MALWA
Members-
Posts
35928 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
3
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MALWA
-
[quote name='martaipieski']Malwa bazarek jednak jest na innego pieska nie na Sziwe i małego:)takie info dzisiaj dostałam[/QUOTE] NO co TY ? Spróbuję się do Ciebie dodzwonić i to wyjaśnić! Caromina prosiła o założenie bazarku i poprowadzenie, i to zrobiłam. Nie wiem skąd pomysł, że ten bazarek jest dla innego pieska? dzwonię....
-
[quote name='Roszpunka'] Nie ukrywam, że będzie mi przykro się z nim rozstawać...[/QUOTE] To zatrzymaj go u siebie jako Dom Stały i ... kochaj go dalej! Bo takiego Pakusia, to ja bym bez walki raczej nie oddała
-
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
MALWA replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='nescca']Nawet nie wiedziałam ,że chłopak ma wątek. Dzieki niezastąpiona Danvas. A WY SIĘ NIE LITUJCIE NA NIĄ!!!! Danvas z 2 nowymi naszymi inspektorkami przeszły chrzest bojowy :) Los od razu rzucił Je na głęboką wodę...ale ja jestem z tego baaaardzo zadowolona... ponieważ wiem z kim przyjdzie nam pracować. i powiem Wam po cichu... NOWE INSPEKTORK W LUBLIŃCU..... SĄ THE BEST!!! A wracając do Michaelka.... [B]Michael jutro jedzie do kontroli. Byłam i Niego w sobotę.Zawiozłam smaczne frollicki ,puszeczki i jakiś smaczek od Was :) a On....biega po ogrodzie i zaczyna szkodnikować. Wykopał Pani bluszcz....i dobrał się do drzwi. Chyba jest poprawa.[/B][/QUOTE] Co do Michaela - ulga na sercu, że jest lepiej. Bo skoro biega i szkodnikuje, to musi byc lepiej, bo cierpiący pies raczej by nie biegał. Co do Inspektorek - to super, że dziewczyny przeszły egzamin pomyślnie i co tu dużo gadać nowe osoby w grupie, to zawsze silniejsza grupa. A jeśli jest jeszcze taka, która pomaga, i to zwierzętom, to tylko należy się z tego cieszyć! Poza tym za kilka dni kończy się mój bazarek na Michaela i jeszcze jednego biedaka, i aby był bardziej widoczny umieściłam go na stronie z reklamami bazarków: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/111594-Reklamy-Bazarków"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/threads/111594-Reklamy-Bazarków[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] może jeszcze ktoś wypatrzy ten bazarek! [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214281-Nowe-książki!-Bazarek-na-oskalpowanego-Michaela-i-upodlonego-psa!-Do-18.09.-g.-22.00"][FONT=Times New Roman][SIZE=3][COLOR=#800080]http://www.dogomania.pl/threads/214281-Nowe-książki!-Bazarek-na-oskalpowanego-Michaela-i-upodlonego-psa!-Do-18.09.-g.-22.00[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] -
Wirtualny opiekun? Fiu, fiu, super wieści! Tayga pisze też o fundacji, to z Fundacji polityk wie o isteniniu Pakusia? Pytam, bo już się troche pogubiłam. Psem opiekuje się Roszpunka, a pies ma wirtualnego opiekuna w Fundacji czy w polityku?
-
[quote name='Roszpunka']Pakunek był baaardzo dzielny. Usg wykazało.... brak jąderek, znalazły się za to nerki i inne organy wewnętrzne ;) Są też wyniki badań - grzybki wyszły ale takie, które naturalnie występują na skórze. W momencie osłabienia, obniżonej odporności namnożyły się nadmiernie ale nie była to ilość zatrważająca. Na dzień dzisiejszy jeżeli Pako się nie drapie a skóra wygląda dobrze (łuszczy się jeszcze troszkę - naturalny proces regeneracji) nie ma potrzeby wdrażać leczenia. Na ten moment wystarczy więc kuracja preparatem od cioteczki Malwy. Gdyby pojawiły się jakieś niewielkie zmiany mamy zacząć robić przymoczki z jodyny. Został też dziś zaszczepiony na wściekliznę, za dwa tygodnie kolejne odrobaczanie, za trzy szczepienie na wirusówki. Tayga, poproszę o zgodę na publikację Twoich zdjęć Pakunka, gdyż zgłosiłam go do Kalendarza Metamorfoz [url]http://www.dogomania.pl/threads/213492-KALENDARZ-2012-METAMORFOZY-FIRST-edition-ZG%C5%81OSZENIA-do-15-wrze%C5%9Bnia[/url] a wszystkie Pakunkowe cioteczki proszę o głosowanie od 15-tego września. Fotki podmienię 16-tego, kiedy Pako będzie w nowej odsłonie ;)[/QUOTE] To w sumie są to bardzo dobre wiadomości ! A jajek nie będzie trzeba ciachać!
-
Biedna sunieczka! Dobrze, że ma wspaniałą opiekę, ciepły kat, i dużo serca ze strony opiekunki. Moze ją bardzo bolało to miejsce po operacji oka i dlatego nic nie jadła i nie piła. Zwierzaki nieraz tak mają... A poza tym widze, że obok Lusi druga taka bida jak ona?
-
[quote name='Crys']Jeszcze raz dziękuję :) [B] Bidulka mała pod kroplówką.[/B] :-( [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/716/1022117a.jpg/"][IMG]http://img716.imageshack.us/img716/862/1022117a.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Bidunia! A dlaczego pod kroplówką?
-
Dziewczyny! Pojutrze kończy się bazarek, który zrobiłam dla rodziny Husky, może jeszcze ktoś zajrzy? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214030-Różności-na-rodzinę-Husky-w-potrzebie!-Do-15.09.-godz.-22.00[/URL]
-
YUKI (dawniej HES) husky ze schroniska szuka opiekuna i przyjaciela
MALWA replied to caromina's topic in Już w nowym domu
[quote name='tayga']Wczoraj była u mnie Aga - właścicielka Yukiego. Umówiłyśmy się na spacerek za kilka dni, będą fotki :)[/QUOTE] Super! Czekam z utęsknieniem na fotki! -
Dunia - MA DOM!! Najlepszy na świecie!!! Dziękujemy!!
MALWA replied to Jasza's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jasza']Ania shirley - 5 kg. Danavas - 10 kg. Kto jeszcze? ;-)[/QUOTE] 8 kg !:cool3: -
*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15'] [IMG]http://img836.imageshack.us/img836/9471/p1060429w.jpg[/IMG][/QUOTE] Lusia ma taki uśmiechnięty pycholek! -
*Pabianice* bernardynka Lusia BEZ OCZU !!!!!!!!!!!!!!!!
MALWA replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agula99']Zagłosowałam, ale widzę, że inni mają przewagę, no cóż każdy potrzebujący!!![/QUOTE] Ja też głosowalam, może będzie wiecej chętnych! -
[quote name='Foksia i Dżekuś']Aga ja mam samochod ale niestety nie dosc ,ze nie wyrabiam na paliwo to i czasowo, tylko w sobote musialam jechac do glogoczowa zeby zostawic swoje psy i jechac az za dobczyce na interwencje ,w niedzile do schroniska i do pani ktora adoptowala weteranke Berte zeby ja okapac, wczoraj bylam na spotkaniu z dziennikrka z dziennika Polskiego w sprawach psich , dzisiaj musze zajac sie swjmi psami i domem. W sobote tez zrobiłam zdjecia Nutkowi ,te które teraz sa na forum[/QUOTE] A może tu jest ktoś z Krakowa, kto jednak mógłby pomóc...
-
[quote name='togaa'][B]tamb[/B] dzisiaj padł komputer !!!:placz: Co gorsza , padł tez samochód Pani wet. która miała [B]Nutka[/B] przebadać. [SIZE=3][B]Jest ogromna prośba[/B] ; potrzebna jest osoba która Panią wet. z ul. Rusznikowskiej przewiezie samochodem do hoteliku i z powrotem do Krakowa. ( po 19-stej)[/SIZE][/QUOTE] Ja odpadam - jestem z Poznania. Ale może jest tu ktoś z Krakowa?
-
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
MALWA replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Na początku przyszłego tygodnia mogę zrobić bazarek dla Łatki. Poprosze tylko o zgodę. Mam jeszcze inną bidę bez oczka, to bazarek byłby na 2 cele. W tej chwili trwają moje 3 bazarki, i na nie serdecznie zapraszam, choćby do podnoszenia. A może ktorejś z Was coś wpadnie w oko? [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214281-Nowe-książki!-Bazarek-na-oskalpowanego-Michaela-i-upodlonego-psa!-Do-18.09.-g.-22.00"][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/threads/214281-Nowe-książki!-Bazarek-na-oskalpowanego-Michaela-i-upodlonego-psa!-Do-18.09.-g.-22.00[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/214030-Różności-na-rodzinę-Husky-w-potrzebie!-Do-15.09.-godz.-22.00"][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/threads/214030-Różności-na-rodzinę-Husky-w-potrzebie!-Do-15.09.-godz.-22.00[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/213454-Dogo-Podróże!-Bazarek-cegiełkowy-dla-uratowanego-Juranda-z-chlewu!-25.09.-g.-22.00"][FONT=Calibri][SIZE=3][COLOR=#0000ff]http://www.dogomania.pl/threads/213454-Dogo-Podróże!-Bazarek-cegiełkowy-dla-uratowanego-Juranda-z-chlewu!-25.09.-g.-22.00[/COLOR][/SIZE][/FONT][/URL] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT] [FONT=Calibri][SIZE=3] [/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][SIZE=3][/SIZE][/FONT] -
Oskalpowane ciałko Michaela...wpadł pod kombajn?
MALWA replied to danavas's topic in Już w nowym domu
[quote name='bela51']Wstrzasające, jak ten biedak musi cierpiec.:-( A jaki jest stan psa na dzien dzisiejszy?[/QUOTE] Też dołączam się do pytania ? -
[quote name='Roszpunka']Jutro na 11 Pako ma umówione badanie usg. Sprawdzimy, czy kastrację ma za sobą, czy będzie potrzebna większa gotówka na usuwanie jajeczek z brzuszka. Trzymajcie kciuki ciotki![/QUOTE] Ja trzymam, mocno trzymam!
-
A ja nieśmiało polecam mój aktualny bazarek! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/214281-Nowe-książki!-Bazarek-na-oskalpowanego-Michaela-i-upodlonego-psa!-Do-18.09.-g.-22.00[/URL]
-
YUKI (dawniej HES) husky ze schroniska szuka opiekuna i przyjaciela
MALWA replied to caromina's topic in Już w nowym domu
Moje "czy" w zdaniu można traktować jako "lub", a to zawsze jakiś wybór! -
Maluch rozkoszny! Ale nie wiadomo czy się wdał w tatausia, skoro tatus nieznany.
-
YUKI (dawniej HES) husky ze schroniska szuka opiekuna i przyjaciela
MALWA replied to caromina's topic in Już w nowym domu
[quote name='Agmarek']Coś tu cichutko...[/QUOTE] A może zobaczymy jakieś zdjęcia czy usłyszymy wiadomości o Yukim z nowego domku ? -
[quote name='Crys']Zgodę oczywiście masz :) Nawet o nią pytać nie musiałaś. I dziękuje za chęci :)[/QUOTE] Musiałam... Chciałam juz zrobić bazarek dla jednej psini i mnie tzw. opiekunka pogoniła, że mam się nie wtrącać. To sie nie wtrącam. Poproszę tylko o przypomnienie po 18.09. na pw.
-
Zabrana ze strasznych warunków Łatka ma wspaniały dom w Lublinie:)
MALWA replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Roszpunka']W tej chwili nie jestem w stanie pomóc Łatce ale znalazłam taką ofertę: [url]http://www.dogomania.pl/threads/214390-Hotelik-warunki-domowe-pogranicze-%C5%9Bwi%C4%99tokrzyskiego-ma%C5%82opolski.-ZAPRASZAMY[/url]!! Jest niedrogo, może warto pomyśleć, bo wszystkie BDT są zapsione do granic możliwości.[/QUOTE] Hej Tola! Moze warto zajrzeć w link, który przesłała Roszpunka. Ceny całkiem, całkiem.... warunki - sama zobacz! -
Witam! Jestem na zaproszenie gosi2323. Nie wejdę na FB, bo nie mam konta. Banerkiem też się nie poczęstuję, bo nie umiem. Kasy nie wpłacę, bo wypsztykałam się na inne bidy. O rety skąd te pieniążki barć. Jedynie co mogę to zrobić bazarek dla małej i mam jeszcze jedną bidę, to wtedy byłyby dwa cele w jednym bazarku. Mam trochę biżuterii i mogę to wystawić. Ale dopiero po 18 września, bo w tej chwili trwa mój obecny bazarek, na ktorym jest ta biżuteria. Jeśli nie zejdzie to dodam inne fanty i może coś z tego bazarku by było. Tylko tak mogę pomóc. Proszę o wyrażenie zgody. Jeśli taka będzie, to bazarek ruszy 19-20 września. Pozdrawiam.