-
Posts
15994 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ty$ka
-
NELA i LOKI - czarny anioł i biały diabeł, czyli terierzy duet
Ty$ka replied to Qeeriefire's topic in Foto Blogi
Cudne fotki, jak oni się kochają :loveu: Wysyłam Ci na pw swoje metody, wypracowane na swoim psie, haszczance oraz kilku innych :lol: Zmodyfikujesz je w razie potrzeby do Lokiego. -
Świetne fotki. Gratulujemy wyniku! Wspaniale Wam poszło :loveu: I pewnie zabawa była przednia. [url]http://i57.tinypic.com/sp91n4.jpg[/url] jak się zajada :loveu: Buhahaha, próba zmieszczenia się w legowisku mnie powaliła.
-
Korzystajcie z pogody ile możecie. A nie możecie z Marcinem dojść do konsensusu? Tzn., że dopiero jak Oscarka nie będzie, zdecydujecie się na ONka? Do tego czasu zdążycie obeznać się w hodowlach, liniach, charakterach... ;)
-
Już staje się to nudne, ciągle Wam gratulujemy. Weźcie kiedyś przegrajcie 8) :lol: OK, zapomniałam - to nierealne, bo Kiss wymiata :D
-
Ja przy psie też najlepiej się uczę :lol: Wtedy tematem przewodnim staję się kudłacz :p
-
W takim razie jak przyjdzie, to się pochwal :loveu: Buhahaa, Toffik ma rację, że ucieka od sadystki :p
-
Ona-bita młotkiem,On-wyrzucony jak śmieć...Shilla i Seth moje ANIOŁY
Ty$ka replied to darunia-puma's topic in Foto Blogi
Ludzie się po prosu nudzą i chcą wywołać burzę :p -
Najlepiej utulić się w futro psa, wszelkie smutki odchodzą :loveu: Biedna Li, trafiła w ręce kata :(
-
Też jestem zauroczona truskawkami i nie dlatego, że uwielbiam te owoce, ale na Kosmicie wyglądają wprost obłędnie :loveu: Zresztą, sam pies to typowy rasowiec teraz, nie mogę się na niego napatrzeć :loveu: Ludzie to teraz pewnie się za Wami oglądają ;p
-
Merida, ładne :loveu: ale znowu nie takie krótkie ;p [url]https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpf1/v/t34.0-12/10411807_698249973544956_2344890059488059035_n.jpg?oh=fde2ee3e02adea19982c97dcf295052e&oe=5396C034&__gda__=1402392907_f613e27d56e31cc362244fcbfbeda566[/url] zapach właścicieli uspokaja :D
-
W takim razie cieszymy się razem z Tobą przeżycia sesji, wypoczynek Ci się zdecydowanie należy :D Kita Mikowej jest mega :loveu: Wszystkie zdjęcia są suuuper, ale najbardziej podobają mi się te Wasze wspólne :loveu: [url]https://lh3.googleusercontent.com/-3YEmnsHb4B4/U5NNiXvWaOI/AAAAAAAALYs/O3jz6B7O2HM/s640/2014.06.07%20(20).JPG[/url] suuuper :D
-
Jejku, Dooooraaaa :loveu: Tym razem wygląda na taką, co chciała pozować :D
-
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ty$ka replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Witaj, Soniu :) -
[quote name='ewaal1982']Możesz być z siebie dumna. Jest Happy End, dzięki Tobie ;)[/QUOTE] Wcale się nie czuję jak bohaterka :eviltong: Cieszy mnie, że trochę może pomogłam szczęściu, ale nie jest to takie hip hip jaka jestem cudowna, bo nie jestem :p [quote name='magdabroy']Hej Justyś :-P[/QUOTE] [quote name='zmierzchnica']Witamy się w te upały okropne ;)[/QUOTE] [quote name='unikatowydiament']witamy się,miłego popołudnia:smile:[/QUOTE] [quote name='marta1624']Witam się i ja ;-)[/QUOTE] [quote name='Baski_Kropka']Jakie upały... ja w domu siedze i mi zimno.. na dwór właśnie wychodzę z nadzieją na ogrzanie się :P[/QUOTE] Witam Was Wszystkie w ten ukrop. :loveu: I wbrew temu co pisze baski (żartujesz sobie chyba? :-o) jest totalnie, totalnie gorąca. Czuję się jak pieczony na rożnie kurczak i to w solarium :diabloti: TRAGEDIA. A wracać do domu godzinę autobusem to jest totalne solarium... Jak dobrze, że już niedługo wolne to nie zamęczę się na śmierć podczas dojazdów... Ja chcę chłodniej! Tak 20*C i słonko, a w tym roku pogoda nas nie rozpieszczała... na palcach jednej ręki mogę policzyć ile było idealnych dni :shake: Teraz to mamy pogodę iście tropikalną, współczuję sobie i psu przede wszystkim. Postanowiłam, że idę na strzyżenie z psem do babki, co podobno lubi spaprać - wolę psa oszpecić niż by się męczył. Będę przy nim non stop, więc jak będzie robiła to niezręcznie, to będzie musiała się użerać z moim gadaniem, więc coś czuję, że tym razem się postara zrobić porządnie. A jak nie, to cóż, zabiorę psa i nie zapłacę, za papraninę się jest poszkodowanym :diabloti: Byleby miała wolny czas, zero kolejek... [quote name='betty_labrador']ie no, Ja nie mówie, żeby zdania mamy nie szanować :) ja Cie też podziwiam za to co robisz! Psina znalazla wspanialy dom, i na prawde widać że dobrze sie tam miewa :) Tyle tych bied tam czeka, kurcze. W koncu musza znaleźć domek.[/QUOTE] Do pierwszego się nie odniosę, wybacz, ale tu nie ma nic do podziwiania. Robię coś, co uważam za słuszne. Tylko tyle, ale dziękuję :eviltong: No nie wszystkie znajdą domy, nie ma opcji... ale kurcze, marzy mi się ten idealny świat bez domów dziecka, bez schronisk dla bezdomnych ludzi, psów, kotów. Świat odpowiedzialnym i rozsądnych ludzi.... :roll: [quote name='Molowe'][URL]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10402734_785516274800005_480054477520162980_n.jpg[/URL] ale jej dobrze :loveu: A co tam słychać u Moruska? :smile:[/QUOTE] Zazdroszczę małej :p Co mogę opowiedzieć? U nas po staremu. Ciągle debil linieje, więc powoli zaczyna wyglądać jak papiś, takie nieopierzony się robi :evil_lol: Gorąco mu, a jeszcze wczoraj kazali mu biegać, wieczorem, ale jednak. No i znów jest gruuuby, wspominałam o tym już parę dni temu, ale już nie mam sił na moją babcię... :placz: Nie mogę na niego patrzeć, no strasznie wygląda! Kurde no, dwa tygodnie wystarczyło, by wrócił do swojej starej wagi, a już tak wyglądał ładnie... Marnym pocieszeniem jest, w sumie tragizmem, że wczoraj na spacerze na 5 spotkanych psów aż 4 były grubsze od niego, totalne beki... :shake: Ale on też nie wygląda najlepiej, Agata się o tym wkrótce przekona... :placz: No i wyprać psa nie mam gdzie, bo nikt się nie kwapi udostępnić mi łazienki: ani rodzinka, ani babcia. Na dworze go nie wypiorę z racji tego, że on robi cuda nie widy podczas kąpieli... Sąsiedzi będa mieć mega ubaw albo zadzwonią po policję, że się znęcam... albo że piesek atakuje właściciela. :diabloti: Chyba jednak będę musiała uzbroić pieska w kaganiec, zawiązać go do czegoś żelaznego i zamknąć się z nim w garażu, myjąc, pucując i chroniąc się przed uderzeniami kagańcem. No i o zatyczkach do uszu zapomnieć nie mogę... I wiecie co? Jak sobie o tym myślę to od razu mi się odechciewa tej mordęgi, ale muszę: śmierdzi i jest brudny. :roll:
-
[quote name='Ingrid44']Jestem ogromnie wdzieczna ze napisalas co zmowic bo naprawde jestem ciemna w tym temacie. Zamowilam Brit- 8 kg. Dobre dla mamy I dla szczeniorkow. :)[/QUOTE] Nie ma za co :). Akurat ja teraz mocno w temacie nie siedzę, ale kiedyś długo się rozmawiało z zaprzyjaźnionymi hodowcami i szukało odpowiedniego jedzonka dla swojego delikatnisia, więc trochę tej wiedzy skubnęłam :)
-
Śmierdzenie z paszczy nie zawsze oznaczają problemy z pyskiem. Mocno mu pachnie? czy tak jak psu? :p Na razie mi się podoba :loveu:
-
Wtrącą się do karmy dla szczeniąt. Małe szczeniaki jedzą to, co matka. Tzn. mamie kupujemy karmę typu starter i podkarmiamy ją maluchy, albo kupujemy karmę dla suczek ciężarnych i karmiących, je też mogą jeść maluchy. Ta dla dorosłych rzecz jasna się nie nadaje, bo nie dostają odpowiedniej ilości konkretnych składników i są niedobory. Oczywiście szczeniakom lepiej jest karmę moczyć w wodzie lub mieszać z gerberkami. Te akurat nie wyglądają znowu na takie oseski, więc spokojnie takie jedzenie jest ok, w przypadku naprawdę maluchów, podaje się odpowiednią papkę, ale tu już konkretnie nie powiem co, zresztą jest to zbędne, bo szczeniaki nie są już takie małe i mogą już dostawać suchą karmę starter lub puppy. Od razu mówię, że Ingrid nie masz co się sugerować tym, że Royal jest najlepszy, to wierutna bzdura, za tą cenę są o wiele lepsze karmy. Ja stosuję Brit Care, ale wiele psów karmi maluchy i matkę Joserą puppy lub właśnie dla suk ciężarnych i karmiących. Jednak tak naprawdę na rynku jest wiele dobrych karm, byleby tylko pamiętać, by miała odpowiedni skład. I najlepiej małe kuleczki, w miarę miękkie, bo szczeniaki dopiero uczą się gryźć. Odradzam na wstępie Bozitę i właśnie Royal.
-
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ty$ka replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Wspaniałe fotki, dziękuję pięknie :). Zaraz pojawią sie na wydarzeniu. -
[quote name='rashelek']No to faktycznie zaplanowany masz już urlop :lol: Mała pięknie odżyła, wygląda na szczęśliwą :loveu:[/QUOTE] Trzeba korzystać z wolnego :D I jestem pewna, że jest szczęśliwa :)
-
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ty$ka replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Wkleję, na pewno, ale wrócę z kościółka. Wpadłam tylko na chwilkę, zapiszę sobie fotki i wstawię po południu :) -
Róż na samcu jest bardzo męski :loveu: :p
-
[quote name='dOgLoV']Ale posłuszna :loveu:[/QUOTE] Cii, nie ujmę jej posłuszeństwu tym, że po prostu pieszczoch i lubi być na ludziach, a jak nie to pomiędzy jego nogami :siara:
-
***Waldemarowy obłęd w ciapki czyli - Popyrtany Pointer Gallery ***
Ty$ka replied to Majkowska's topic in Foto Blogi
Wald uroczo wygląda jak Ci pokazuje, że coś TAM jest :loveu: I te jego mięęęęśnie. -
[quote name='Sonka95']Jak się opala :) :loveu: [URL]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10402734_785516274800005_480054477520162980_n.jpg[/URL][/QUOTE] Ale zauważyliście jak się zmieniła? Dla mnie wygląda całkiem inaczej, a przecież z nimi jest dopiero niecały tydzień :p