Jump to content
Dogomania

Ty$ka

Members
  • Posts

    15994
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Ty$ka

  1. Jeszcze ciepłe :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/931/a73433e4f821dfc1med.jpg[/IMG][/URL] Jakiś a la pimek, ale muszę powiedzieć że wychowany. Zna psią mowę, nie jazgotał ani nic, nie narzucał się, po niuchnięciu się wrócił do siebie. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/931/1370b15801e1d088med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images61.fotosik.pl/931/744db81610b59566med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images62.fotosik.pl/933/bc45cd25aa101f38med.jpg[/IMG][/URL] Niewyraźne, bo strzelałam na ślepo (za mną szedł jakiś drugi pies), ale chciałam uchwycić ten szelmowski uśmieszek kundla - dzisiaj miał mnie w poważaniu (zapomniałam jak to jest zostać olanym przez psa...), bo zobaczył czarnego kudłatego psa, tego obok niego. Po kilku chwilach włączył mózg, ale co się wkurzyłam to moje. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images63.fotosik.pl/931/c8114ab99f46f79bmed.jpg[/IMG][/URL]
  2. [quote name='chounapa']Nie no, staram się jej nie męczyć, bo jak robię się za nudna, to robi te swoje OCZY jakbym jej matkę zabiła :P Kilka razy dziennie robimy siad, leżeć, siad, daj łapę , dooobryyyy piesss i tarmoszenie, po czym chwila zabawy. I tak 2-4 powtórzenia, aż zbrzydnie.[/QUOTE] To dobrze, że jej nie męczysz. Nie chcę się wymądrzać, ale zasada brzmi "lepszy lekki niedosyt niż niewielki przesyt", czyli kończymy psa szkolić [U]zanim[/U] mu zbrzydnie, w czasie największego FUNu, radochy, tak by sam się domagał jeszcze, a my wtedy mówimy magiczne "koniec" i kończymy ;).
  3. To teraz jej warunkuj zachowanie, czyli każde przyjście nagradzaj i puszczaj dalej wolno. To ważne, bo papisie na początku same podążają za człowiekiem, a w okresie buntu mają ich w poważaniu ;). Ja żałuję, że swojego nie spuszczałam za szczeniaka, więc Ty dobrze wykorzystaj ten czas.
  4. [quote name='Collie']Wmawiam sobie, że Nela już na emeryturze :evil_lol: Szczeniak pewnie będzie duży? Faktycznie ciężko mówić o zbiegu okoliczności, małe (czy już dorosłe) są porzucane i szczęście będą miały jak ktoś się nimi zaopiekuje. Pewnie wzięli sukę, a dalej niech się dzieje co chce i kompletny brak wyobraźni. :shake:[/QUOTE] Leniwiec z Ciebie :lol: Z papisia zrób debila i naucz go cyrkowych sztuczek ;p Będzie średniej wielkości, nie będzie olbrzymem, ale maluchem też nie. Co zrobisz na takich ludzi? Nic nie zrobisz. (wiem, za dużo fejsa, przesiąkłam nim :lol:) [quote name='Sonka95']Super filmik :) Morusek skupiony i pięknie chodzi przy nodze :loveu:[/QUOTE] Dziękujemy. Na kontakt narzekać nie możemy. :D [quote name='Majkowska']eee ja myślałam że on przez te poprzeczki będzie skakał, zawiodłam się :evil_lol: A serio to filmik fajny. A raczej nie filmik fajny a pies świetny ;)[/QUOTE] On i skakanie, buahahahaha. :lol: O, właśnie. Na psa narzekać nie mogę. Tzn. mogę, ale nie chcę :p [quote name='Molowe']Piękne zdjęcia i świetny filmik,naprawdę dobrze sobie razem radzicie :loveu: Fajny kontakcik komendy na odległość i sztuczki,super! :)[/QUOTE] Dziękujemy :) [quote name='zmierzchnica'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-d-E7R4OBgIo/U1-Zt0NUTXI/AAAAAAAABwg/knzJfAO4t6Q/w428-h321-no/P1150939.JPG[/URL] Jaki on jest puchaty! :crazyeye: Luka to połowa z Morusa teraz :cool3: Pewnie mu gorąco, co? Miny też super robi ;)[/QUOTE] Ano puchaty, gorąco mu musi być, sam nastawia się do czesania. Obcinać go w maju? Czy nie ryzykować jeszcze? Kurcze, bo musi zarosnąć do zimy, pies podwórzowy ma przekichane :/ Miny ma dobitne :lol: [quote name='rashelek']Obejrzałam cały! :D Morus jest super nastawiony na pracę i widze zostawanie opanowane na 100% :D Teraz czekam na filmik z trupem po kopie :evil_lol:[/QUOTE] I nie zasnęłaś - gratuluję! :D Aj, zostawanie to różnie. Stój-zostań to u niego czarna magia. Bo po co ma stać skoro może usiąść lub się położyć? :evil_lol: Na razie muszę ogarnąć kilka artykułów do gazety, stworzyć filmik promocyjny mojej drużyny i gdzieś tam lekcje. A potem dopiero sklecę sztuczkowy. :p Materiał jest, ale czasu nie ma. [quote name='chounapa']Melduję się, że jestem ;) Filmik super! Żeby moja Lilo aż tak chciała współpracować ... :P .. no ale cóż, chciałam szczeniaka to mam, zjedzony krzaczek maliny na balkonie :D[/QUOTE] Witamy nową ciocię :loveu: E tam, szczeniaki z czasem zechcą. Mój polubił w wieku 3lat :siara: ale prawda jest taka, że wcześniej nie wiedziała jak to jest mieć psa i popełniłam masę błędów. Szczeniakowi przecież wystarczą minutowe, góra 2min sesje, a ja go od razu męczyłam dłuższymi i nie współpracował... O, z krzaków za papisia i mój brał sobie owoce :lol:
  5. Stokrotka jest przepiękna. Podnoszę psiaki.
  6. Witamy się. Ruda jest genialna, choć masz z nią przeboje. :D Będziemy zaglądać.
  7. Ale mnie tu dawno nie było :mdleje: Widzę, że się masz "nowy" nabytek. Cudowny Lutherek :loveu:
  8. Nie za dużo tych zabawek ? :lol:
  9. Ty$ka

    PatBull

    Cześć PP. Tak mijamy się w kilku wątek, więc pomyślałam, że wpadnę :D
  10. Przeczytam jeszcze raz ten wątek, bo mnie przez długi czas nie było i nie wiem jak wygląda sytuacja Szakala... :(
  11. [quote name='rashelek']To racja, ja też ostatnio mam co chwila jakieś nowe fotki do wrzucenia :lol: A i filmik szykuję, ale jeszcze nie wszystkie ujęcia mam zrobione :P No w tej pierwszej połowie głównie zostań i noga, troszkę monotonnie :) Tymbardziej, że ja tylko z doskoku u taty siedzę, to i tak nie dam rady całego obejrzeć, wieczorkiem na pewno zrobię to jeszcze raz i Ci powiem, co robisz źle :evil_lol: Jakich durnych sztuczek nie możesz go nauczyć?[/QUOTE] "lubię to" :lol: W takim razie czekam na filmik. Ja zawsze byłam zielona, jeśli chodzi o informatykę, więc cud, że w ogóle coś skleciłam :D Więc wypominaj, ale pewnie na wiele się to nie zda, bo ja jestem ciota pod względem montowania. A nikt mi montować nie chce. Ani nagrywać. Jestem zdana tylko na swoje możliwości i ich braki :p Np. kręcenie się do tyłu, bo się ciągle na mnie lampi. Albo choćby "nie" - bo musiałabym chyba sama kręcić głową :lol: Albo kręcenia się wokół miski non stop, bo my się uczyliśmy w ten sposób i dostawiania do nogi, i kręcenia, ale w podążaniu za mną (naprzeciwko siebie staliśmy). I takie tam, dużo by wymieniać. [quote name='Collie']Mi tam wszystko w filmiku się podoba, o takim kontakcie z Nelą to ja mogę pomarzyć :) Kolejna bida ehh :-( [URL]http://images63.fotosik.pl/919/b6a41f451343f4bcmed.jpg[/URL][/QUOTE] E tam, wszystko jest możliwe ;) Najgorsze jest to, że jestem niemal w 100% pewna po kim ten pies jest. Niecały rok temu ogłaszana była 10msc suczka, właśnie w tych okolicach, że jest do adopcji. Wahałam się czy jej nie wziąć lub nie namówić znajomych, bo była tak samo bezproblemowa jak ten szczeniak, przynajmniej z opisu... Ale ktoś mój pomysł wyprzedził. I teraz no identyko, wypisz wymaluj ona. I maść, i futro, i pysk, i łapy, i charakter. No wszystko. Tak btw. ktoś musi się bawić w hodowanie, bo do adopcji jest też podobny do nich pies, też w tych okolicach, z tego co piszą, wnioskuję że miotowy brat tej suczki: [url]http://olx.pl/oferta/poznaj-pokochaj-zaadoptuj-przepieknego-inteligentnego-beja-CID103-ID5FJkP.html#ad55df2e95[/url]
  12. Trzymam za to kciuki :) Ufff, nie tylko ja jestem wyrodna i nie wpuszczam psa do wyra :p Ojojoj, jaki słodki szkrab. Mocno Ci... współczuję... będzie ciężko Ci być konsekwentną 8) Maluch już zaklepany u hodowcy?
  13. [quote name='rashelek']Fotałki :loveu: Dużo świetnych portrecików :D Filmik super, ale przyznaję bez bicia, że póki co obejrzałam do połowy :evil_lol: Wieczorkiem zoabczę cały :) Widzę, że na kontakcie pięknie chodzicie, naprawdę super![/QUOTE] Specjalnie dla Was :loveu: Brak szkoły sprzyja zdjęciom ;D Bo filmik jest nudny, bądźmy szczerzy ^^. Dziękujemy bardzo. Kontakt trochę utrudnia naukę durnych sztuczek, bo pies ciągle się na mnie gaaaapi :lol:
  14. [quote name='Collie']Zadajesz biedakowi śmiertelne kopniaki i wiadomo z kim nie zadzierać :lol: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-h-3h3rt2ppo/U1-Zc1U0FQI/AAAAAAAABwA/VABass5cKIc/w428-h321-no/P1150932.JPG[/URL] Jak Wy cudownie razem pracujecie, to chodzenie przy nodze, Morus taki posłuszny :loveu:[/QUOTE] Niech się cieszy, że na glany teraz zbyt ciepło :siara: Dziękujemy, choć uważam, że jest wiele niedociągnięć z mojej strony ;)
  15. Znaleziony w rowie, potrącony przez samochód. Był na antybiotyku. Niestety, do tej pory kuśtyka. Jest spokojny, jak to półroczny szczeniak - lubi się bawić. Sympatyczny, zrównoważony, lubi dzieci, koty, inne psy, przytulanie. Nie jest problemowy. Zęby wymienione. [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images63.fotosik.pl/919/b6a41f451343f4bcmed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images62.fotosik.pl/921/eb24a18d1d20fbaemed.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images64.fotosik.pl/921/01c9e87e227f1c4dmed.jpg[/IMG][/URL] Szukamy domu. Nie ukrywam, że młody ukradł moje serce :placz: Przebywa w woj. lubelskim.
  16. Jak łapa Dragusia? No nie, Aria zdradza D., niedorzeczność! Łowcarek łapiący frisbałki :loveu: Nagrajcie się kiedyś :p
  17. [SIZE=4]Na poprzedniej stronie fotki i filmik [/SIZE][quote name='deer_1987']Uwielbiam Was :)[/QUOTE] Niezmiernie nam miło :loveu: [SIZE=4] [/SIZE]
  18. Psy uczą porządku :D Wiem to z autopsji. [SIZE=1]PS: Zapraszamy do swojej galerii.[/SIZE]
  19. Matko, dla mnie dyski do jedna wielka czarna magia :p Czekam na obiecane zdjęcia :siara:
  20. Jaki cudowny. Roześle znajomym.
  21. Widzę, że tak Was zasypałam fotkami, że nikt nie dotarł do galerii przez te zaspy :lol: Trudno, sama ze sobą podzielę się filmikiem :p [url]http://youtu.be/VN9f70k7uVU[/url]
  22. Ach ten Benek, rogi zaczynają mu wyłazić :roll:
  23. Masochista :lol: Widzę, że nie tylko mój lubi ładować akumulatory na słońcu :D
  24. Ty$ka

    Miastowy Lis

    uuu, ten wzrok Liska mówi wszystko :lol:
×
×
  • Create New...