Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. Mnie też się tak wydaje, dlatego mała mi się podoba. No... nie tylko dlatego :p
  2. Majka, ja tu po dobroci, a Ty jeszcze marudzisz :p
  3. Kolorystycznie :lol:
  4. Buahhahaa, jaki był śmiechowy mając te niespełna 3lata xd [IMG]http://img526.imageshack.us/img526/1162/p1050066a.jpg[/IMG] Taki nieopierzony [IMG]http://img847.imageshack.us/img847/5837/p1050074b.jpg[/IMG] Środek zimy a ma tyle sierści, co właśnie teraz po zrzuceniu :cool3: [IMG]http://img706.imageshack.us/img706/3374/p1050186v.jpg[/IMG] Autentyko! Teraz właśnie tak wygląda :D [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/9972/p1050511w.jpg[/IMG] :evil_lol:
  5. Nie chodzi mi o problem z sierścią, bo mój jż kiedy od 1,5msc linieje wygląda tak: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-CGAlyNdTANs/U2qJ2IfbVbI/AAAAAAAAB5M/8EJXXb8Qfzg/w441-h331-no/P1150406.JPG[/IMG] W zimie ma sierść do ziemi... :diabloti: ale o jej długość. Preferuję psy średniowłose, umięśnione, o sportowej sylwetce i lekkiej budowie, a nie miśki jakie widuje się na wystawach. Natomiast krótkowłose collaki jakoś mi nie podchodzą :shake: Obrazowo. Zamiast czegoś takiego: [URL]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/t1.0-9/10369220_10203979065219257_5452201514725634153_n.jpg[/URL] czy nawet: [URL]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10377258_522738444497341_1915242511935403764_n.jpg[/URL] Wolę: [URL]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/s417x417/10374021_526799027447888_9164482522134063796_n.jpg[/URL] , [URL]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10342476_707264629319559_2290672612719776733_n.jpg[/URL] Specjalnie zdjęcia zapożyczyłam z SOS Collie, by jakiś hodowca się na mnie nie zafoczył :p Przepraszam za OT.
  6. Witamy się :loveu: Mała jest słodka, naprawdę :D Uwielbiam collaki tylko, że chyba na tę chwilę musiałabym im podcinać sierść, zdecydowanie za długo, smuci mnie to... kiedyś nie były takie... Pamiętaj tylko o mutacji genu MDR1, może doprowadzić do śmierci...
  7. Tylko, że wiesz... mój szczeniaczkowi nic nie powie. Chyba, że go mocno wkur. :p
  8. Mania zawsze taka radosna :loveu: Buhahaha, jakie świry z suk. Chyba je słoneczko przegrzało :lol:
  9. U wszystkich ochłodzenie... u nas dalej ukrop... też chciałabym deszczyk, chmury ciemne itepe ;p
  10. [quote name='dOgLoV']Ja go chyba nie znam :lol:[/QUOTE] Masz prawo :p Typowa linia jednej hodowli, ale nie będę jej reklamować, bo nie należy do moich ulubionych :p
  11. Witamy w ten upiornie upalny dzień.
  12. Socjalizacja, socjalizacja i jeszcze raz cierpliwość. W końcu się przełamie do większych od siebie psów. Im więcej miłych skojarzeń z nimi, tym lepiej ;) Jak się opala :D
  13. Takie historie powodują, że mam cichą nadzieję, że psy hydrolubne przekonają mojego debila do wody. I tu kieruję wzrok na Muffiastych :siara: Oby nasi chłopaki się polubili, sesese.
  14. Toffik wygląda naprawdę na padniętego, nic dziwnego, że nie jest niczym zainteresowanym :p A fotki bardzo fajne, jeszcze raz moje gratulacje :D
  15. Oby tak dalej :)
  16. Majka, jak mnie zaadoptujesz, to będziesz miała stałą opiekunkę do Kini :loveu: :lol:
  17. O, znajomy haszczak. :lol:
  18. Jak śmiechowo: jak Flip i Flap :D Collaczek cudowny, uwielbiam owczarki, każde :loveu:
  19. U nas upał dalej, zero burzy, ale może to nawet lepiej, choć deszcz by się przydał... Jaaa, ale się wyszykował po Twoim wyjściu :p
  20. Ty$ka

    Bull Reaktywacja

    To już pańci problem, nie jego skóry 8)
  21. Też należę do tych, które za upałami nie przepadają. Dla mnie idealna pogoda: 15-25*C i słoneczko, szkoda że w tym roku wiele takiej pogody nie uświadczyłam... :(
  22. Pies na podryw jest najlepszy. Ostatnio mój brat chce wyprowadzać mojego, pytałam się po co mu to, a on nic. I tak wiem, że chciałby poszpanować przed koleżankami posłusznym i sztuczkującym pieskiem :lol:
  23. Kurde, kolejna, co nad jezioro jeździ! Obrażam się na Was! :<
  24. Też za bajtla miałam takie włosy. Potem były cudowne, gęste, wszyscy mi zazdrościli :loveu: Ale w gimnazjum znaiedbałam i nie wiedzieć czemu wypadały mi garściami przez dobre parę lat potem... No i ten, teraz są brzydkie. :( Mnie nie przeszkadza widok igieł, lubię się przyglądać jak pobierają mi krew czy mnie kują, ale wzdryga mnie widok jak robią to na kimś innym... bleeeh.
  25. Widziałam na fejsie i go podziwiałam :) Gratuluję Cykora. [url]http://oi61.tinypic.com/2wntf0k.jpg[/url] wolę nie wiedzieć co mu zrobiłaś, że ma tak poszerzone źrenice :p
×
×
  • Create New...