-
Posts
15994 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ty$ka
-
Do pytania o maszynkę też się dorzucę, bo u mnie lipa z fryzjerami, a mnie wkurza, że w lecie psu nie moge ulżyć.
-
Jakie macie plany, super :loveu: Tylko do pozazdroszczenia ;p
-
NELA i LOKI - czarny anioł i biały diabeł, czyli terierzy duet
Ty$ka replied to Qeeriefire's topic in Foto Blogi
Jaki siłacz! :O :p Jak chcesz, mogę Ci podesłać coś, co stosowałam u psów mi znanych i wszystkie załapały chodzenie na luźnej smyczy. -
[quote name='Baski_Kropka']Ja się już z julków wyleczyłam.. chociaż chciałam sobie kupić te czaprakowe z napisem POLICE :D [B]Ale nie wiem czy może takie nosić? [/B]:P[/QUOTE] A czemu by nie mógł? :D Kalyna, chwal się nowym pomysłem! ;p
-
Krowa - Figa i koza - Marcel zapraszają do nakrapianej galerii
Ty$ka replied to :: FiGa ::'s topic in Galeria
BUhahaha, kiedyś trzeba dorosnąć :lol: [url]http://photos-g.ak.instagram.com/hphotos-ak-xap1/924996_1433133856940606_552444240_n.jpg[/url] jaki skoczny! :O Kotecek :loveu: -
Jaki piękny banerek :loveu:
-
Jej, piękna :loveu: Smutna historia... :(
-
Smycz różowa? dobrze patrzę? :loveu: Jaki pan pies w tych okularach :D Jakie grube nogi i ręce? co Ty mówisz???
-
O, jesteście, wpadajcie częściej ;) Kurcze, najadłaś się strachu... mówiłaś o tym wetowi?
-
Jaki kochany, taka mokra kurka :loveu: Ciekawe na jak długo będzie pachnący ;p
-
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ty$ka replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Wspaniale, w takim razie czekamy :) -
Tak, zdecydowanie tak :loveu: [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10410229_784855774866055_4570339905964301464_n.jpg[/IMG]
-
Plażing :loveu: [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xap1/t1.0-9/10402734_785516274800005_480054477520162980_n.jpg[/IMG]
-
U mnie u weta, kupowałam też hurtowo u znajomej. Jednak jeśli nie, to już sprawdzone na rynku. Np Fiprex, Advantix ;)
-
Ojej, to kciukujemy za cierpliwość dla domku i żeby Beń się przekonał!
-
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ty$ka replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
U nas faktycznie teraz pogoda do duszy. W takim razie cierpliwe czekam na ładną pogodę i sesję. Elisabeta, czy ja wiem? Mnie nie raz nie udawało się psom robić zdjęcia, bo się bały, a filmiki z ukrycia wychodziły. Często nawet nie wiedziały, że są filmowane ;) -
Mnie też przeraża trochę W-wka, choć mam już załatwiony dla siebie pokój z psem (taaa, myślę o tym zdecydowanie za szybko :lol: ), pewnie też przystanę na Lublinie. Mam szkołę, ale co tam ona ;p Tak do jak pisałam Ci, osobiście nie widziałam wilków ni razu. Jedynie raz udało mi się je usłyszeć, ale to dlatego, że byłam w lesie od 21 do 3 rano, zimą, gdy panowała u nas wścieklizna :lol: To kciukuję, by się nie wdał. Może to chamsko brzmi, ale tatuś jest taki se :p Ja preferuję psy wysokie, lekkie i mało owłosione ^^. Ja też muszę swojego wykąpac, ale jak na złość pogoda jest do duuuszy... :/ Jednak swojego kąp i czekam na fotki :loveu: Właśnie - jak Twoje ciastko reaguje na kąpiele?
-
[quote name='kalyna']Jeeeezu :mdleje: jakie cuuudo :loveu: Ty to lepiej z domu nie wychodź, bo co rusz znajdujesz jakiegoś psiaka :lol: A tak poważnie, czy to już zaczyna się wysyp wakacyjny? bo to jest masakra z ta ilością bezdomnych psów :( I także Cię podziwiam za tą co robisz, za zaangażowanie i poświęcenie :thumbs:[/QUOTE] Wczoraj to dopiero znalazłam cudo, ale pełnojajeczny samiec, może by się nie zagryźli, ale już pewnego rodzaju spina jest, gdy kundel spotka pewnego siebie, niekastrowanego samca i to większego od niego. Jeśli jest zrównoważony to się dogadają, ale jeśli nie - to za spinę dalszy ciąg jest dość nieciekawy. Dlatego obcy, dorosły, duży samiec to byłoby zbyt dużo ryzyko, by móc je przytargać do domu. Jedyne co to zadzwonię dziś po policję by psa odwiozła na drugi koniec miasta do przytuliska. Wczoraj tego nie zrobiłam, bo się spieszyłam i nie byłam pewna czy to nie jest czyjś pies. Dalej nie ma stuprocentowej pewności, ale myślę, że ogłoszenia, że znaleziono psa i taki jest w przytulisku będzie czytelny. Zresztą, u nas ludzie się już nauczyli, że jak pies zaginie to trzeba tam zaglądać. U nas w tym roku i tak jakoś to spokojnie idzie, w wyniku intensywnej pracy policji z naszym przytuliskiem - naprawdę mało psów lata! W takich małych miastach przy malowniczych miejscach zawsze dużo psów się pałęta... pamiętam jak to było choćby 4lata temu, masakra. Szkoda tylko, że już u nas nie ma wolnych boksów w przytulisku, wszystkie 7 zajęte (miasto nie spodziewało się, że przechowalna psów na 2tyg zmieni się w "schronisko", chyba się też nie spodziewało takiej skali problemu bezdomności kudłaczy), będą wywozić psy do Zamościa, a tam psiury będą czekać latami... ale nic na to nie poradzi się, bezdomniaków jest zdecydowanie za dużo, choć i tak przez ostatnie dwa lata mam wrażenie, że świadomość wśród naszych mieszkańców wzrosła i to w znaczącym stopniu. Ludzie zgłaszają się po psy do schrona, pomagają przy szukaniu, informują, że jakiś się błąka... choć nie wyklucza to rzecz jasna trzymania psa na łańcuchach, karmienie od czasu do czasu i tylko suchych chlebem ani rozmnażania bezmyślnie suk, aleee w porównaniu z tym, co było jest zdecydowanie lepiej. To dobrze wróży na przyszłość. I znów bezdomniaki, więc... proszę udostępniajcie wydarzenie, Sonia czeka już prawie 3lata na dom... :( [url]https://www.facebook.com/events/500460326720957/?fref=ts[/url] [quote name=':: FiGa ::']Hej gaduly:) [URL]https://lh3.googleusercontent.com/-HU-00Wp_UVc/U4ttxTAOQII/AAAAAAAAPD4/vEbeANKJIGM/s512/DSC_0152.JPG[/URL] CUDNA JEST TA PSINA :loveu: Ja dzis walczylam z zaniedbanym foksiem. Rok czasu w pracy dzien w dzien bylam w tym miejscu i nie wiedzialam ze jest tam pies :roll:[/QUOTE] Hej, ktoż to nas nawiedził :loveu: Mnie też się podoba :D. Często tak jest... Człowiek ma wyrzuty sumienia, ale prawda jest taka, że to nie nasza wina... [quote name='Obama']Kurcze, mega żałuję,że sama nie mogę nic zaadoptować.Nie mam warunków.:placz:[/QUOTE] Ja na razie to samo. Można pomagać na szczęście w inny sposób. [quote name='Molowe']Ale masz planów dużo na wakacje,super! Ja też zawsze wolę mieć zaplanowany czas niż jakoś bez sensu go zmarnować :)[/QUOTE] Właśnie. U mnie jest tak, że jak mam za dużo w planach, ledwo wyrabiam się na zakrętach, to zawsze znajdę jeszcze czas na coś, po prostu organizacja życia pozwala mi jeszcze w to wszystko wcisnąć coś ponadto. Z kolei, gdy nie robię wiele i się obijam, to marnuję ten czas i nie robię nic konkretnego, bo nie mogę znaleźć czasu na to :p
-
Jak to zrobiłaś, że masz taką średnią? :O Nie ma to jak wypłatę wydać na psa :D
-
Tora & Lumpek (oboje za Tęczowym Mostem), ich dwóch i Tajga :)
Ty$ka replied to *Magda*'s topic in Owczarek niemiecki
Moi bracia dzięki mnie też nie mieli bezstresowego wychowania, ale chwalić chyba się nie mam czym, bo to już podchodzi pod znęcanie :p -
Ominęłaś mój post, nieładnie :p
-
Myślę, że to od kotów. One są często zarobaczone, a do bezpośredniego kontaktu dojść nie musi - wystarczy zarobaczona kupa. Swego czasu w galerii Majkowskiej toczyła się ciekawa dyskusja o robalach, tam chyba motylek wspominał o badaniach na robale. Może warto Ledzie zrobić?
-
Nie ma za co, razem zawsze przyjdzie fajny pomysł do głowy :) Jeśli pies jest w typie to zawsze też informuję organizacje poświęcone tej konkretnej rasie i hodowców w przypadku ras mi bliższych (np., huskych), bo sama nie mam czasu ogarnąć wszystkich ogłoszeń o zaginięciu np. huskych, a te fundacje czy stowarzyszenia zazwyczaj wiedzą więcej, np. że zaginął taki i taki pies i poza tym mają większą siłę przebicia.
-
Miłego szaleństwa w takim razie :)