Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. [quote name='4Łapki']Waldek skupia pół dogo :-D[/QUOTE] Na pewno te z VII grupy :lol: Jednak reklama dobra, Majka powinna pobierać opłaty za tego typu reklamy :lol:
  2. Cisza? Nikt go nie widział? :(
  3. Suczki umieją wychować szczeniaki. Samce to raczej dupy wołowe, które pozwalają im za dużo, więc Riina jest w dobrych rękach, tfu łapkach Twojej suczki :lol:
  4. [quote name='marta1624']Tak trzymać- pies to najlepszy przyjaciel człowieka :D[/QUOTE] Nigdy w to nie wątpiłam :p [quote name='rashelek']Czyli generalnie fajny spacerek :lol: Pies to dobry motywator, żeby nie siedzieć i chorować tylko walczyć z zarazkami! Tak to sobie wytłumacz :lol: 8* to jednak troszkę mało, najlepiej tak 15-20 i słoneczko :loveu: [URL]http://images65.fotosik.pl/1082/1d86d44a03fc212emed.jpg[/URL] ile radoooości :loveu: Mała czarna jaki ma cudny domek, widać, że ją tam uwielbiają!!! [URL]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10366206_790426407642325_5034783507925594996_n.jpg[/URL] wybitne! :D[/QUOTE] Pewnie, że fajny. Wróciłam do domu uśmiechnięta od jednego ucha do drugiego :lol: Też raczej przyjmuję zasadę: zahartować, a nie wyleżeć ;). Zazwyczaj działa ;p Dzisiaj jest cudownie, pogoda marzeń: 22*C, idziemy na rower! :loveu: No pewnie, lubi drapać w trawę :p To jest ten głupi nawyk, którego uczy swoich kolegów... A Fuga to oczko w głowie ;D. Wszędzie z nimi jest. Mnie też najbardziej się spodobało zdjęcie pomnika :p
  5. Suuuper, że ma domek. Daleko zawędrował :)?
  6. A tak jeszcze myślałam czy czasem nie brać aparatu ze sobą... :siara: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/1081/08430646c913338cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/1082/8bddbe9a43cc30c5med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/1081/6347778464e2fa95med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/1082/1d86d44a03fc212emed.jpg[/IMG][/URL] Bieganko na koniec :p [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images64.fotosik.pl/1081/e19660ca9c5207c1med.jpg[/IMG][/URL] Dobranoc :loveu:
  7. Kilka tostów grubego śmierdziela z mojego tostera :p [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/1082/91b0c4d45ab5c7d4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/1079/f7249183a7bdebe3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/1082/055032fbaf7eff07med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/1079/436b83b9d82237e4med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images65.fotosik.pl/1082/31be0c0cebf87a75med.jpg[/IMG][/URL]
  8. Pies to najlepszy przyjaciel. Zwłaszcza wtedy, gdy jest cholernie zimno, a Ty jesteś w stanie przedchorobowym. :loveu: Przypomina sobie, że Cię mocno kocha. I przypomina, że miłość jest wymagająca. Z tego też powodu Morusek dzisiaj chodzi za mną krok w krok. Wyje, gdy idę do kościoła i jojczy, gdy wracam, przewracając się pod nogami zgodnie z zasadą "Mamo tul, cały jestem twój" :loveu:. To nic, że piesek to robi nagle i omal nie wywinę orła - w końcu pies to najlepszy przyjaciel człowieka. Z trudem wchodzę do domu (piesek przecież mnie kocha) i zasiadam do papierów. Wybija godzina 17, czas w końcu zjeść obiad, który stoi na stole od 3 godzin... Nie, nie wypada. Piesek wie lepiej. Zaczyna mi wyć. Bo spacer to kiedy? No jak to tak? Miłość jest przecież wymagająca. To nic, że ledwo żyję, jedzenie utyka mi w gardle, staram się je szybo zjeść - w końcu pies to najlepszy przyjaciel człowieka, muszę mu się odwdzięczyć za to, że jest. Biorę smycz i szelki zgodnie z zasadą "tylko na krótki spacer", a i kieszenie poupychane chusteczkami. (Agata, mam nadzieję, że Cię nie zarażę... ) I od razu przypominam sobie jak to mieć cudownie pieska, który żyje. Jest chłodno, więc Morusek tryska energią. Skumulowana przez upały energia nie miała do tej pory ujścia, więc piesek niemiłosiernie ciągnie. Kilka chwil i już się ogarnia, ładnie idzie, ale jednak to ciągniecie go tak kusi... Tysia, byleby dojść do polanki, byleby dojść. Byleby dojść - po drodze spotykamy Majkę, ukochaną koleżankę Morusa. Cieszy się na jej widok, jakby się rok nie widzieli, Majka zresztą reaguje tak samo... na mnie :diabloti: Modląc się w duchu, żeby za nami nie szła, idę dalej. Morus kręci się, robi fikołki, ot stroi cyrk - bo jak to tak nie iść bez koleżanki? Tysia spokojnie, pies to najlepszy przyjaciel człowieka, nie czas go zabijać :eviltong: No nic, na polankę dojść muszę. W ręku smycz z kręcącym się psem, pod nogami drugi pies, który jednak ucieka od tego większego kudłatego śmierdziela, w ręku też chusteczki i telefon. Po drodze manewruję glanem swojego, żeby się ogarnął, mała dalej się lepi do mnie. Tej nie tykam, w końcu baby muszą trzymać się razem. Ufff, polanka. Zostawiam psa na waruju i każę mu, ku jego rozpaczy w tej pozycji przyglądać się jak biegam z Majką. W końcu mówię do Morusa: "OK, spadaj" i już go nie ma. Wesoło lata. Matko, zapomniałam, że mam psa! Zapomniałam, że on dobrowolnie BIEGA! Dzisiaj wszystko robi w biegu, lata tu, lata tam, cudownie jest na niegp patrzeć. I dzieki niemu kocham taką pogodę. :loveu: Majka nas w pewnym momencie opuszcza, stwierdza że woli z latającym śmierdzielem się nie zadawać, no cóż... My w takim razie idziemy do lasu, przecież to ma być tylko krótki spacer wkoło domu, szkoda by było bym się rozłożyła :evil_lol: Po drodze pies się uspokaja troszkę, wiadomo - jak nie ma zielonego, trzeba być grzecznym. Ufff, parę tysiowych mądrości nie wyleciało z jego łebka :loveu: Spotykamy jakieś a la chihuahuha, myślę sobie "będzie draka, bo M. lub wkurzać małe pieski, zwłaszcza jak mają przerośnięte ego", ale okazuje się, że chłopaki przypadają sobie do gustu. I w ten oto sposób bawią się przez całą drogę do lasu sobą. :loveu: Już, już chcę chwalić Morusa, że mimo tego słucha się mnie i każde moje polecenie traktuje poważnie, ale właśnie tym momencie przychodzi do nas Luna, mix gronka spasiona jak cholera i pieski tracą mózg. Morus ma mnie w doopie, po raz pierwszy od 2,5roku :(. No tak, w końcu pies to najlepszy przyjaciel człowieka, zawsze pamięta o swoim ludziu :loveu:. Idę wkurzona, jak tak to niech się bawi z nimi, ja sobie idę... idę.... idę.... dopiero po chwili słyszę TUP TUP TUP i szczekanie psa z wyrzutem "Ej, zapomniałaś o mnie!". Przychodzi uchachany, zapinam go na smycz i się do niego nie odzywam. Przyjacielski foch na zawsze :diabloti: Dobra, nie odzywam się przez 5min, nie umiem się gniewać na tego debila, zwłaszcza że dzisiaj wprawia mnie w dobry nastrój ;). Jednak do lasu nie idziemy, chodzimy sobie po uliczkach, w których byłam z psem tylko raz. :eviltong: Po 40min łażenia byle gdzie, po uliczkach, wracamy do domu szczęśliwi. Szczęśliwa ja, bo wywietrzyłam mózg i polubiłam taką pogodę. Nie da się nie lubić takiej pogody, skoro psu najwięcej frajdy przynosi. No nie da. :loveu:
  9. Bardzo, bardzo przyjemnie się Was ogląda :)
  10. Jaką ma czuprynę Hania :lol: Słodka jest. Lumpek na każdym zdjęciu ma minę jakby chciał zabić :siara: Fajna metamorfoza :) Dobranoc.
  11. Jaka niesprawiedliwość. Jeden potwór ma kaganiec, drugi nie :p Fajne fotki :loveu: U Was taka ładna pogoda? Darunia, Shiro ma źle nałożoną kolczatkę... ma być zaraz po uszami, wysoko, a nie tak nisko... to jest naprawdę różnica.
  12. Hejka Magda ;) Kocham jak jest 8*C :loveu:
  13. Cześć Aga. Nie lubię oglądać klęski po taaakiej pogodzie, strasznie mnie to smuci :(
  14. Łał, zaszalałaś Majka z Waldim. Gratulujemy wyniku :loveu: Suuuper Warchlaczek wygląda :loveu: Ooo, CSV :loveu:
  15. Trzymam kciuki za plany. Świetne fotki :loveu: Te na łóżku - no super :D. Jak się bawią fajnie ;p
  16. Jaki biedny, kąpią go :p
  17. Jejku, jakie super foootki :loveu: [url]http://i1270.photobucket.com/albums/jj611/TheMolowe/IMG_0879.jpg[/url] :loveu: Mój też lubi duże trawy :D
  18. Korzystaj z wakacji póki możesz. :) Powodzenia w szukaniu pracy. Jaaaa, gratuluję ułożenia puzzli, wygląda naprawdę imponująco. Podziwiam!
  19. U Ciebie nigdy nie brak fotek. :p Aż nie wiem, które zacytować. Wszystkiego najlepszego Soniu z okazji urodzinek :loveu: [url]http://i878.photobucket.com/albums/ab341/monika1910/61785f4d-d6ad-4167-9694-f0437206433e_zps452b0deb.jpg?t=1402849066[/url] buhahaha, kochana jest :lol:
  20. Gratulujemy sukcesów. Wychowanie psa to podstawa, nie wyobrażam sobie zostawić psa samemu sobie :p. Jaaaa, ale dużo tymaczów. Kotek piękny :loveu: E tam nienawidzi, nikt nie mówił, że miłość jest łatwa. Z wanną Ci nie pomogę, ale może pobaw się w odwrażliwianie?
×
×
  • Create New...