, było ok. -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
MALWA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Iljova']I jak ją przeżyłaś ??? Cieszę się że domek tak dobrze wypadł ... Franki będzie miał dom...[/QUOTE] Myślę, że wypadłam dobrze, choć nie mnie to oceniać... W sumie jestem z siebie zadowolona. Teraz już wiem, że w razie potrzeby mogę ponownie pomóc z wizytą PA. -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
MALWA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[FONT=Arial][SIZE=3]Witam![/SIZE][/FONT] [B][FONT=Arial][SIZE=3]Franki szykuj doopkę i jazda do nowego domku!!![/SIZE][/FONT][/B] [SIZE=3][FONT=Arial][B][U]A tak konkretnie[/U][/B][U]:[/U] u pani Doroty byłam przed 17.00. Wizyta trwała prawie 50 minut. [/FONT][/SIZE] [FONT=Arial][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Rozmawiałyśmy długo, ponad 50 minut i doszłam do wniosku, ze to osoba bardzo wrażliwa, serdeczna i o ogromnej empatii. O psiaku, którym mogłaby się zaopiekować, i który jednocześnie byłby przyjacielem myśli już od pól roku. Franki zapadł pani Dorocie do serca. Decyzja o posiadaniu pieska jest bardzo przemyślana. Pani Dorota sprawia wrażenie osoby bardzo odpowiedzialnej.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Pani Dorota mieszka sama, jest właścicielką mieszkania w nowym budownictwie, teren wokół bloku niezbyt zabudowany z uwagi na to, ze to nowe osiedle. Jest teren do biegania, spacerowania. Pani Dorota do pracy wychodzi po 7.00, a wraca między 16.00 a 17.00. O chęci przygarnięcia pieska poinformowała rodzinę oraz najbliższych znajomych. Wszyscy szczerze dopingujga, popierają Jej decyzje, a mama pani Doroty nawet obawia się, że Frankiego ktoś zgarnie, kto był po niego w kolejce. ( Tu oczywiście poinformowałam Panią Dorotę, że z tymi domkami w kolejce to tak nie do końca jest, bo to raczej pieski na domki czekają, a nie odwrotnie). Nawet szefowa pani Doroty wyraziła zgodę, by pies przychodził z Nią do pracy tak na początku, by się przyzwyczaił do Niej, w razie jakiś problemów w domu. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]W domu rodziców są zwierzęta, sama kilka lat temu namówiła rodziców na adopcję suni ze schroniska i jest ta psina u rodziców do dzisiaj. Pani Dorota na psy nie jest uczulona, bo o to też zapytałam.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Zapytałam kto sprawowałaby opiekę nad psiakiem w przypadku np. zaplanowanych imprez typu wesel, wakacji, a także tych niespodziewanych typu pogrzeb? I tu odpowiedź padła, że w opiekę pieska na pewno zaangażują się znajomi, którzy też mają psiaki i potrafiliby pomóc, a jeśli chodzi o dłuższe wyjazdy typu wakacje, to Pani spędza wakacje u rodziców na południu, i Franki na te wakacje jedzie oczywiście razem z Nią. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Pani Dorota obiecała, ze jeśli dostanie pieska, i miałaby z nim jakikolwiek problem, to o wszystkim będzie informowała Klaudię. I nie bierze w ogóle pod uwagę, że mogłaby kiedykolwiek z psa zrezygnować! Nie odda do schroniska, a jeśli stałoby się coś co wymagałoby zmiany miejsca psiaka, to poszukałaby domu we własnym zakresie wśród znajomych, ewentualnie u rodziców! To bardzo odpowiedzialna kobieta. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Poza tym w rodzinie jest weterynarz, i tu o opiekę weterynaryjną nad psem pani Dorota jest jak najbardziej spokojna.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [SIZE=3][FONT=Arial][B][U]Reasumując:[/U][/B][U] ja też jestem spokojna, i myślę, ze można oddać pieska w ręce pani Dorocie![/U][/FONT][/SIZE] [FONT=Arial][SIZE=3]Pni Dorota chciałaby tylko wiedzieć jak to będzie z dojazdem – tu poinformowałam, ze dowóz pieska za zwrot kosztów. A co do szczepienia, odpchlenia czy zaczipowania - tu nie potrafiłam odpowiedzieć, i pani Dorota pytać będzie Klaudię osobiście. Poprosiłam, aby skontaktowała się jutro, ponieważ dzisiaj chciałam najpierw napisać co ustaliłam, a do Klaudii dodzwonić się nie mogłam.[/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Ponadto nie wiedziałam dokładnie o której będę w domku, bo od Pani jechałam 3 autobusami, bo w Poznaniu straszne remonty i objazdy. Wstępnie chciałam jechać taksówką, ale uznałam, ze szkoda kasy, lepiej wydać na psiaki. Zresztą dwa dni temu zadeklarowałam opłatę stała na jednego staruszka. [/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]To byłoby tyle![/SIZE][/FONT] [FONT=Arial][SIZE=3]Acha, to była moja pierwsza wizyta przed adopcyjna…..[/SIZE][/FONT] -
*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15']uzupełniłam wpłaty w 1 poście, Malwa dziękujemy za bazarek Lusia ma się dobrze, odpukać dobrze dogaduje się ze współlokatorem[/QUOTE] Dziękuje za potwierdzenie! Lusia jest u Was bezpieczna i chyba bardzo szczęśliwa - Trzymaj się malutka! -
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
MALWA replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Facet chce miec tyle psów, bo lubi:roll: Nie skutkowały zadne argumenty ...] Szkoda, ze Gajka tam została... Potrafiłabym zrozumieć zainteresowanie czy przywiązanie Pana do psiaków, gdyby o nie dbał, karmił, sterylizował i leczył, a tu ... nic z tego, a szkoda, mogła mieć mała o niebo lepiej.... -
Franki...Ma wspaniały DOM STAŁY!! Dziękuję Ciocie za pomoc!
MALWA replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I]Z tego co wiem - wizyta będzie w środę - chyba w okolicy godz.17:00 trzymajcie kciuki :)[/I][/QUOTE] Tak, umówiłam się z panią Dorotą na wizytę na środę ok. 17.00 - 17.20. Trzymajcie kciuki! Mocno!!! -
Biedactwo, przeraża mnie skala cierpienia tego małego psiaka, głód, ból, odrzucenie i jeszcze obce, zimne miejsce w schronie ... Jeśli byłaby potrzeba stałej deklaracji na DT, to ja mogę 10 zł miesięcznie, tylko tyle, ale od czegoś byśmy już zaczęły... Może warto na 1 stronie zrobić rozliczenie, wtedy będzie wiadomo ile jest na pieska pieniążków. I bardzo się ciesze z tego, że Jasza i Feliksik przyszły tu z Duniowego wątku. Wrzuciłam tam wczoraj link, bo zauważyłam, że pojawił się kolejny ślepaczek. Jasza - za te 300 zł dla Ślepka bardzo dziękuję!
-
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
MALWA replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Myslę, że 300 PLN - podarujemy. I dla bezimiennej suni, ktorą zabiera Toyota - także, to będzie koniec Duniowego spadku. Zotanie kilkadziesią zlotych....to jeszcze zobaczymy.[/QUOTE] Dziękuję imieniu ślepka staruszka! -
[quote name='Roszpunka']Tutaj kochana - każdy głos jedyne 3 zł ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/213526-KALENDARZ-METAMORFOZY-na-2012-g%C5%82osujesz-wygrywasz-pomagasz-DO-20.10-do0.00/page6[/url][/QUOTE] Dzięki. Jutro zadziałam w tej sprawie.