-
Posts
15994 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ty$ka
-
W takim razie fajny jest exspot, naprawdę skuteczny i nie tak drogi ;)
-
Przestańcie, nic takiego nie robię :p
-
Dobry pomysł z nowym banerkiem ;)
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Ty$ka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
Marcel jest ciachnięty? ;) Matko, zabiłabym się z psem na rolkach, podziwiam :p -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ty$ka replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
U mnie też niewiele znajomych odpowiedziało na zaproszenie. Dziękuję za miłę komentarze do filmiku, ale nie miałam na celu się nim chwalić tylko pokazać, że taka forma ukazania psa do adopcji jest jedną z ciekawszych ;) -
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ty$ka replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Murko, masz jakieś filmiki Soni? Wiem, że boi się aparatu, ale może jakieś cichaczem zrobione? Ot, choćby w kojcu z Larim, jak sobie leżą czy coś robi na dworze, czy bawi się z Hanią. Z takich drobnych filmików, jakbyś mi przysłała i z kilku zdjęć mogłabym utworzyć laicki filmik. Nad tym poniżej pracowałam niecałe 5min, jest beznadziejny, ale ludzie wolą oglądać niż czytać... i bardziej do nich trafia filmik, miałam większe zainteresowanie psem do adopcji zawsze po montażu tak prostego filmu: [url]https://www.youtube.com/watch?v=hFCnmv5sZ6o&list=UUeYm3dhRH5EGTvMAzHNoCjQ[/url] -
Jeśli owczar lubi ciągnąć to może Was ciągnąć. Wystarczy rurka PCV przyczepiona do przodu roweru i inteligentnie przyczepiona linka ;) A wysięgnik niestety musisz kupić, nie znam samoróbek :p Super, że rowerowanie udane. U nas pogoda do duszy :(
-
PudLove czyli życie zwariowanego pudla i reszty gromadki
Ty$ka replied to Aleksandrossa's topic in Foto Blogi
Zachwycałam się na fejsie. Jeszcze raz gratuluję ! :D -
U nas znaleźć coś poniżej 100 to cud... nie znalazłam do tej pory, a szkoda mi tylu pieniędzy... :(
-
Jednak byłąm pewna, że celujesz w W-wkę :p
-
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ty$ka replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Udostępniajcie wydarzenie. Pozwoliłam sobie skopiować relacje z hoteliku. Mam nadzieję, że Murko sie nie gniewasz? ;) -
Buhahha, a potem z całym stadem wrócę do domu: - Mamo, tato... przybłąkały się do mnie takie malutkie pieski, nie mogłam ich zostawić :p Mogę pogadać ze znajomą borderzycą (a właściwie jej właścicielem :lol: ) czy ma ochotę na spacerek, ale ona trochę schizowa jest, więc nie wiem czy to dobry pomysł. Wzięłabym ze sobą Kropkowatych, ale jamnica chyba by zagryzła Muffiastego, więc też odpadają 8). Normalnych psów u kogoś nie znamy, jedynie te bezdomne zachowują się ok... W sumie przez te 18km lasem nie wykluczam, że natrafimy na jakiegoś, zwłaszcza że właśnie ta droga jest ulubioną przez ludzi, którzy się chcą psów pozbyć i tu została znaleziona haszczyca. Także Ty się szykuj, że słowa potraktuję poważnie :lol:
-
Nie wiem czy codziennie się uda, ale zobaczymy co da się zrobić :D Mój unika wody jak ognia od traumy z dzieciństwa. Matko, trzymam kciuki, by M. nie wdał się w tatusia. Na razie chyba się na to nie zapowiada?
-
:mdleje: Ale u Was tanio biorą za strzyżenie. I masz lekkiego psa, naprawdę! Tak btw. młody mi się naprawdę taki podoba, zostaw go tak :D Z ulubionymi zabawkami zawsze są komiczne sytuacje, a Kosmita przynajmniej inteligentnie rozwiązał sprawę z wrogiem po sąsiedzku ;D
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Ty$ka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
O, jesteście :D Matko, przczeczytałam, że Marcel wrócił i zaczęłam wertować wątek kiedy Ci niby zaginął. Doczytałam potem i zaczęłam się śmiać, więcej mnie tak nie rób w jajo :lol: -
[quote name='furciaczek']Chcialabym zobaczyc MT na stole:evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] I to za parę miesięcy :lol: Widocznie miałaś brzydkie te żaluzje :p
-
Hmmm... tak sobei myślę o podhalanie. My mieliśmy przed Morusem i Perłą, pies co prawda z odzysku, więc mógł odbiegać ciut od rasy (ja go nie pamiętam, mały barbeć byłam), ale wszyscy z sentymentem go wspominają. Hovek jest fajny, ale raczej dla osób, które chcą z psem coś naprawdę robić: IPO, tropienie... nie wiem jak do kojca, jakoś go nie widzę :p
-
BUhahhaha, dobrze że nie skońcyzla jak smok wawelski :siara:
-
A nie masz czasem kotów, które nawiedzają Wasz podwórek?
-
Chyba pominęłam - na jakim imieniu w końcu stanęło? ;) Mała się kształci, ulotki czyta :D
-
O, to jak już szykujesz się na spacerek w W-wie to ja się dołączam. Mam zamiar się przeprowadzić tam za niecałe dwa lata :p