-
Posts
15994 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
1
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ty$ka
-
[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-4jcidpnNOU0/U4xSdtg5YvI/AAAAAAAAPRc/SJ8KfhIymhE/s512/DSC_0695.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-SWw5xAyFEaI/U4yI4STBRKI/AAAAAAAAPWY/krBKAc8qfA8/s512/DSC_0423.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-8oSgNvu90-0/U4yIWoUIUBI/AAAAAAAAPWI/fxzJwBPH_zI/s512/DSC_0509.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-XKyNMPKv29A/U4yHsIFel3I/AAAAAAAAPVQ/D-ERaQrH3FM/s512/DSC_0482.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-l7aG8mfKeaA/U4yHlektjZI/AAAAAAAAPVA/QYdbGwe3UIU/s512/DSC_0481.JPG[/IMG] Wszystkie zdjęcia wykonane zostały przez teresz10 ;) Więcej: [url]https://picasaweb.google.com/111849077759985019059/1Czerwca2014#[/url]
-
:loveu: [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wjRzhj9hWKk/U4xNPqdBUYI/AAAAAAAAPOw/nxoALjQ4moM/s512/DSC_0568.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_RjXGw4otTk/U4xNZqnW_QI/AAAAAAAAPPA/pwGBOThs58g/s512/DSC_0586.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-f8BMfP7BJ4k/U4xNtXUpc7I/AAAAAAAAPPg/eyJAqEkr3NU/s512/DSC_0601.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Ab3RQFetx9Q/U4xSK7Xey2I/AAAAAAAAPQ8/rS8NTHbyWVc/s512/DSC_0676.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-5doZMWU3fUo/U4xST9WGsVI/AAAAAAAAPRM/md_9Xa7VNtg/s512/DSC_0684.JPG[/IMG]
-
Korzystając z tego, że tu się adopcyjnie zrobiła i Morusa zdjęcia zostały ominięte cichaczem, pomęczę Was psami z najgorszego schrona w lubelskim.[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-iisCFUydyJ4/U4tTehuM2xI/AAAAAAAAPBE/xfcG2IA5sDI/s512/DSC_0068.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-HU-00Wp_UVc/U4ttxTAOQII/AAAAAAAAPD4/vEbeANKJIGM/s512/DSC_0152.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-Y_FjSWwutT8/U4txU0SFLyI/AAAAAAAAPFY/lQVN7uQGY6M/s512/DSC_0160.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-cyP_4ft6lNI/U4t64IyyNHI/AAAAAAAAPHY/NOC-fFU7mH4/s512/DSC_0217.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-xvkbnjHYug4/U4xFwh6Cl-I/AAAAAAAAPOA/63apbpzxFzM/s512/DSC_0635.JPG[/IMG]
-
Pierwszy i niepowtarzalny FotoBlog Czarnej Flatki TOSCI :)
Ty$ka replied to betty_labrador's topic in Galeria
Np pewnie, że zawsze coś się dzieje ;) Tylko, że myu tego nie odczuwamy :D [url]http://i37.photobucket.com/albums/e76/betty_labrador/IMG_0222_zpsc9de7479.jpg[/url] na miejscu ofiary padłabym na zawał :D -
[url]http://i37.photobucket.com/albums/e76/betty_labrador/IMG_0205_zpsc26e3fa4.jpg[/url] gdyby nie te ucięte uszy to w ogóle było miooodzio :loveu:
-
[quote name='Baski_Kropka']Roztocze Środkowe... rany co to za wiocha xD[/QUOTE] Kraina geograficzna, niezwykle malownicza tak swoją drogą ;). Na wypoczynek z dala od zgiełku w sam raz, nie jest przynajmniej oblegana przez turystów. Polecam, naprawdę polecam :p
-
[quote name='Baski_Kropka']Podejrzewam, że wkrótce to nastąpi :P Ale może jak się przekonali, że to szybko idzie to będą psioczyć coraz mniej :P[/QUOTE] Buahhaha, jak to określił Tata "pierwsze koty za płoty, teraz będzie tylko lepiej" :evil_lol: [quote name='magdabroy']Cieszę się Justyna, że tak to się skończyło :)[/QUOTE] [quote name='agutka']fajna fotorelacja ;) uwielbiam szczęśliwe zakończenia, w dodatku z udziałem takich młodych bezbronnych istot :)[/QUOTE] Też się cieszę z happy endu. Dziewczyny do domu dotarły po 22. ;) Dzisiaj były u weta, obiecały zdać relacje. Czekam niecierpliwie. ;p [quote name='betty_labrador']Dokopałam sie do tej wypowiedzi. Kurcze, i to jest właśnie okropne, ze jestes taka a nie inna, a nie mieszkasz jeszcze sama i czujesz sie blokowana i tlumiona, -tu przez mame, ktora jak mowisz ma jakies problemy... Ale to dobrze, że mimo wszystko pomagasz, ze dajesz rade :) [COLOR=#000080][U][B]Trzymam za Ciebie kciuki![/B][/U][/COLOR] a mam sie tak nie przejmuj bo nie jestes w stanie wplynać na jej uważanie odnosnie tego co robisz. A co to kłócic sie przez psy..to ja to rozumiem BARDZO DOBRZE :) SUper ze mała owczareczka znalazła dom :) :loveu: cudowna jest! I Ty , że jej pomagasz:)[/QUOTE] Moja mama się o mnie martwi, po prostu. Ja ją rozumiem i wcale nie uważam, bym była jakoś mega poszkodowana, bo to dzięki niej jest rozsądna i mój dom nie wygląda jak zoo :eviltong: Dlatego się kłócić nie mam zamiaru. Trzeba robić swoje, ale szanuję też zdanie mojej mamy i jestem jej za to wdzięczna. Jakbym mogła takiemu psu nie pomóc? no jak? :loveu::loveu::loveu: Tymczasem oznajmiam, że nie przywlokłam dzisiaj żadnego psa. Dziwnie tak :evil_lol: Morus zszokowany nie chciał wejść do budy, musiałam mu pokazać, że tam jest pusto i w końcu odzyskał swój azyl. Cóż, chyba jednak nie narzekał aż tak na towarzystwo młodej :p
-
Jaka zmokła kura :lol: [url]http://oi60.tinypic.com/2cokg42.jpg[/url] genialna mina! :D
-
Czemu wcześniej nie widziałam dzisiejszych wpisów? Czy ja wiem, czy się wyrabia? Ja nie obserwuję jakiejś tam różnicy :p Tzn. faktycznie może i łatwiej jest pieskowi wyciągać amortyzator, ale osobiście wielkiej różnicy nie odczuwam. Myślę, że przede wszystkim zależy też tu od firmy ;) Przypomnij mi od kogo ją macie? Jakie cudowne fotki w trawce :loveu:
-
[quote name='Angi']Będzie, ale nie u Agi tylko u jej brata ;)[/QUOTE] Buhahhaa, wydało się, że na dogo siedzę z doskoku :evil_lol:
-
Jaaaak słodko :loveu:
-
Obama, samych zdrowych, wspaniałych chwil :loveu:
-
Szczesliwe zakonczenie! Sonia znalazla wspanialy,kochajacy domek!
Ty$ka replied to DORA1020's topic in Już w nowym domu
Zaglądam na bazarro. -
[quote name='kalyna']To tylko ja taka wyrodna Pańcia jestem... i psiaki nie miały Dnia Dziecka :diabloti:[/QUOTE] Wcale, że nie jesteś sama :siara:
-
[quote name='Angi']buhaha [I]:diabloti:[/I][/QUOTE] Znów coś źle zrozumiałam? :p Wydawało się, że miał być Staś?
-
A ja mam dziwnego psa. Nie lubi być brudny :siara: Co więcej - wcale nie narzekam ;D
-
Mój pies jest fantastyczny do socjalki, więc jak kiedyś będziecie na Roztoczu Środkowym, czujcie się zaproszeni ;)
-
Te wspólne przy budzie mega :loveu:
-
Słodkie maluchy, można dostać cukrzycy :loveu:
-
Jaka różnica! Robi się coraz piękniejsza :loveu:
-
Wodny wariat :D :loveu:
-
Też nie nadaję się na DT, dlatego nie jestem. Teoretycznie :siara: Wiesz, ja jestem miękka i wydawało mi się, że nie oddam żadnego z psów: ani hasi, ani łowcarki. Nie spodziewałam się jednak po sobie aż takiej zdroworozsądkowości i choć dzisiaj wszystko mi mówiło "zostaw małą" to oddałam i wiem, że to jest najlepsze i w sumie jedyne wyjście w tej sytuacji. Obawiam się jednak, że jak pójdę na swoje to już taka twarda w oddawaniu psów nie będę i moje plany bycia DT spełzną na niczym ;p Tak swoją drogą rodzinka się już zakłada za ile dni przywlokę następnego psa... 8)
-
Wszystkiego najlepszego Aguś dla Ciebie i Stasia :loveu:
-
Bylebyś nie porzuciła dogo na rzecz simsów :mad:
-
Daj znać, co powiedział wet. Kciukujemy!