Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. Nie wyobrażam sobie jak mogą wyglądać wystawy świnek :p
  2. Hej wieczorową porą ;)
  3. Ile zdjęć! :D Jakie ciekawe miejsca macie :p. Zdjęcia z festynu widziałam, bardzo mi się podobają :loveu:
  4. Całkiem imponująca klateczka :D
  5. Ty$ka

    PatBull

    Jak świetna relacja z wystawy, uśmiałam się :lol: A kong to najlepsza zabawka dla mojego psa, ever :loveu: Pasta wątróbkowa do konga jest fajna. Mój też ma schizy na punkcie kolan :D
  6. Tyle zdjęć, że aż nie wiem, które zacytować :p. Wszystkie mi się podobają, a psy takie szczęśliwe :loveu: U nas pogoda taka se, ale w końcu piesek mi odżył :loveu:
  7. Nie zazdroszczę takiej sytuacji. Mam nadzieję, że faktycznie coś mu strzeliło i dzisiaj już jest ok ;)
  8. To miłej nauki na prawko. Nie zabij tam nikogo :p
  9. Nowy sprzęt? ;)
  10. Koty to mądre stworzenia wbrew obiegowym opiniom :loveu: A Twoje psy mają zlewkę na kota? ;)
  11. Faktycznie zaszalałaś :lol:
  12. [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/t1.0-9/10430832_790408284310804_3131209611782554982_n.jpg[/IMG] [QUOTE]Poranne rytuały. Smaczki dla Szczypiora. Kawa dla Fugi. Pfuuuu. Co ja gadam- smaczki dla Fugi , kawa dla Szczypiora. No i juz wszystko jasne Milość. " nic co psie nie jest mi obce".[/QUOTE] [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/t1.0-9/10356221_790222667662699_2674587262084283031_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10410329_788803624471270_4427041700243480997_n.jpg[/IMG][IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpa1/v/t1.0-9/10414588_786538514697781_6565566285063552262_n.jpg?oh=d5601876a597596050b4f5702ad97c23&oe=54112335[/IMG] Pomnik jej nawet postawili :D [IMG]https://scontent-b-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10366206_790426407642325_5034783507925594996_n.jpg[/IMG]
  13. Też jestem ciekawa co u niego...
  14. Wiola&Miłosz wróciła!!!! Dajcie znać dalej, aby nikt się na nią nie nadział... [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244873-ZAGINION******-ODDANE-Wioli-Mi%C5%82osz-UWAGA!SZUKAMY-OS%C3%93B-KT%C3%93E-POWIERZY%C5%81Y-JEJ-ZWIERZ%C4%98TA!?p=22220389#post22220389[/url]
  15. [quote name='dOgLoV']Hejka ;) U nas bardzo slonecznie dzisiaj było , na 5 min zaczelo lekko grzmieć i kropic ale szybko przeszło bokiem ;)[/QUOTE] Hej. To zazdroszczę. Miałam zbiórkę w terenie i jak nie zaczęło lać... cała przemokłam. Dzisiaj czuję się bardzo, bardzo źle, mam nadzieję, że całkiem się nie rozłożę... :( Dzisiaj u nas chłodno. 10*C (!) i pochmurno :loveu:
  16. 6lat to ładny wiek, mój jest o rok młodszy, lubię psy w tym wieku :) Lusia jest ładna, więc znajdzie domek ;)
  17. W takim razie poczekam na sklecenie opisu aż będzie w DT. Ciekawa jestem jak ona do swoich pobratymców.
  18. Aaa widzisz, nie zrozumiałam najwidoczniej. Dziękuję za informację ;)
  19. Jaka piękna. Jak będzie więcej info, sklecę opis, ogłoszę i udostępnie na fejsiku :) Jest bezpieczna? Ma dt?
  20. U którego weta jest? Codziennie jestem w szkole w Zamościu, więc nic nie stoi na przeszkodzie, bym ją odwiedzała ;)
  21. Przychodzę z nietypowym pytaniem. Może mnie nie zjecie. Szukam kompaktu za ok. 2000zł, który nada się na nagrywanie filmów, pstrykania portrerów, robienia zdjęć ludziom, zwierzętom, obiektom. Sama jestem generalnie nietechniczna i mam problemy z obsłużeniem czegokolwiek, więc dobrze by było, by był dość jasny i prosty w obsłudze, ale jednocześnie spełniał moje oczekiwania. I tu pojawia się problem, bo jestem dość wymagająca i mimo, że tyle już przeglądam i czytam, nie wiem co mogę zakupić :shake:
  22. Byleby dobrze trafiły, wybierajcie Cioteczki w najlepszych domkach, bądźcie wybredne ;)
×
×
  • Create New...