Jump to content
Dogomania

MALWA

Members
  • Posts

    35928
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    3

Everything posted by MALWA

  1. Z neicierpliwością czekam na wieści o stanie zdrowia Gacusia ? Czy już coś lepiej?
  2. [quote name='martaipieski']to moja znajoma jestesmy z tego samego miasta:) podesłałam jej namiary na Lusi bo wiem jak bardzo kocha te rasę, dzis jul jutro przeleję dla Lusi 200zł właśnie od niej. Czy numer konta to ten w pierwszym poscie??[/QUOTE] Dzięki Marta! Podziękuj znajomej! Teraz każda złotówka dla Lusi ważna!
  3. Rafik uśmiechnięty, jego pysio taki szczęśliwy. Super, że ma przy sobie Panią Zofię!
  4. [quote name='martaipieski']Malwa po raz kolejny wielkie dzięki, Farmerka ma rację Sziwa i atos przy Lusi i Gacusiu wygladają wspaniale, my na dzień dzisiejszy finansowo stoimy dobrze ale tamte 2 bidy z pewnościa potrzebują wszelkiej pomocy i wsparcia:([/QUOTE] Tak jak napisałam wyżej, o Sziwie nie zapomniałam. Uważam, że trzeba pomagać ludziom, którzy opiekują się tymczasami czy dokarmiają nawet na ulicy. To nie sztuka oddać psa, wywalić do schronu. Dużo trudniej jest później takiego psa ulokować w dobrym domu, choćby tymczasowym, bo takich po prostu brakuje.... A co do Lusi bez oczu i Gacusia - szczeniaka zagłodzonego i pobitego ze złamaną łapką, to faktycznie tragedia, szkoda słów na bestialstwo tzw. ludzi. Ale z tego bazarku mam nadzieję będzie ładna kwota, to do podziału na 3 wyjdzie trochę dla każdego. Zresztą już dwie bidy się do mnie zgłosiły. Obiecałam bazarek, cos wpłaciłam. Sama powiedz, jak tu nie zrobić, jak odmówić. Oczywiście jestem świadoma tego, ze nie wszystkim jestem w stanie pomóc, ale na pewno wielu.
  5. [quote name='farmerka63']Nie omieszkałam zajrzeć ;)[/QUOTE] Dziękuję Ci Kochana za licytację na moim bazarku!
  6. Zapraszam ponownie na bazarek, który zrobiłam również dla Sziwy i małego Atosa! [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215470-Nowe-ksiÄ…ĹĽki-oraz-BiĹĽu!-Na-trzy-pilne-cele!!!-Do-09.10.11-r.-gody.-22.00?p=17733292#post17733292[/URL]
  7. Jutro jest 4 pażdziernik! A to oznacza, że już jutro dowiemy sie co z domkiem tymczasowym!
  8. Wpłaciłam obiecane 20 zł. Trzymam kciuki za maleńką!
  9. [quote name='Jasza']Zobaczcie....tylko człowiek może zadać tyle bólu takiej małej istotce.... Pomóżcie, choć finansowo....Rozsyłam w imieniu Biafry i Pesteczki, która walczy o życie... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215488-Wypadek-Niestety-nie-(-To-jest-kolejna-masakra-(?referrerid=115492[/URL] Malutka jest cała z benzyny, ma spalone plecy, obcięte ucho, rozbity pyszczek i powiązana jest drutem...walczy o życie.... [IMG]http://www.zwierzeniejestrzecza.org.pl/zdjeciadododania/zwierzeta/Pestka4.jpg[/IMG][/QUOTE] Widziałam... Słów brak... Wpłace grosik na małą
  10. [quote name='danavas']gdzie te Twoje ciocie Jurek???????????????[/QUOTE] Ja zaglądam raz po raz. Inni pewnie też, tyle że są w ukryciu....
  11. [quote name='arielka186']Zaglądam do Lusi- coś pusto u niej...:sad:... Tak myślę- chyba już w tym tygodniu będę robić Lusi bazarek- pieniążki się przydadzą, ja nawet sobie nie wyobrażam ile sama karma kosztuje, a do tego konsultacje, leki... Mam nadzieję że dostanę jutro zwolnienie, dużo od tego zależy- jeżeli tak, to mogłabym jutro porobić fotki zebranych rzeczy, i wieczorem lub we wtorek założyć wątek z bazarkiem. Jak już się z tym uporam- podlinkuję tutaj i będę prosiła o rozsyłanie linku bazarkowego. Dobranoc Lusieńko...[/QUOTE] O, to dla Lusi byłby już kolejny bazarek. Ja też zrobiłam w sobotę, i link tu wrzuciłam. Serdecznie zapraszam, bo kasa potrzebna! A czekają na Was nowe książki i biżu od DRAGO.
  12. [quote name='Lobaria']Czy są jakieś wiadomości o stanie Gacka, jak chłopak się czuje.[/QUOTE] Ja także przyłączam się do pytania
  13. A ja chyba nic nie powiem, bo mi słowa w gardle grzęzną.... Psiaka mi strasznie żal, musiała przejść niewyobrażalne cierpienia! Wpłacę jutro dla suni 20 zł. Teraz tylko tyle mogę.
  14. Danavas - miałaś wycieczkę, której Ci wcale nie zazdroszczę. A co do postoju, to mój mąż miał kilka lat temu wypadek i nikt się nie zatrzymał. Polska rzeczywistość.... A co do Juranda, to jest mi bardzo przykro, ze nie można operować jego oczek. Miałam taką wilką nadzieję, ze teraz, kiedy jest na wolności, ma wspaniałą opiekę i ludzi, którzy zaraz go zabiorą do siebie - będzie mógł po prostu zobaczyć to wszystko co przez lata było dla niego tylko zagadką, niewiadomym. Szkoda, ze taka jest decyzja profesora, i że nie można mu przywrócić wzroku. Ale cieszę się, ze domek jest blisko!
  15. [B]Raz jeszcze zaproszę na bazrek, który jest m.in. dla Gacka!!![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215470-Nowe-książki-oraz-Biżu!-Na-trzy-pilne-cele!!!-Do-09.10.11-r.-godz.-22.00?p=17735765#post17735765[/URL]
  16. Super zdjecia, mały wprost rozkoszny! Te zdjęcia z postu wyżej są robione w mieszkaniu. Czy to oznacza, ze Sziwa i mały mieszkają teraz u Ciebie w domu, czy nadal w budzie w kojcu? I jak reakcja pozostałych suczek na Sziwę?
  17. Bidulek! Dobrze, że jest w lecznicy, tam się nim porządnie zajmą. Informuj Klaudus__ na bieżąco co z Gackiem. Ja w swoim bazarku, który zrobiłam m.in. dla Gacka (link wrzuciłam wczoraj) muszę koniecznie zmienić, że to chłopak, bo też wpisałam, że to sunia. Ale w tej sytuacji, to faktycznie szczegół.....
  18. Jestem pod wielkim wrażeniem metamorfozy, którą przeszła Łatka! O taka Łatkę, to na pewno będą sie domki biły! Łatka - jeszcze chwilkę posiedzisz u Murki i do domku marsz !
  19. [quote name='baster i lusi']Boże Ty widzisz i nie grzmisz?to najgorsza zbrodnia tak skrzywdzić psa który od nas ludzi jest zależny.[/QUOTE] .... i w takich przypadkach zastanawiam się czy Bóg w ogóle istnieje... Musimy jej pomóc! Dlatego jeszcze raz zapraszam na bazarek link w poście nr 103. Dziękuję za okazanie serca i wsparcia dla zwierzaka! MALWA
  20. [B]Serdecznie zapraszam na bazarek, który jest m. in. dla Sziiwy i malca![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215470-Nowe-ksiÄ…ĹĽki-oraz-BiĹĽu!-Na-trzy-pilne-cele!!!-Do-09.10.11-r.-gody.-22.00?p=17733292#post17733292[/URL]
  21. [B]Serdecznie zapraszam na bazarek, który jest m. in. dla suni ![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215470-Nowe-ksiÄ…ĹĽki-oraz-BiĹĽu!-Na-trzy-pilne-cele!!!-Do-09.10.11-r.-gody.-22.00?p=17733292#post17733292[/URL]
  22. [B]Serdecznie zapraszam na bazarek, który jest m. in. dla Lusi![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/215470-Nowe-ksiÄ…ĹĽki-oraz-BiĹĽu!-Na-trzy-pilne-cele!!!-Do-09.10.11-r.-gody.-22.00?p=17733292#post17733292[/URL]
  23. Biedna mała.... słów mi brak, by wyrazić współczucie w jej cierpieniu...
  24. [quote name='tayga']Będę dzisiaj u weta to się rozliczę... I wszystko podam wieczorem. Ostatnie dni mam straszne... 2 sunie i 6 szczeniąt odebranych oprawcy i jeden straszny przypadek :( Sunia rąbnieta w główkę siekierą, z urwaną łapką... Wczoraj pojechała do kliniki we Wrocławiu. [URL]http://www.facebook.com/event.php?eid=264156293596523#!/event.php?eid=271184392914385&view=wall&notif_t=event_wall[/URL][/QUOTE] A czy możesz wrzucić tu link z dogomanii, jesli oczywiście jest. Niestety nie ma mnie na FB...
×
×
  • Create New...